Храдец Кралове
Първа Лига
Чехия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Храдец Кралове |
| Стадион: | Малшовицка Арена |
| Капацитет: | 9 300 |
| Размери: | 118 x 81 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.10
Храдец Кралове
2 - 4
Артис Бърно
1.45
4.27
5.94
02.10
Храдец Кралове
2 - 0
Кладно
-
-
-
20.09
Храдец Кралове
0 - 2
Теплице
1.75
3.47
4.28
09.09
Храдец Кралове
0 - 0
Виктория Пилзен
3.08
3.39
2.10
06.09
Храдец Кралове
2 - 1
Спарта Прага
3.11
3.51
2.05
27.08
Храдец Кралове
1 - 1
Панатинайкос
3.28
3.33
2.10
09.08
Храдец Кралове
2 - 1
Баник Острава
2.21
3.25
3.01
06.08
Храдец Кралове
0 - 1
Бешикташ
3.83
3.47
1.89
30.07
Храдец Кралове
3 - 1
Тромсьо
3.07
3.49
2.12
26.07
Храдец Кралове
2 - 1
Пардубице
2.13
3.28
3.12
04.07
Храдец Кралове
2 - 1
Спарта Прага II
1.30
5.09
7.13
17.05
Храдец Кралове
3 - 1
Славия Прага
3.11
3.38
2.11
13.05
Храдец Кралове
1 - 0
Слован Либерец
2.46
3.16
2.69
19.04
Храдец Кралове
2 - 1
Славия Прага
4.65
3.70
1.66
05.04
Храдец Кралове
2 - 0
Бохемианс 1905
1.96
3.13
3.79
14.03
Храдец Кралове
1 - 0
Баник Острава
2.27
3.22
2.95
08.03
Храдец Кралове
0 - 3
Виктория Пилзен
3.54
3.33
1.96
04.03
Храдец Кралове
0 - 0
Баник Острава
2.05
3.25
3.18
21.02
Храдец Кралове
0 - 0
Злин
1.78
3.33
4.36
08.02
Храдец Кралове
3 - 0
Дукла Прага
1.61
3.56
5.21
13.12
Храдец Кралове
1 - 1
Млада Болеслав
1.78
3.65
3.93
29.11
Храдец Кралове
2 - 0
Яблонец
2.47
3.17
2.70
08.11
Храдец Кралове
4 - 0
Словачко
1.83
3.49
3.92
25.10
Храдец Кралове
0 - 0
Теплице
1.78
3.46
4.20
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 14 | 58% |
| Равни | 6 | 25% |
| Загуби | 4 | 17% |
| Голове | 54 | 2.25 |
| Вкарани Голове | 35 | 1.46 |
| Получени Голове | 19 | 0.79 |
| Мачове Вкарал | 17 | 71% |
| Мачове Получил | 13 | 54% |
| Гол/Гол | 10 | 42% |
| Над 1.5 | 17 | 71% |
| Над 2.5 | 11 | 46% |
| Над 3.5 | 4 | 17% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 5 | 20.83% |
| 0 - 0 | 4 | 16.67% |
| 2 - 0 | 3 | 12.50% |
| 1 - 0 | 2 | 8.33% |
| 3 - 1 | 2 | 8.33% |
| 1 - 1 | 2 | 8.33% |
| 3 - 0 | 1 | 4.17% |
| 4 - 0 | 1 | 4.17% |
| 0 - 1 | 1 | 4.17% |
| 0 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 3 | 1 | 4.17% |
| 2 - 4 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 7 | 29.17% |
| 2 | 6 | 25.00% |
| 0 | 4 | 16.67% |
| 1 | 3 | 12.50% |
| 4 | 3 | 12.50% |
| 6 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 7 | 29.17% |
| 0 | 6 | 25.00% |
| +2 | 5 | 20.83% |
| -2 | 2 | 8.33% |
| +3 | 1 | 4.17% |
| +4 | 1 | 4.17% |
| -1 | 1 | 4.17% |
| -3 | 1 | 4.17% |