Мачове неделя, 24 май

24 май 2020
Bet365
Бундеслига - Германия Бундеслига - Германия
14:30 Шалке 04 0 - 3 Аугсбург 1.97 3.54 3.79 16:30 Майнц 05 0 - 5 РБ Лайпциг 7.37 5.20 1.38 19:00 Кьолн 2 - 2 Фортуна Дюселд. 1.77 3.97 4.19
Втора Бундеслига - Германия Втора Бундеслига - Германия
14:30 Карлсруе 0 - 0 Бохум 2.50 3.23 2.81 14:30 Хамбургер 0 - 0 Арминия 2.00 3.37 3.78 14:30 Холщайн Кил 3 - 2 Щутгарт 3.66 3.65 1.91
Висша Лига - Армения Висша Лига - Армения
16:15 Алашкерт 0 - 1 Ной 1.77 3.61 3.89
Първа Лига - Беларус Първа Лига - Беларус
13:00 Крумкачи 2 - 0 Арсенал Дз. 1.49 4.00 5.51 14:00 Нафтан 0 - 1 Сморгон 1.78 3.40 4.09 14:30 Локомотив Гомел 1 - 1 Спутник 1.44 4.11 5.92
bet365 button
Купа - Беларус Купа - Беларус
17:00 БАТЕ Борисов 0 - 0 Динамо Брест 1.63 3.79 4.82
Висша Лига - Естония Висша Лига - Естония
13:00 Тамека Тарту 0 - 2 Талина Калев 1.19 6.19 10.34 13:00 Транс Нарва 2 - 3 Флора 5.22 4.19 1.49 15:00 Вилянди Тулевик 1 - 3 ФКИ Левадия 7.00 5.39 1.29
Висша Лига - Фарьорски острови Висша Лига - Фарьорски острови
17:00 АБ Аргир 0 - 5 ХБ Торсхавн 9.24 5.52 1.23
Купа - Виетнам Купа - Виетнам
11:30 Ан Жианг 2 - 2 Лонг Ан 2.19 3.50 2.81
Примера - Коста Рика Примера Клаусура - Коста Рика
00:00 Хикарал 1 - 1 Гресия 1.52 4.01 5.27 01:00 Перес Селедон 0 - 1 Картахинес 3.00 3.20 2.22 04:00 Алахуеленсе 3 - 0 Сан Карлос 1.39 4.49 6.40 05:00 Сантос Гуапилес 2 - 4 Деп. Саприса 4.10 3.74 1.70
bet365 bonus oferta
Висша Лига - Тайван Висша Лига - Тайван
11:00 Минг Чуан Юн. 0 - 1 Тайчунг 7.77 5.31 1.26 11:00 Хасус ТСУ 1 - 0 Тайченг Лайънс 1.67 4.22 3.73
Йокари Лига - Туркменистан Йокари Лига - Туркменистан
16:00 Алтин Асир отл. Шагадам 1.37 4.31 6.99
К-Лига 1 - Южна Корея К-Лига 1 - Южна Корея
10:30 Чонбък Х.Моторс 2 - 0 Тегу 1.66 3.66 4.85 13:00 Улсан Хюндай 1 - 1 Бусан Парк 1.47 4.22 6.19
К-Лига 2 - Южна Корея К-Лига 2 - Южна Корея
10:00 Анянг 2 - 3 Гионгнам 2.83 3.22 2.31 12:30 Сеул Е-Ленд 0 - 0 Чунам Драгонс 2.37 3.19 2.79 12:30 Чхуннам Асан 0 - 5 Сувон ФК 3.31 3.33 2.02
Приятелски Срещи Клубни Приятелски Срещи Клубни
11:30 Шахтьор Донецк 4 - 1 Рух Лвов - - - 12:00 Целе 2 - 1 Радомле - - - 13:00 Макаби Тел Авив 3 - 0 Бейтар Бат Ям - - - 20:00 Риека 5 - 1 Истра 1961 1.29 5.12 7.52