Егнатия
Суперлига
Албания
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Рогожина |
| Стадион: | Егнатия Арена |
| Капацитет: | 4 267 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.05
Елбасани
0 - 4
Егнатия
2.05
2.99
3.26
13.05
Динамо Сити
3 - 2
Егнатия
2.14
3.10
3.11
10.05
Теута
3 - 2
Егнатия
-
-
-
02.05
Динамо Сити
2 - 0
Егнатия
-
-
-
22.04
Елбасани
1 - 1
Егнатия
2.07
2.89
3.33
12.04
Тирана
3 - 1
Егнатия
3.34
3.00
2.01
20.03
Елбасани
0 - 0
Егнатия
1.93
2.98
3.64
28.02
Партизани
2 - 0
Егнатия
2.80
2.85
2.37
14.02
Вора
1 - 1
Егнатия
5.52
3.39
1.54
10.02
Теута
1 - 2
Егнатия
2.56
2.86
2.51
06.02
Фламуртари
0 - 1
Егнатия
4.14
2.98
1.83
24.01
Билис Балш
2 - 2
Егнатия
3.64
2.98
1.94
14.01
Влазня
1 - 0
Егнатия
2.09
3.11
3.07
23.12
Теута
0 - 1
Егнатия
2.67
2.78
2.56
14.12
Динамо Сити
1 - 2
Егнатия
2.21
2.85
3.12
29.11
Тирана
0 - 1
Егнатия
3.16
2.89
2.14
09.11
Елбасани
1 - 0
Егнатия
2.95
2.86
2.31
25.10
Партизани
0 - 0
Егнатия
2.91
2.82
2.36
05.10
Вора
0 - 1
Егнатия
3.84
2.91
1.93
28.09
Фламуртари
1 - 2
Егнатия
3.58
2.97
1.96
13.09
Билис Балш
0 - 1
Егнатия
3.32
3.13
2.00
22.08
Влазня
2 - 0
Егнатия
2.09
2.97
3.21
07.08
Ол. Любляна
0 - 0
Егнатия
1.62
3.70
5.22
24.07
Динамо Минск
0 - 2
Егнатия
1.71
3.63
4.49
15.07
Брейдаблик
5 - 0
Егнатия
1.81
3.56
4.13
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 10 | 40% |
| Равни | 6 | 24% |
| Загуби | 9 | 36% |
| Голове | 55 | 2.20 |
| Вкарани Голове | 26 | 1.04 |
| Получени Голове | 29 | 1.16 |
| Мачове Вкарал | 16 | 64% |
| Мачове Получил | 15 | 60% |
| Гол/Гол | 9 | 36% |
| Над 1.5 | 15 | 60% |
| Над 2.5 | 9 | 36% |
| Над 3.5 | 6 | 24% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 5 | 20.00% |
| 2 - 1 | 3 | 12.00% |
| 0 - 0 | 3 | 12.00% |
| 0 - 2 | 3 | 12.00% |
| 1 - 1 | 2 | 8.00% |
| 0 - 1 | 2 | 8.00% |
| 2 - 3 | 2 | 8.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 4 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 5 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 7 | 28.00% |
| 2 | 6 | 24.00% |
| 3 | 3 | 12.00% |
| 0 | 3 | 12.00% |
| 4 | 3 | 12.00% |
| 5 | 3 | 12.00% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 8 | 32.00% |
| 0 | 6 | 24.00% |
| -1 | 4 | 16.00% |
| -2 | 4 | 16.00% |
| +2 | 1 | 4.00% |
| +4 | 1 | 4.00% |
| -5 | 1 | 4.00% |