НЙ Ред Булс
МЛС Лига
САЩ
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Харисън |
| Стадион: | Ред Бул Арена |
| Капацитет: | 25 189 |
| Размери: | 110 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
19.09
Ню Йорк Сити
0 - 1
НЙ Ред Булс
1.78
3.99
3.77
13.09
Кълъмбъс Крю
0 - 1
НЙ Ред Булс
1.74
4.09
3.90
10.09
Лос Анджелис ФК
2 - 0
НЙ Ред Булс
1.37
5.12
6.37
06.09
Сиатъл Саундърс
0 - 0
НЙ Ред Булс
1.83
4.07
3.51
16.08
Атланта Юн.
2 - 1
НЙ Ред Булс
2.01
3.91
3.08
23.07
Филаделфия
3 - 1
НЙ Ред Булс
1.67
4.12
4.24
24.05
Сп. Канзас Сити
1 - 2
НЙ Ред Булс
2.94
3.95
2.06
09.05
Чикаго Файър
1 - 3
НЙ Ред Булс
1.53
4.60
4.87
26.04
Синсинати
2 - 0
НЙ Ред Булс
1.78
4.19
3.55
18.04
Монреал
4 - 1
НЙ Ред Булс
2.62
3.55
2.43
12.04
Интер Маями
2 - 2
НЙ Ред Булс
1.42
4.89
5.88
22.03
Шарлът
6 - 1
НЙ Ред Булс
2.18
3.41
3.10
14.03
Торонто
1 - 1
НЙ Ред Булс
2.42
3.44
2.68
22.02
Орландо Сити
1 - 2
НЙ Ред Булс
1.90
3.58
3.71
14.02
Хюстън Динамо
3 - 2
НЙ Ред Булс
-
-
-
11.02
Атланта Юн.
3 - 2
НЙ Ред Булс
-
-
-
19.10
Кълъмбъс Крю
3 - 1
НЙ Ред Булс
1.53
4.25
5.41
21.09
Монреал
0 - 2
НЙ Ред Булс
3.06
3.51
2.17
14.09
Портланд Тимб.
2 - 1
НЙ Ред Булс
2.09
3.53
3.22
25.08
Шарлът
1 - 0
НЙ Ред Булс
1.85
3.85
3.70
14.08
Филаделфия
3 - 2
НЙ Ред Булс
1.38
4.59
6.48
04.08
Монтерей
1 - 1
НЙ Ред Булс
1.85
3.87
3.48
01.08
Гуадалахара
0 - 1
НЙ Ред Булс
2.40
3.38
2.69
27.07
Чикаго Файър
1 - 0
НЙ Ред Булс
1.79
3.98
4.01
13.07
Филаделфия
2 - 0
НЙ Ред Булс
1.78
3.67
4.13
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 7 | 28% |
| Равни | 4 | 16% |
| Загуби | 14 | 56% |
| Голове | 72 | 2.88 |
| Вкарани Голове | 28 | 1.12 |
| Получени Голове | 44 | 1.76 |
| Мачове Вкарал | 19 | 76% |
| Мачове Получил | 20 | 80% |
| Гол/Гол | 15 | 60% |
| Над 1.5 | 19 | 76% |
| Над 2.5 | 13 | 52% |
| Над 3.5 | 9 | 36% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 3 | 12.00% |
| 0 - 2 | 3 | 12.00% |
| 2 - 3 | 3 | 12.00% |
| 2 - 1 | 2 | 8.00% |
| 1 - 1 | 2 | 8.00% |
| 0 - 1 | 2 | 8.00% |
| 1 - 2 | 2 | 8.00% |
| 1 - 3 | 2 | 8.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 1 - 4 | 1 | 4.00% |
| 1 - 6 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 6 | 24.00% |
| 1 | 5 | 20.00% |
| 3 | 4 | 16.00% |
| 4 | 4 | 16.00% |
| 5 | 4 | 16.00% |
| 0 | 1 | 4.00% |
| 7 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 7 | 28.00% |
| +1 | 5 | 20.00% |
| -2 | 5 | 20.00% |
| 0 | 4 | 16.00% |
| +2 | 2 | 8.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |
| -5 | 1 | 4.00% |