ФСК Мариупол
Първа Лига
Украйна
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Мариупол |
Мачове
17.05
ФСК Мариупол
0 - 0
Пробий
1.63
3.37
4.62
01.05
ФСК Мариупол
4 - 0
Агробизнес
2.59
2.85
2.53
19.04
ФСК Мариупол
1 - 1
Ингулец Петрове
1.94
3.01
3.55
08.04
ФСК Мариупол
2 - 1
Мет. Запорожие
1.54
3.50
5.14
28.03
ФСК Мариупол
1 - 1
Черноморец Од.
3.28
3.04
1.99
30.11
ФСК Мариупол
1 - 1
ЮКСА Тарасивка
2.24
3.04
2.83
16.11
ФСК Мариупол
2 - 0
Ворскла Полтава
3.10
2.81
2.24
04.11
ФСК Мариупол
0 - 1
Подолия Хмелницки
2.09
2.93
3.27
19.10
ФСК Мариупол
0 - 2
Нива Тернопил
2.74
3.00
2.32
09.10
ФСК Мариупол
0 - 1
Металист Харков
2.40
3.00
2.61
29.09
ФСК Мариупол
2 - 3
Буковина
5.83
3.49
1.53
11.09
ФСК Мариупол
1 - 0
Ливий Берех
4.59
3.40
1.63
31.08
ФСК Мариупол
1 - 0
Чернигов
2.29
3.16
2.73
11.08
ФСК Мариупол
0 - 2
Прикарпатие
2.87
3.21
2.17
23.05
ФСК Мариупол
0 - 1
Нива Тернопил
-
-
-
03.05
ФСК Мариупол
2 - 3
Прикарпатие
3.23
3.17
1.98
27.04
ФСК Мариупол
2 - 0
Минай
2.12
3.08
2.96
13.04
ФСК Мариупол
0 - 2
Подолия Хмелницки
4.93
3.52
1.56
17.11
ФСК Мариупол
1 - 2
СК Полтава
3.20
3.10
2.05
20.10
ФСК Мариупол
3 - 0
Диназ
2.09
3.21
2.95
27.09
ФСК Мариупол
3 - 0
Кремин
-
-
-
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 21 | |
| Победи | 8 | 38% |
| Равни | 4 | 19% |
| Загуби | 9 | 43% |
| Голове | 47 | 2.24 |
| Вкарани Голове | 26 | 1.24 |
| Получени Голове | 21 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 14 | 67% |
| Мачове Получил | 13 | 62% |
| Гол/Гол | 7 | 33% |
| Над 1.5 | 15 | 71% |
| Над 2.5 | 7 | 33% |
| Над 3.5 | 3 | 14% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 3 | 14.29% |
| 0 - 1 | 3 | 14.29% |
| 0 - 2 | 3 | 14.29% |
| 1 - 0 | 2 | 9.52% |
| 2 - 0 | 2 | 9.52% |
| 3 - 0 | 2 | 9.52% |
| 2 - 3 | 2 | 9.52% |
| 2 - 1 | 1 | 4.76% |
| 4 - 0 | 1 | 4.76% |
| 0 - 0 | 1 | 4.76% |
| 1 - 2 | 1 | 4.76% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 38.10% |
| 1 | 5 | 23.81% |
| 3 | 4 | 19.05% |
| 5 | 2 | 9.52% |
| 4 | 1 | 4.76% |
| 0 | 1 | 4.76% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 6 | 28.57% |
| 0 | 4 | 19.05% |
| +1 | 3 | 14.29% |
| -2 | 3 | 14.29% |
| +2 | 2 | 9.52% |
| +3 | 2 | 9.52% |
| +4 | 1 | 4.76% |