Храдец Кралове
Първа Лига
Чехия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Храдец Кралове |
| Стадион: | Малшовицка Арена |
| Капацитет: | 9 300 |
| Размери: | 118 x 81 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.05
Храдец Кралове
3 - 1
Славия Прага
3.11
3.38
2.11
13.05
Храдец Кралове
1 - 0
Слован Либерец
2.46
3.16
2.69
19.04
Храдец Кралове
2 - 1
Славия Прага
4.65
3.70
1.66
05.04
Храдец Кралове
2 - 0
Бохемианс 1905
1.96
3.13
3.79
14.03
Храдец Кралове
1 - 0
Баник Острава
2.27
3.22
2.95
08.03
Храдец Кралове
0 - 3
Виктория Пилзен
3.54
3.33
1.96
21.02
Храдец Кралове
0 - 0
Злин
1.78
3.33
4.36
08.02
Храдец Кралове
3 - 0
Дукла Прага
1.61
3.56
5.21
13.12
Храдец Кралове
1 - 1
Млада Болеслав
1.78
3.65
3.93
29.11
Храдец Кралове
2 - 0
Яблонец
2.47
3.17
2.70
08.11
Храдец Кралове
4 - 0
Словачко
1.83
3.49
3.92
25.10
Храдец Кралове
0 - 0
Теплице
1.78
3.46
4.20
27.09
Храдец Кралове
2 - 3
Слован Либерец
2.30
3.25
2.85
14.09
Храдец Кралове
2 - 1
Спарта Прага
4.98
3.71
1.61
24.08
Храдец Кралове
1 - 0
Сигма Оломоуц
1.99
3.40
3.46
10.08
Храдец Кралове
1 - 1
Пардубице
1.40
4.39
7.03
26.07
Храдец Кралове
1 - 2
Карвина
1.45
4.16
6.10
Хронология
Мачове Домакин
| № | Отбор | Домакин |
|---|---|---|
| 1 | Славия Прага | 2 - 1 |
| 2 | Спарта Прага | 2 - 1 |
| 3 | Виктория Пилзен | 0 - 3 |
| 4 | Храдец Кралове | - |
| 5 | Яблонец | 2 - 0 |
| 6 | Слован Либерец | 2 - 3 |
Мачове Домакин
| № | Отбор | Home |
|---|---|---|
| 1 | Славия Прага | 2 - 1 |
| 2 | Спарта Прага | 2 - 1 |
| 3 | Виктория Пилзен | 0 - 3 |
| 4 | Яблонец | 2 - 0 |
| 5 | Храдец Кралове | - |
| 6 | Слован Либерец | 2 - 3 |
| 7 | Сигма Оломоуц | 1 - 0 |
| 8 | Пардубице | 1 - 1 |
| 9 | Карвина | 1 - 2 |
| 10 | Бохемианс 1905 | 2 - 0 |
| 11 | Млада Болеслав | 1 - 1 |
| 12 | Злин | 0 - 0 |
| 13 | Теплице | 0 - 0 |
| 14 | Словачко | 4 - 0 |
| 15 | Дукла Прага | 3 - 0 |
| 16 | Баник Острава | 1 - 0 |
Статистика мачове
| Мачове | 17 | |
| Победи | 10 | 59% |
| Равни | 4 | 24% |
| Загуби | 3 | 18% |
| Голове | 39 | 2.29 |
| Вкарани Голове | 26 | 1.53 |
| Получени Голове | 13 | 0.76 |
| Мачове Вкарал | 14 | 82% |
| Мачове Получил | 8 | 47% |
| Гол/Гол | 7 | 41% |
| Над 1.5 | 12 | 71% |
| Над 2.5 | 8 | 47% |
| Над 3.5 | 3 | 18% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 3 | 17.65% |
| 2 - 0 | 2 | 11.76% |
| 2 - 1 | 2 | 11.76% |
| 0 - 0 | 2 | 11.76% |
| 1 - 1 | 2 | 11.76% |
| 3 - 0 | 1 | 5.88% |
| 3 - 1 | 1 | 5.88% |
| 4 - 0 | 1 | 5.88% |
| 0 - 3 | 1 | 5.88% |
| 1 - 2 | 1 | 5.88% |
| 2 - 3 | 1 | 5.88% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 5 | 29.41% |
| 2 | 4 | 23.53% |
| 1 | 3 | 17.65% |
| 0 | 2 | 11.76% |
| 4 | 2 | 11.76% |
| 5 | 1 | 5.88% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 5 | 29.41% |
| 0 | 4 | 23.53% |
| +2 | 3 | 17.65% |
| -1 | 2 | 11.76% |
| +3 | 1 | 5.88% |
| +4 | 1 | 5.88% |
| -3 | 1 | 5.88% |