Орхус
Суперлига
Дания
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Орхус |
| Стадион: | Вейлби |
| Капацитет: | 11 763 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
01.11
Брьонбю
2 - 0
Орхус
1.99
3.71
3.20
28.10
Роскиле
1 - 2
Орхус
6.66
4.77
1.34
18.10
Копенхаген
1 - 1
Орхус
1.56
4.06
5.10
15.10
Гент
1 - 0
Орхус
1.64
3.93
4.86
20.09
Хорсенс
2 - 2
Орхус
3.93
3.65
1.81
13.09
Норшелан
2 - 0
Орхус
1.82
3.88
3.62
30.08
Рандерс
2 - 1
Орхус
2.96
3.51
2.17
20.08
Бенфика
3 - 1
Орхус
1.14
7.86
13.92
14.08
Вибор
2 - 1
Орхус
1.99
3.58
3.31
11.08
Сабах
4 - 0
Орхус
1.99
3.56
3.43
01.08
Люнгбю
2 - 2
Орхус
2.93
3.45
2.19
29.07
Лех Познан
0 - 3
Орхус
1.69
3.83
4.44
11.07
Ст. Жилоаз
2 - 1
Орхус
-
-
-
10.05
Брьонбю
0 - 2
Орхус
2.94
3.51
2.16
23.04
Норшелан
1 - 1
Орхус
2.90
3.60
2.15
20.04
Митюлан
2 - 1
Орхус
1.99
3.35
3.48
06.04
Вибор
1 - 2
Орхус
2.97
3.38
2.19
15.03
Сьонерюск
1 - 1
Орхус
3.32
3.50
1.99
08.03
Митюлан
1 - 1
Орхус
1.88
3.58
3.46
01.03
Вайле
1 - 2
Орхус
5.40
4.04
1.53
15.02
Фредериция
1 - 1
Орхус
6.52
4.83
1.37
26.01
Елфсбори
1 - 2
Орхус
4.09
3.82
1.68
15.01
Хобро
2 - 3
Орхус
7.07
4.84
1.32
11.12
Оденсе
1 - 0
Орхус
3.04
3.46
2.06
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 7 | 29% |
| Равни | 7 | 29% |
| Загуби | 10 | 42% |
| Голове | 66 | 2.75 |
| Вкарани Голове | 30 | 1.25 |
| Получени Голове | 36 | 1.50 |
| Мачове Вкарал | 19 | 79% |
| Мачове Получил | 22 | 92% |
| Гол/Гол | 17 | 71% |
| Над 1.5 | 22 | 92% |
| Над 2.5 | 14 | 58% |
| Над 3.5 | 5 | 21% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 20.83% |
| 2 - 1 | 4 | 16.67% |
| 1 - 2 | 4 | 16.67% |
| 2 - 2 | 2 | 8.33% |
| 0 - 1 | 2 | 8.33% |
| 0 - 2 | 2 | 8.33% |
| 2 - 0 | 1 | 4.17% |
| 3 - 0 | 1 | 4.17% |
| 3 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 4 | 1 | 4.17% |
| 1 - 3 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 9 | 37.50% |
| 2 | 8 | 33.33% |
| 4 | 4 | 16.67% |
| 1 | 2 | 8.33% |
| 5 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 29.17% |
| -1 | 6 | 25.00% |
| +1 | 5 | 20.83% |
| -2 | 3 | 12.50% |
| +2 | 1 | 4.17% |
| +3 | 1 | 4.17% |
| -4 | 1 | 4.17% |