Лавал
Лига 2
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Лавал |
| Стадион: | Франсис льо Басе |
| Капацитет: | 18 739 (10 739) |
| Размери: | 104 x 65 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
Лавал
2 - 1
Булон
1.72
3.55
4.51
02.05
Троа
4 - 0
Лавал
1.55
4.05
5.20
24.04
Лавал
0 - 0
Родес
2.59
3.30
2.53
20.04
Дюнкерк
0 - 2
Лавал
1.91
3.37
3.78
10.04
Лавал
2 - 2
Реймс
4.29
3.49
1.77
03.04
Ред Стар Париж
0 - 0
Лавал
1.72
3.43
4.69
20.03
Лавал
3 - 2
Гренобъл Фут
2.33
3.00
3.09
13.03
Монпелие
2 - 0
Лавал
1.83
3.32
4.20
06.03
Лавал
2 - 2
Гингам
3.45
3.10
2.12
27.02
Лавал
1 - 1
Нанси
2.66
2.90
2.74
21.02
Сент Етиен
2 - 1
Лавал
1.55
3.84
5.54
13.02
Лавал
2 - 2
Анеси
3.20
2.89
2.35
07.02
Льо Ман
1 - 1
Лавал
1.76
3.12
5.08
30.01
Лавал
0 - 1
По
3.21
3.09
2.22
23.01
Амиен
0 - 0
Лавал
2.75
2.94
2.61
16.01
Лавал
0 - 2
Бастия
2.37
2.86
3.18
03.01
Клермон Фут
4 - 1
Лавал
2.63
2.93
2.77
12.12
Лавал
1 - 2
Дюнкерк
3.17
3.06
2.26
08.12
Реймс
4 - 0
Лавал
1.61
3.64
5.36
25.11
Бастия
0 - 2
Лавал
2.17
2.97
3.48
21.11
Лавал
0 - 1
Троа
3.35
3.06
2.18
07.11
Нанси
0 - 2
Лавал
2.09
3.12
3.53
31.10
Гингам
2 - 0
Лавал
1.90
3.30
3.95
28.10
Лавал
1 - 1
Льо Ман
2.76
3.00
2.58
18.10
Лавал
0 - 1
Ред Стар Париж
2.60
3.00
2.74
03.10
Анеси
0 - 0
Лавал
2.66
2.99
2.70
27.09
Лавал
0 - 1
Монпелие
2.80
3.05
2.51
23.09
По
1 - 0
Лавал
2.43
3.27
2.75
19.09
Лавал
0 - 3
Амиен
1.76
3.54
4.37
12.09
Булон
1 - 2
Лавал
2.92
3.12
2.39
29.08
Лавал
0 - 0
Клермон Фут
2.01
3.29
3.57
22.08
Родес
1 - 1
Лавал
2.29
3.32
2.89
15.08
Гренобъл Фут
1 - 1
Лавал
2.52
3.20
2.68
09.08
Лавал
3 - 3
Сент Етиен
2.93
3.25
2.28
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 2 | Сент Етиен | 3 - 3 | 2 - 1 |
| 3 | Льо Ман | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Ред Стар Париж | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Родес | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Реймс | 2 - 2 | 4 - 0 |
| 7 | Анеси | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 8 | Монпелие | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 9 | По | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Дюнкерк | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 11 | Гингам | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 12 | Гренобъл Фут | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 13 | Клермон Фут | 0 - 0 | 4 - 1 |
| 14 | Нанси | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 15 | Булон | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 16 | Лавал | - | - |
| 17 | Бастия | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 18 | Амиен | 0 - 3 | 0 - 0 |
Статистика мачове
| Мачове | 34 | |
| Победи | 6 | 18% |
| Равни | 14 | 41% |
| Загуби | 14 | 41% |
| Голове | 78 | 2.29 |
| Вкарани Голове | 30 | 0.88 |
| Получени Голове | 48 | 1.41 |
| Мачове Вкарал | 18 | 53% |
| Мачове Получил | 26 | 76% |
| Гол/Гол | 15 | 44% |
| Над 1.5 | 24 | 71% |
| Над 2.5 | 13 | 38% |
| Над 3.5 | 8 | 24% |
| Резултати | ||
| 0 - 0 | 5 | 14.71% |
| 1 - 1 | 5 | 14.71% |
| 0 - 1 | 5 | 14.71% |
| 2 - 0 | 3 | 8.82% |
| 2 - 2 | 3 | 8.82% |
| 0 - 2 | 3 | 8.82% |
| 2 - 1 | 2 | 5.88% |
| 0 - 4 | 2 | 5.88% |
| 1 - 2 | 2 | 5.88% |
| 3 - 2 | 1 | 2.94% |
| 3 - 3 | 1 | 2.94% |
| 0 - 3 | 1 | 2.94% |
| 1 - 4 | 1 | 2.94% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 11 | 32.35% |
| 0 | 5 | 14.71% |
| 1 | 5 | 14.71% |
| 3 | 5 | 14.71% |
| 4 | 5 | 14.71% |
| 5 | 2 | 5.88% |
| 6 | 1 | 2.94% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 14 | 41.18% |
| -1 | 7 | 20.59% |
| +1 | 3 | 8.82% |
| +2 | 3 | 8.82% |
| -2 | 3 | 8.82% |
| -3 | 2 | 5.88% |
| -4 | 2 | 5.88% |