Виктория Суми
Първа Лига
Украйна
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Суми |
Мачове
10.05
Виктория Суми
2 - 2
Ингулец Петрове
1.81
3.21
3.96
26.04
Виктория Суми
4 - 0
Черноморец Од.
3.68
2.95
1.96
12.04
Виктория Суми
1 - 0
Ворскла Полтава
-
-
-
03.04
Виктория Суми
1 - 0
Нива Тернопил
-
-
-
20.03
Виктория Суми
1 - 3
Буковина
5.88
3.52
1.44
23.11
Виктория Суми
3 - 0
Чернигов
1.71
3.26
4.28
08.11
Виктория Суми
1 - 2
ФСК Мариупол
1.93
2.96
3.71
29.10
Виктория Суми
0 - 1
Ингулец Петрове
4.62
3.44
1.64
25.10
Виктория Суми
1 - 2
Агробизнес
2.12
2.78
3.37
14.10
Виктория Суми
3 - 0
Мет. Запорожие
-
-
-
05.10
Виктория Суми
2 - 0
ЮКСА Тарасивка
1.88
3.12
3.57
21.09
Виктория Суми
0 - 0
Подолия Хмелницки
1.72
3.23
4.19
06.09
Виктория Суми
1 - 0
Металист Харков
1.88
2.98
3.83
22.08
Виктория Суми
1 - 0
Ворскла Полтава
3.06
3.08
2.13
15.08
Виктория Суми
1 - 2
Ливий Берех
2.53
3.12
2.41
01.08
Виктория Суми
0 - 2
Прикарпатие
1.48
3.58
5.94
30.05
Виктория Суми
3 - 0
Нива Тернопил
2.00
3.09
3.35
23.05
Виктория Суми
2 - 2
Минай
1.64
3.36
4.40
10.05
Виктория Суми
0 - 1
Подолия Хмелницки
1.83
3.02
3.90
11.04
Виктория Суми
1 - 1
Прикарпатие
1.97
3.12
3.28
27.11
Виктория Суми
5 - 1
ЮКСА Тарасивка
2.86
2.97
2.33
13.11
Виктория Суми
1 - 1
Кремин
1.19
5.53
11.55
08.11
Виктория Суми
0 - 1
Металист 1925
3.65
3.20
1.87
03.11
Виктория Суми
0 - 1
ФСК Мариупол
1.59
3.43
4.80
30.10
Виктория Суми
1 - 1
ЛНЗ Черкаси
4.67
3.28
1.68
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 10 | 40% |
| Равни | 6 | 24% |
| Загуби | 9 | 36% |
| Голове | 58 | 2.32 |
| Вкарани Голове | 35 | 1.40 |
| Получени Голове | 23 | 0.92 |
| Мачове Вкарал | 19 | 76% |
| Мачове Получил | 15 | 60% |
| Гол/Гол | 10 | 40% |
| Над 1.5 | 16 | 64% |
| Над 2.5 | 11 | 44% |
| Над 3.5 | 5 | 20% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 4 | 16.00% |
| 0 - 1 | 4 | 16.00% |
| 3 - 0 | 3 | 12.00% |
| 1 - 1 | 3 | 12.00% |
| 1 - 2 | 3 | 12.00% |
| 2 - 2 | 2 | 8.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 4 - 0 | 1 | 4.00% |
| 5 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 0 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 8 | 32.00% |
| 3 | 6 | 24.00% |
| 2 | 5 | 20.00% |
| 4 | 4 | 16.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| 0 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 7 | 28.00% |
| 0 | 6 | 24.00% |
| +1 | 4 | 16.00% |
| +3 | 3 | 12.00% |
| +4 | 2 | 8.00% |
| -2 | 2 | 8.00% |
| +2 | 1 | 4.00% |