Енерги
Втора Бундеслига
Германия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Котбус |
| Стадион: | Щадион дер Фройндшафт |
| Капацитет: | 22 528 (10 949) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.10
Дармщад
3 - 1
Енерги
2.17
3.83
2.79
13.09
Карлсруе
0 - 3
Енерги
1.70
4.22
3.93
05.09
Волфсбург
4 - 4
Енерги
1.30
5.30
8.39
16.08
Арминия
3 - 0
Енерги
1.68
3.92
4.36
16.05
Ян Регенсбург
0 - 1
Енерги
4.17
4.07
1.58
03.05
Дуисбург
2 - 1
Енерги
2.56
3.49
2.25
26.04
Виктория Кьолн
0 - 2
Енерги
3.07
3.59
1.94
12.04
Оснабрюк
1 - 0
Енерги
2.08
3.36
2.94
04.04
Хафелсе
0 - 3
Енерги
4.84
4.29
1.47
13.03
Алемания
4 - 1
Енерги
2.56
3.41
2.30
03.03
Щутгарт II
1 - 2
Енерги
2.39
3.43
2.43
22.02
Ерцгебирге
1 - 2
Енерги
2.91
3.50
2.12
07.02
Инголщат
0 - 0
Енерги
2.33
3.61
2.54
17.01
Заарбюкен
1 - 1
Енерги
2.19
3.55
2.76
14.12
Веен
3 - 1
Енерги
2.44
3.44
2.50
23.11
РВ Есен
2 - 3
Енерги
2.09
3.50
3.00
13.11
Динамо Дрезден
3 - 0
Енерги
-
-
-
01.11
Мюнхен 1860
3 - 0
Енерги
2.18
3.61
2.78
19.10
Улм 1846
1 - 2
Енерги
2.39
3.53
2.54
30.09
Ханза
1 - 3
Енерги
2.13
3.40
3.01
21.09
Ферл
2 - 1
Енерги
2.14
3.55
2.83
14.09
Валдхоф Манхайм
0 - 3
Енерги
2.09
3.49
3.01
23.08
Хофенхайм II
4 - 1
Енерги
2.64
3.40
2.33
08.08
Швайнфурт
0 - 2
Енерги
3.10
3.47
2.04
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 11 | 46% |
| Равни | 3 | 12% |
| Загуби | 10 | 42% |
| Голове | 76 | 3.17 |
| Вкарани Голове | 37 | 1.54 |
| Получени Голове | 39 | 1.62 |
| Мачове Вкарал | 19 | 79% |
| Мачове Получил | 17 | 71% |
| Гол/Гол | 13 | 54% |
| Над 1.5 | 21 | 88% |
| Над 2.5 | 18 | 75% |
| Над 3.5 | 7 | 29% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 3 | 12.50% |
| 3 - 0 | 3 | 12.50% |
| 0 - 3 | 3 | 12.50% |
| 2 - 0 | 2 | 8.33% |
| 1 - 2 | 2 | 8.33% |
| 1 - 3 | 2 | 8.33% |
| 1 - 4 | 2 | 8.33% |
| 1 - 0 | 1 | 4.17% |
| 3 - 1 | 1 | 4.17% |
| 3 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 0 | 1 | 4.17% |
| 1 - 1 | 1 | 4.17% |
| 4 - 4 | 1 | 4.17% |
| 0 - 1 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 11 | 45.83% |
| 2 | 3 | 12.50% |
| 4 | 3 | 12.50% |
| 5 | 3 | 12.50% |
| 1 | 2 | 8.33% |
| 0 | 1 | 4.17% |
| 8 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 5 | 20.83% |
| -3 | 5 | 20.83% |
| +2 | 3 | 12.50% |
| +3 | 3 | 12.50% |
| 0 | 3 | 12.50% |
| -1 | 3 | 12.50% |
| -2 | 2 | 8.33% |