ЮКСА Тарасивка
Първа Лига
Украйна
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Киев |
Мачове
15.05
ЮКСА Тарасивка
0 - 5
Буковина
-
-
-
08.05
Ливий Берех
3 - 1
ЮКСА Тарасивка
1.29
4.20
8.00
02.05
ЮКСА Тарасивка
0 - 2
Чернигов
2.51
2.79
2.66
25.04
Прикарпатие
1 - 2
ЮКСА Тарасивка
2.12
2.90
3.22
19.04
ЮКСА Тарасивка
1 - 1
Виктория Суми
2.55
2.75
2.55
12.04
Пробий
1 - 0
ЮКСА Тарасивка
2.27
2.90
2.80
08.04
ЮКСА Тарасивка
2 - 1
Агробизнес
2.45
2.78
2.61
04.04
Ингулец Петрове
0 - 2
ЮКСА Тарасивка
1.89
3.03
3.47
28.03
ЮКСА Тарасивка
1 - 3
Мет. Запорожие
1.57
3.39
4.56
21.03
Черноморец Од.
1 - 0
ЮКСА Тарасивка
1.41
3.68
5.99
30.11
ФСК Мариупол
1 - 1
ЮКСА Тарасивка
2.24
3.04
2.83
22.11
ЮКСА Тарасивка
1 - 1
Ворскла Полтава
-
-
-
15.11
Подолия Хмелницки
1 - 2
ЮКСА Тарасивка
2.44
2.98
2.69
09.11
Нива Тернопил
1 - 4
ЮКСА Тарасивка
1.96
3.07
3.36
01.11
ЮКСА Тарасивка
2 - 1
Металист Харков
2.53
3.00
2.53
24.10
Буковина
4 - 1
ЮКСА Тарасивка
-
-
-
20.10
ЮКСА Тарасивка
0 - 1
Ливий Берех
3.94
3.22
1.80
13.10
Чернигов
2 - 0
ЮКСА Тарасивка
2.42
3.05
2.60
09.10
ЮКСА Тарасивка
3 - 1
Прикарпатие
2.17
3.01
3.01
05.10
Виктория Суми
2 - 0
ЮКСА Тарасивка
1.88
3.12
3.57
27.09
ЮКСА Тарасивка
0 - 0
Пробий
2.11
3.25
2.97
19.09
Агробизнес
1 - 0
ЮКСА Тарасивка
2.12
3.03
3.23
14.09
ЮКСА Тарасивка
0 - 0
Ингулец Петрове
3.91
3.32
1.78
07.09
Мет. Запорожие
0 - 3
ЮКСА Тарасивка
2.90
2.99
2.24
29.08
ЮКСА Тарасивка
0 - 1
Черноморец Од.
4.49
3.39
1.68
17.08
ЮКСА Тарасивка
0 - 0
ФСК Мариупол
1.66
3.53
4.05
08.08
Ворскла Полтава
3 - 0
ЮКСА Тарасивка
1.61
3.54
4.81
01.08
ЮКСА Тарасивка
1 - 0
Подолия Хмелницки
1.74
3.35
4.09
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Буковина | 0 - 5 | 4 - 1 |
| 2 | Черноморец Од. | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Ливий Берех | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 4 | Агробизнес | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Ингулец Петрове | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 6 | Виктория Суми | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | ЮКСА Тарасивка | - | - |
| 8 | Прикарпатие | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 9 | Нива Тернопил | 1 - 4 | |
| 10 | Пробий | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | ФСК Мариупол | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Металист Харков | 2 - 1 | |
| 13 | Чернигов | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 14 | Ворскла Полтава | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 15 | Подолия Хмелницки | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Мет. Запорожие | 1 - 3 | 0 - 3 |
Статистика мачове
| Мачове | 28 | |
| Победи | 9 | 32% |
| Равни | 6 | 21% |
| Загуби | 13 | 46% |
| Голове | 65 | 2.32 |
| Вкарани Голове | 27 | 0.96 |
| Получени Голове | 38 | 1.36 |
| Мачове Вкарал | 15 | 54% |
| Мачове Получил | 22 | 79% |
| Гол/Гол | 12 | 43% |
| Над 1.5 | 19 | 68% |
| Над 2.5 | 12 | 43% |
| Над 3.5 | 6 | 21% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 5 | 17.86% |
| 2 - 1 | 4 | 14.29% |
| 0 - 0 | 3 | 10.71% |
| 1 - 1 | 3 | 10.71% |
| 0 - 2 | 3 | 10.71% |
| 1 - 3 | 2 | 7.14% |
| 1 - 0 | 1 | 3.57% |
| 2 - 0 | 1 | 3.57% |
| 3 - 0 | 1 | 3.57% |
| 3 - 1 | 1 | 3.57% |
| 4 - 1 | 1 | 3.57% |
| 0 - 3 | 1 | 3.57% |
| 0 - 5 | 1 | 3.57% |
| 1 - 4 | 1 | 3.57% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 25.00% |
| 1 | 6 | 21.43% |
| 3 | 6 | 21.43% |
| 0 | 3 | 10.71% |
| 4 | 3 | 10.71% |
| 5 | 3 | 10.71% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 6 | 21.43% |
| +1 | 5 | 17.86% |
| -1 | 5 | 17.86% |
| -2 | 5 | 17.86% |
| +2 | 2 | 7.14% |
| +3 | 2 | 7.14% |
| -3 | 2 | 7.14% |
| -5 | 1 | 3.57% |
Програма
23.05
Металист Харков
-
ЮКСА Тарасивка
-
-
-
27.05
ЮКСА Тарасивка
-
Нива Тернопил
-
-
-