Марсилия
Лига 1
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Марсилия |
| Треньор: | Хабиб Бей () |
| Стадион: | Стад Велодром |
| Капацитет: | 67 394 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
Льо Авър
0 - 1
Марсилия
3.39
3.70
2.00
02.05
Нант
3 - 0
Марсилия
4.34
3.93
1.73
26.04
Марсилия
1 - 1
Ница
1.54
4.46
5.28
18.04
Лориен
2 - 0
Марсилия
4.61
4.17
1.66
10.04
Марсилия
3 - 1
Метц
1.23
6.41
11.18
05.04
Монако
2 - 1
Марсилия
2.09
3.70
3.19
22.03
Марсилия
1 - 2
Лил
1.87
3.67
3.89
13.03
Марсилия
1 - 0
Оксер
1.41
4.74
6.98
07.03
Тулуза
0 - 1
Марсилия
3.16
3.57
2.14
01.03
Марсилия
3 - 2
Лион
1.99
3.56
3.60
20.02
Брест
2 - 0
Марсилия
3.77
3.66
1.91
14.02
Марсилия
2 - 2
Страсбург
1.79
3.93
4.02
08.02
ПСЖ
5 - 0
Марсилия
1.44
4.93
6.08
31.01
Париж ФК
2 - 2
Марсилия
3.98
3.71
1.85
24.01
Марсилия
3 - 1
Ланс
1.98
3.79
3.38
17.01
Анже
2 - 5
Марсилия
5.56
4.04
1.58
04.01
Марсилия
0 - 2
Нант
1.22
6.44
11.83
14.12
Марсилия
1 - 0
Монако
1.95
3.74
3.56
05.12
Лил
1 - 0
Марсилия
2.41
3.52
2.76
29.11
Марсилия
2 - 2
Тулуза
1.63
3.96
5.18
21.11
Ница
1 - 5
Марсилия
3.88
3.73
1.87
08.11
Марсилия
3 - 0
Брест
1.45
4.58
6.65
01.11
Оксер
0 - 1
Марсилия
4.93
3.88
1.68
29.10
Марсилия
2 - 2
Анже
1.23
6.35
11.80
25.10
Ланс
2 - 1
Марсилия
2.66
3.44
2.55
18.10
Марсилия
6 - 2
Льо Авър
1.36
5.02
7.90
04.10
Метц
0 - 3
Марсилия
5.89
4.51
1.50
26.09
Страсбург
1 - 2
Марсилия
3.44
3.56
2.05
22.09
Марсилия
1 - 0
ПСЖ
-
-
-
12.09
Марсилия
4 - 0
Лориен
1.37
5.18
7.40
31.08
Лион
1 - 0
Марсилия
2.72
3.65
2.38
23.08
Марсилия
5 - 2
Париж ФК
1.41
4.73
7.14
15.08
Рен
1 - 0
Марсилия
3.68
3.68
1.93
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 1 - 0 | 5 - 0 |
| 2 | Ланс | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Лил | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Лион | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Рен | 1 - 0 | |
| 6 | Марсилия | - | - |
| 7 | Монако | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Страсбург | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | Лориен | 4 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | Тулуза | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 11 | Париж ФК | 5 - 2 | 2 - 2 |
| 12 | Брест | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 13 | Анже | 2 - 2 | 2 - 5 |
| 14 | Льо Авър | 6 - 2 | 0 - 1 |
| 15 | Оксер | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 16 | Ница | 1 - 1 | 1 - 5 |
| 17 | Нант | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 18 | Метц | 3 - 1 | 0 - 3 |
Статистика мачове
| Мачове | 33 | |
| Победи | 17 | 52% |
| Равни | 5 | 15% |
| Загуби | 11 | 33% |
| Голове | 104 | 3.15 |
| Вкарани Голове | 60 | 1.82 |
| Получени Голове | 44 | 1.33 |
| Мачове Вкарал | 25 | 76% |
| Мачове Получил | 24 | 73% |
| Гол/Гол | 16 | 48% |
| Над 1.5 | 24 | 73% |
| Над 2.5 | 20 | 61% |
| Над 3.5 | 13 | 39% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 6 | 18.18% |
| 2 - 2 | 4 | 12.12% |
| 0 - 1 | 3 | 9.09% |
| 0 - 2 | 3 | 9.09% |
| 1 - 2 | 3 | 9.09% |
| 3 - 0 | 2 | 6.06% |
| 3 - 1 | 2 | 6.06% |
| 5 - 2 | 2 | 6.06% |
| 2 - 1 | 1 | 3.03% |
| 3 - 2 | 1 | 3.03% |
| 4 - 0 | 1 | 3.03% |
| 5 - 1 | 1 | 3.03% |
| 6 - 2 | 1 | 3.03% |
| 1 - 1 | 1 | 3.03% |
| 0 - 3 | 1 | 3.03% |
| 0 - 5 | 1 | 3.03% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 9 | 27.27% |
| 3 | 7 | 21.21% |
| 4 | 7 | 21.21% |
| 2 | 4 | 12.12% |
| 5 | 2 | 6.06% |
| 7 | 2 | 6.06% |
| 6 | 1 | 3.03% |
| 8 | 1 | 3.03% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 8 | 24.24% |
| -1 | 6 | 18.18% |
| 0 | 5 | 15.15% |
| +3 | 4 | 12.12% |
| +4 | 3 | 9.09% |
| -2 | 3 | 9.09% |
| +2 | 2 | 6.06% |
| -3 | 1 | 3.03% |
| -5 | 1 | 3.03% |