Егнатия
Суперлига
Албания
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Рогожина |
| Стадион: | Егнатия Арена |
| Капацитет: | 4 267 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
06.05
Егнатия
2 - 0
Партизани
-
-
-
26.04
Егнатия
0 - 2
Вора
1.45
3.56
6.65
18.04
Егнатия
0 - 2
Фламуртари
1.48
3.65
5.64
08.04
Егнатия
1 - 1
Елбасани
2.09
2.84
3.32
04.04
Егнатия
3 - 0
Билис Балш
1.26
4.41
9.38
13.03
Егнатия
0 - 0
Влазня
2.24
2.90
2.95
09.03
Егнатия
4 - 2
Теута
1.76
2.96
4.51
04.03
Егнатия
0 - 0
Теута
-
-
-
20.02
Егнатия
1 - 0
Динамо Сити
2.25
2.91
2.94
01.02
Егнатия
0 - 1
Тирана
1.46
3.54
6.23
18.01
Егнатия
2 - 2
Елбасани
2.15
2.88
3.19
10.01
Егнатия
1 - 0
Аполония Фиер
1.09
5.85
17.70
28.12
Егнатия
1 - 3
Динамо Сити
3.93
3.00
1.87
19.12
Егнатия
2 - 1
Партизани
1.49
3.39
6.35
08.12
Егнатия
2 - 0
Вора
1.30
3.82
9.76
04.12
Егнатия
0 - 1
Фламуртари
1.31
4.01
8.80
22.11
Егнатия
5 - 1
Билис Балш
1.50
3.38
6.36
04.11
Егнатия
2 - 2
Влазня
1.96
2.92
3.78
28.10
Егнатия
1 - 0
Теута
1.72
3.10
4.56
18.10
Егнатия
0 - 0
Динамо Сити
1.73
3.18
4.38
20.09
Егнатия
2 - 0
Тирана
1.69
3.30
4.51
30.08
Егнатия
1 - 1
Елбасани
1.93
3.09
3.65
14.08
Егнатия
2 - 2
Ол. Любляна
3.26
3.19
2.17
31.07
Егнатия
1 - 0
Динамо Минск
2.13
3.20
3.36
08.07
Егнатия
1 - 0
Брейдаблик
1.72
3.56
4.72
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 12 | 48% |
| Равни | 8 | 32% |
| Загуби | 5 | 20% |
| Голове | 55 | 2.20 |
| Вкарани Голове | 34 | 1.36 |
| Получени Голове | 21 | 0.84 |
| Мачове Вкарал | 18 | 72% |
| Мачове Получил | 13 | 52% |
| Гол/Гол | 9 | 36% |
| Над 1.5 | 15 | 60% |
| Над 2.5 | 8 | 32% |
| Над 3.5 | 6 | 24% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 5 | 20.00% |
| 2 - 0 | 3 | 12.00% |
| 0 - 0 | 3 | 12.00% |
| 2 - 2 | 3 | 12.00% |
| 1 - 1 | 2 | 8.00% |
| 0 - 1 | 2 | 8.00% |
| 0 - 2 | 2 | 8.00% |
| 2 - 1 | 1 | 4.00% |
| 3 - 0 | 1 | 4.00% |
| 4 - 2 | 1 | 4.00% |
| 5 - 1 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 7 | 28.00% |
| 2 | 7 | 28.00% |
| 4 | 4 | 16.00% |
| 0 | 3 | 12.00% |
| 3 | 2 | 8.00% |
| 6 | 2 | 8.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 32.00% |
| +1 | 6 | 24.00% |
| +2 | 4 | 16.00% |
| -2 | 3 | 12.00% |
| -1 | 2 | 8.00% |
| +3 | 1 | 4.00% |
| +4 | 1 | 4.00% |