Ст. Жилоаз
Про Лига
Белгия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Синт Гилис |
| Стадион: | Стад Жозеф Мариен |
| Капацитет: | 9 400 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
Ст. Жилоаз
3 - 0
Мехелен
1.38
4.69
7.36
02.05
Сент Трюиден
2 - 1
Ст. Жилоаз
3.63
3.44
1.95
26.04
Андерлехт
1 - 3
Ст. Жилоаз
4.06
3.50
1.83
22.04
Ст. Жилоаз
0 - 0
Гент
1.38
4.48
7.85
19.04
Ст. Жилоаз
2 - 1
Брюж
2.18
3.32
3.17
12.04
Мехелен
0 - 1
Ст. Жилоаз
5.04
3.79
1.63
04.04
Ст. Жилоаз
1 - 0
Сент Трюиден
1.69
3.71
4.65
22.03
Сент Трюиден
1 - 3
Ст. Жилоаз
3.47
3.19
2.11
14.03
Ст. Жилоаз
2 - 0
Дендер
1.28
5.17
10.03
07.03
Ст. Жилоаз
2 - 1
Генк
1.69
3.74
4.69
01.03
Вестерло
0 - 0
Ст. Жилоаз
4.43
3.83
1.70
21.02
Ст. Жилоаз
2 - 1
Антверпен
1.38
4.46
7.75
14.02
Стандарт Лиеж
1 - 1
Ст. Жилоаз
5.69
3.58
1.62
08.02
Ст. Жилоаз
2 - 1
РААЛ Ла Лувиер
1.40
4.28
7.74
01.02
Ст. Жилоаз
1 - 0
Брюж
2.15
3.30
3.24
24.01
ОХ Льовен
0 - 0
Ст. Жилоаз
4.09
3.34
1.90
17.01
Ст. Жилоаз
1 - 0
Мехелен
1.31
5.04
8.72
26.12
Серкъл Брюж
1 - 1
Ст. Жилоаз
3.81
3.53
1.90
20.12
Ст. Жилоаз
2 - 0
Зьолте Варегем
1.25
5.75
10.17
14.12
Шарльороа
1 - 1
Ст. Жилоаз
4.16
3.42
1.86
06.12
Ст. Жилоаз
1 - 1
Гент
1.33
4.98
8.38
30.11
Андерлехт
1 - 0
Ст. Жилоаз
3.01
3.35
2.27
22.11
Ст. Жилоаз
2 - 0
Серкъл Брюж
1.39
4.77
6.93
09.11
Мехелен
1 - 1
Ст. Жилоаз
5.57
4.34
1.51
01.11
Зьолте Варегем
1 - 4
Ст. Жилоаз
5.28
4.08
1.57
26.10
Ст. Жилоаз
2 - 0
Сент Трюиден
1.38
4.79
7.28
18.10
Ст. Жилоаз
3 - 1
Шарльороа
1.44
4.44
6.64
05.10
Брюж
1 - 0
Ст. Жилоаз
2.18
3.54
3.01
27.09
Ст. Жилоаз
2 - 0
Вестерло
1.31
5.45
7.94
21.09
Генк
1 - 2
Ст. Жилоаз
3.14
3.46
2.15
13.09
Дендер
0 - 1
Ст. Жилоаз
7.21
4.39
1.42
31.08
Ст. Жилоаз
2 - 0
Андерлехт
1.57
3.97
5.44
24.08
РААЛ Ла Лувиер
0 - 0
Ст. Жилоаз
8.05
4.79
1.36
16.08
Ст. Жилоаз
3 - 0
Стандарт Лиеж
1.33
4.73
9.59
09.08
Гент
2 - 3
Ст. Жилоаз
4.60
3.83
1.69
03.08
Ст. Жилоаз
5 - 0
ОХ Льовен
1.34
4.82
8.49
25.07
Антверпен
1 - 1
Ст. Жилоаз
3.31
3.47
2.04
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Брюж | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 2 | Ст. Жилоаз | - | - |
| 3 | Сент Трюиден | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 4 | Андерлехт | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Гент | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 6 | Мехелен | 1 - 0 | 1 - 1 |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Ст. Жилоаз | - | - |
| 2 | Брюж | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Сент Трюиден | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 4 | Гент | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 5 | Мехелен | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Андерлехт | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Генк | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 8 | Стандарт Лиеж | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Вестерло | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Антверпен | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Шарльороа | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | ОХ Льовен | 5 - 0 | 0 - 0 |
| 13 | Зьолте Варегем | 2 - 0 | 1 - 4 |
| 14 | Серкъл Брюж | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | РААЛ Ла Лувиер | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 16 | Дендер | 2 - 0 | 0 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 37 | |
| Победи | 24 | 65% |
| Равни | 10 | 27% |
| Загуби | 3 | 8% |
| Голове | 82 | 2.22 |
| Вкарани Голове | 61 | 1.65 |
| Получени Голове | 21 | 0.57 |
| Мачове Вкарал | 31 | 84% |
| Мачове Получил | 19 | 51% |
| Гол/Гол | 17 | 46% |
| Над 1.5 | 26 | 70% |
| Над 2.5 | 14 | 38% |
| Над 3.5 | 6 | 16% |
| Резултати | ||
| 2 - 0 | 6 | 16.22% |
| 1 - 1 | 6 | 16.22% |
| 1 - 0 | 5 | 13.51% |
| 2 - 1 | 5 | 13.51% |
| 0 - 0 | 4 | 10.81% |
| 3 - 1 | 3 | 8.11% |
| 3 - 0 | 2 | 5.41% |
| 0 - 1 | 2 | 5.41% |
| 3 - 2 | 1 | 2.70% |
| 4 - 1 | 1 | 2.70% |
| 5 - 0 | 1 | 2.70% |
| 1 - 2 | 1 | 2.70% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 12 | 32.43% |
| 3 | 8 | 21.62% |
| 1 | 7 | 18.92% |
| 0 | 4 | 10.81% |
| 4 | 3 | 8.11% |
| 5 | 3 | 8.11% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 11 | 29.73% |
| 0 | 10 | 27.03% |
| +2 | 9 | 24.32% |
| +3 | 3 | 8.11% |
| -1 | 3 | 8.11% |
| +5 | 1 | 2.70% |
Програма
17.05
Брюж
5 - 0
Ст. Жилоаз
2.01
3.49
3.38
21.05
Гент
-
Ст. Жилоаз
-
-
-
24.05
Ст. Жилоаз
-
Андерлехт
-
-
-