Шарлът
МЛС Лига
САЩ
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Шарлът |
| Стадион: | Банк ъф Америка Стейдиъм |
| Капацитет: | 74 867 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
03.05
Ню Ингланд Рев.
1 - 0
Шарлът
2.14
3.56
3.01
26.04
Нешвил
4 - 2
Шарлът
1.59
3.97
5.11
23.04
Орландо Сити
4 - 1
Шарлът
2.73
3.69
2.28
19.04
Ню Йорк Сити
1 - 2
Шарлът
1.80
3.66
4.03
01.03
ЛА Галакси
3 - 0
Шарлът
2.07
3.65
3.16
21.02
Ст. Луис Сити
1 - 1
Шарлът
2.38
3.49
2.71
07.02
СХ Ърткуейкс
1 - 0
Шарлът
6.74
4.90
1.38
31.01
Сп. Канзас Сити
0 - 1
Шарлът
-
-
-
01.11
Ню Йорк Сити
0 - 0
Шарлът
1.73
3.79
4.30
04.10
Ди Си Юнайтед
0 - 1
Шарлът
2.62
3.49
2.46
20.09
Ню Йорк Сити
2 - 0
Шарлът
1.94
3.68
3.48
31.08
Ню Ингланд Рев.
1 - 2
Шарлът
2.27
3.64
2.78
11.08
Синсинати
0 - 1
Шарлът
1.79
3.79
4.01
08.08
Монтерей
0 - 2
Шарлът
1.81
3.91
3.63
04.08
Гуадалахара
2 - 2
Шарлът
2.11
3.52
3.02
20.07
Атланта Юн.
2 - 3
Шарлът
2.23
3.65
2.87
29.06
Чикаго Файър
3 - 2
Шарлът
2.09
3.79
3.03
26.06
Сп. Канзас Сити
2 - 1
Шарлът
2.60
3.62
2.42
15.06
Филаделфия
2 - 1
Шарлът
1.85
3.81
3.70
01.06
Торонто
0 - 2
Шарлът
2.94
3.45
2.25
29.05
НЙ Ред Булс
4 - 2
Шарлът
1.85
3.84
3.63
22.05
Ди Си Юнайтед
2 - 2
Шарлът
2.43
3.31
2.63
15.05
Орландо Сити
3 - 1
Шарлът
1.81
3.75
3.95
11.05
Нешвил
2 - 1
Шарлът
1.76
3.75
4.18
07.05
Норт Каролина
0 - 0
Шарлът
3.45
3.41
1.95
04.05
Кълъмбъс Крю
4 - 2
Шарлът
1.67
3.90
4.59
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 8 | 31% |
| Равни | 5 | 19% |
| Загуби | 13 | 50% |
| Голове | 76 | 2.92 |
| Вкарани Голове | 32 | 1.23 |
| Получени Голове | 44 | 1.69 |
| Мачове Вкарал | 20 | 77% |
| Мачове Получил | 19 | 73% |
| Гол/Гол | 15 | 58% |
| Над 1.5 | 19 | 73% |
| Над 2.5 | 15 | 58% |
| Над 3.5 | 9 | 35% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 3 | 11.54% |
| 1 - 2 | 3 | 11.54% |
| 2 - 4 | 3 | 11.54% |
| 2 - 0 | 2 | 7.69% |
| 2 - 1 | 2 | 7.69% |
| 0 - 0 | 2 | 7.69% |
| 2 - 2 | 2 | 7.69% |
| 0 - 1 | 2 | 7.69% |
| 3 - 2 | 1 | 3.85% |
| 1 - 1 | 1 | 3.85% |
| 0 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 3 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| 1 - 4 | 1 | 3.85% |
| 2 - 3 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 6 | 23.08% |
| 1 | 5 | 19.23% |
| 2 | 4 | 15.38% |
| 4 | 3 | 11.54% |
| 5 | 3 | 11.54% |
| 6 | 3 | 11.54% |
| 0 | 2 | 7.69% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 6 | 23.08% |
| -1 | 6 | 23.08% |
| 0 | 5 | 19.23% |
| -2 | 5 | 19.23% |
| +2 | 2 | 7.69% |
| -3 | 2 | 7.69% |