Метрополитанос
Примера
Венецуела
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Каракас |
| Стадион: | Бригидо Ирарте |
| Капацитет: | 10 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
02.11
Карабобо
1 - 1
Метрополитанос
1.77
3.45
4.00
26.10
Деп. Ла Гуайра
2 - 2
Метрополитанос
2.27
2.94
3.04
18.10
Естуд. Мерида
2 - 2
Метрополитанос
1.86
3.05
4.19
20.09
Самора
1 - 3
Метрополитанос
3.04
3.10
2.20
12.09
Ансоатеги
0 - 2
Метрополитанос
3.52
3.48
1.87
06.09
Монагас
0 - 1
Метрополитанос
2.32
3.18
2.80
31.08
Португеса
2 - 2
Метрополитанос
2.38
3.10
2.76
17.08
Карабобо
1 - 0
Метрополитанос
1.58
3.72
4.99
06.08
Деп. Ла Гуайра
1 - 2
Метрополитанос
1.84
3.17
4.06
25.05
Естуд. Мерида
0 - 1
Метрополитанос
2.62
3.06
2.49
13.05
Деп. Тачира
1 - 1
Метрополитанос
1.71
3.36
4.44
04.05
Карабобо
0 - 0
Метрополитанос
1.58
3.70
4.81
18.04
Райо Сулиано
0 - 1
Метрополитанос
3.36
3.28
1.96
04.04
Каракас
1 - 0
Метрополитанос
2.30
3.11
2.83
14.03
Труиланос
0 - 1
Метрополитанос
2.76
3.08
2.36
05.03
Каракас
0 - 0
Метрополитанос
2.22
3.09
3.19
01.03
Деп. Тачира
0 - 1
Метрополитанос
1.34
4.42
7.03
14.02
Унив. Сентрал
3 - 2
Метрополитанос
1.87
3.15
3.92
31.01
Пуерто Кабейо
1 - 1
Метрополитанос
1.82
3.29
3.92
09.11
Деп. Тачира
2 - 0
Метрополитанос
1.44
4.06
6.19
01.11
Каракас
1 - 1
Метрополитанос
2.05
3.31
3.12
23.10
Карабобо
1 - 0
Метрополитанос
1.51
3.77
5.63
05.10
Райо Сулиано
0 - 1
Метрополитанос
2.59
3.10
2.52
23.09
Унив. Сентрал
1 - 4
Метрополитанос
1.63
3.77
4.39
31.08
Монагас
2 - 0
Метрополитанос
1.83
3.34
3.84
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 10 | 40% |
| Равни | 9 | 36% |
| Загуби | 6 | 24% |
| Голове | 52 | 2.08 |
| Вкарани Голове | 29 | 1.16 |
| Получени Голове | 23 | 0.92 |
| Мачове Вкарал | 18 | 72% |
| Мачове Получил | 16 | 64% |
| Гол/Гол | 11 | 44% |
| Над 1.5 | 14 | 56% |
| Над 2.5 | 7 | 28% |
| Над 3.5 | 6 | 24% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 6 | 24.00% |
| 1 - 1 | 4 | 16.00% |
| 2 - 2 | 3 | 12.00% |
| 0 - 1 | 3 | 12.00% |
| 0 - 0 | 2 | 8.00% |
| 0 - 2 | 2 | 8.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 1 | 1 | 4.00% |
| 3 - 1 | 1 | 4.00% |
| 4 - 1 | 1 | 4.00% |
| 2 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 9 | 36.00% |
| 2 | 7 | 28.00% |
| 4 | 4 | 16.00% |
| 0 | 2 | 8.00% |
| 5 | 2 | 8.00% |
| 3 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 9 | 36.00% |
| +1 | 7 | 28.00% |
| -1 | 4 | 16.00% |
| +2 | 2 | 8.00% |
| -2 | 2 | 8.00% |
| +3 | 1 | 4.00% |