Ст. Жилоаз
Про Лига
Белгия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Синт Гилис |
| Стадион: | Стад Жозеф Мариен |
| Капацитет: | 9 400 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
Ст. Жилоаз
3 - 0
Мехелен
1.38
4.69
7.36
22.04
Ст. Жилоаз
0 - 0
Гент
1.38
4.48
7.85
19.04
Ст. Жилоаз
2 - 1
Брюж
2.18
3.32
3.17
04.04
Ст. Жилоаз
1 - 0
Сент Трюиден
1.69
3.71
4.65
14.03
Ст. Жилоаз
2 - 0
Дендер
1.28
5.17
10.03
07.03
Ст. Жилоаз
2 - 1
Генк
1.69
3.74
4.69
21.02
Ст. Жилоаз
2 - 1
Антверпен
1.38
4.46
7.75
08.02
Ст. Жилоаз
2 - 1
РААЛ Ла Лувиер
1.40
4.28
7.74
01.02
Ст. Жилоаз
1 - 0
Брюж
2.15
3.30
3.24
17.01
Ст. Жилоаз
1 - 0
Мехелен
1.31
5.04
8.72
20.12
Ст. Жилоаз
2 - 0
Зьолте Варегем
1.25
5.75
10.17
06.12
Ст. Жилоаз
1 - 1
Гент
1.33
4.98
8.38
22.11
Ст. Жилоаз
2 - 0
Серкъл Брюж
1.39
4.77
6.93
26.10
Ст. Жилоаз
2 - 0
Сент Трюиден
1.38
4.79
7.28
18.10
Ст. Жилоаз
3 - 1
Шарльороа
1.44
4.44
6.64
27.09
Ст. Жилоаз
2 - 0
Вестерло
1.31
5.45
7.94
31.08
Ст. Жилоаз
2 - 0
Андерлехт
1.57
3.97
5.44
16.08
Ст. Жилоаз
3 - 0
Стандарт Лиеж
1.33
4.73
9.59
03.08
Ст. Жилоаз
5 - 0
ОХ Льовен
1.34
4.82
8.49
Хронология
Мачове Домакин
| № | Отбор | Домакин |
|---|---|---|
| 1 | Брюж | 1 - 0 |
| 2 | Ст. Жилоаз | - |
| 3 | Сент Трюиден | 2 - 0 |
| 4 | Андерлехт | 2 - 0 |
| 5 | Гент | 1 - 1 |
| 6 | Мехелен | 1 - 0 |
Мачове Домакин
| № | Отбор | Home |
|---|---|---|
| 1 | Ст. Жилоаз | - |
| 2 | Брюж | 1 - 0 |
| 3 | Сент Трюиден | 2 - 0 |
| 4 | Гент | 1 - 1 |
| 5 | Мехелен | 1 - 0 |
| 6 | Андерлехт | 2 - 0 |
| 7 | Генк | 2 - 1 |
| 8 | Стандарт Лиеж | 3 - 0 |
| 9 | Вестерло | 2 - 0 |
| 10 | Антверпен | 2 - 1 |
| 11 | Шарльороа | 3 - 1 |
| 12 | ОХ Льовен | 5 - 0 |
| 13 | Зьолте Варегем | 2 - 0 |
| 14 | Серкъл Брюж | 2 - 0 |
| 15 | РААЛ Ла Лувиер | 2 - 1 |
| 16 | Дендер | 2 - 0 |
Статистика мачове
| Мачове | 19 | |
| Победи | 17 | 89% |
| Равни | 2 | 11% |
| Загуби | 0 | 0% |
| Голове | 44 | 2.32 |
| Вкарани Голове | 38 | 2.00 |
| Получени Голове | 6 | 0.32 |
| Мачове Вкарал | 18 | 95% |
| Мачове Получил | 6 | 32% |
| Гол/Гол | 6 | 32% |
| Над 1.5 | 15 | 79% |
| Над 2.5 | 8 | 42% |
| Над 3.5 | 2 | 11% |
| Резултати | ||
| 2 - 0 | 6 | 31.58% |
| 2 - 1 | 4 | 21.05% |
| 1 - 0 | 3 | 15.79% |
| 3 - 0 | 2 | 10.53% |
| 3 - 1 | 1 | 5.26% |
| 5 - 0 | 1 | 5.26% |
| 0 - 0 | 1 | 5.26% |
| 1 - 1 | 1 | 5.26% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 36.84% |
| 3 | 6 | 31.58% |
| 1 | 3 | 15.79% |
| 4 | 1 | 5.26% |
| 5 | 1 | 5.26% |
| 0 | 1 | 5.26% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 7 | 36.84% |
| +2 | 7 | 36.84% |
| +3 | 2 | 10.53% |
| 0 | 2 | 10.53% |
| +5 | 1 | 5.26% |
Програма
24.05
Ст. Жилоаз
-
Андерлехт
-
-
-