Подолия Хмелницки
Първа Лига
Украйна
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Хмелницки |
Мачове
09.05
Металист Харков
3 - 0
Подолия Хмелницки
1.87
2.99
3.83
24.04
Ливий Берех
1 - 0
Подолия Хмелницки
1.20
4.71
10.63
11.04
Прикарпатие
1 - 1
Подолия Хмелницки
2.34
2.87
2.71
03.04
Пробий
3 - 0
Подолия Хмелницки
-
-
-
22.03
Ингулец Петрове
0 - 3
Подолия Хмелницки
1.75
3.15
3.85
19.02
Нива Тернопил
1 - 0
Подолия Хмелницки
-
-
-
22.11
Черноморец Од.
4 - 1
Подолия Хмелницки
-
-
-
04.11
ФСК Мариупол
0 - 1
Подолия Хмелницки
2.09
2.93
3.27
24.10
Нива Тернопил
0 - 1
Подолия Хмелницки
1.46
3.86
6.17
12.10
Буковина
2 - 0
Подолия Хмелницки
1.24
4.70
8.80
04.10
Чернигов
1 - 1
Подолия Хмелницки
-
-
-
24.09
Ингулец Петрове
4 - 1
Подолия Хмелницки
1.47
3.33
7.38
21.09
Виктория Суми
0 - 0
Подолия Хмелницки
1.72
3.23
4.19
06.09
Агробизнес
2 - 1
Подолия Хмелницки
1.36
3.95
9.10
23.08
Скала Стрий
0 - 0
Подолия Хмелницки
3.87
3.78
1.73
16.08
Мет. Запорожие
1 - 1
Подолия Хмелницки
2.71
2.98
2.41
01.08
ЮКСА Тарасивка
1 - 0
Подолия Хмелницки
1.74
3.35
4.09
23.05
Кремин
0 - 2
Подолия Хмелницки
3.86
3.53
1.75
10.05
Виктория Суми
0 - 1
Подолия Хмелницки
1.83
3.02
3.90
26.04
Диназ
1 - 1
Подолия Хмелницки
4.77
3.70
1.55
13.04
ФСК Мариупол
0 - 2
Подолия Хмелницки
4.93
3.52
1.56
30.03
Мет. Запорожие
1 - 2
Подолия Хмелницки
2.30
2.88
3.24
16.11
Нива Тернопил
2 - 1
Подолия Хмелницки
2.16
2.85
3.25
27.10
Прикарпатие
2 - 0
Подолия Хмелницки
2.03
2.96
3.38
13.10
Буковина
1 - 1
Подолия Хмелницки
1.69
3.04
4.90
28.09
Епицентър
2 - 1
Подолия Хмелницки
1.73
3.20
4.44
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 7 | 27% |
| Равни | 7 | 27% |
| Загуби | 12 | 46% |
| Голове | 55 | 2.12 |
| Вкарани Голове | 22 | 0.85 |
| Получени Голове | 33 | 1.27 |
| Мачове Вкарал | 17 | 65% |
| Мачове Получил | 18 | 69% |
| Гол/Гол | 11 | 42% |
| Над 1.5 | 18 | 69% |
| Над 2.5 | 9 | 35% |
| Над 3.5 | 2 | 8% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 19.23% |
| 1 - 0 | 3 | 11.54% |
| 0 - 1 | 3 | 11.54% |
| 1 - 2 | 3 | 11.54% |
| 2 - 0 | 2 | 7.69% |
| 0 - 0 | 2 | 7.69% |
| 0 - 2 | 2 | 7.69% |
| 0 - 3 | 2 | 7.69% |
| 1 - 4 | 2 | 7.69% |
| 2 - 1 | 1 | 3.85% |
| 3 - 0 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 9 | 34.62% |
| 3 | 7 | 26.92% |
| 1 | 6 | 23.08% |
| 0 | 2 | 7.69% |
| 5 | 2 | 7.69% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 26.92% |
| -1 | 6 | 23.08% |
| +1 | 4 | 15.38% |
| -3 | 4 | 15.38% |
| +2 | 2 | 7.69% |
| -2 | 2 | 7.69% |
| +3 | 1 | 3.85% |