Енерги
Втора Бундеслига
Германия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Котбус |
| Стадион: | Щадион дер Фройндшафт |
| Капацитет: | 22 528 (10 949) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
20.09
Енерги
1 - 1
Санкт Паули
2.97
3.79
2.07
29.08
Енерги
3 - 4
Гройтер Фюрт
2.47
3.67
2.49
22.08
Енерги
0 - 2
Аугсбург
4.78
4.33
1.57
09.08
Енерги
3 - 1
Хановер 96
3.08
3.62
2.08
01.08
Енерги
2 - 4
Вердер
3.09
3.65
1.96
15.07
Енерги
2 - 4
Млада Болеслав
1.90
3.73
3.16
09.05
Енерги
2 - 1
Веен
1.41
4.56
5.27
19.04
Енерги
5 - 3
РВ Есен
2.23
3.48
2.61
07.04
Енерги
3 - 0
Мюнхен 1860
1.84
3.56
3.40
21.03
Енерги
1 - 1
Улм 1846
1.65
3.75
4.02
07.03
Енерги
0 - 0
Ханза
2.27
3.41
2.58
28.02
Енерги
0 - 0
Ферл
2.47
3.50
2.32
15.02
Енерги
1 - 1
Валдхоф Манхайм
1.81
3.64
3.66
31.01
Енерги
3 - 1
Хофенхайм II
1.94
3.70
3.17
24.01
Енерги
2 - 1
Швайнфурт
1.39
4.61
6.10
19.12
Енерги
2 - 2
Ян Регенсбург
1.86
3.62
3.52
06.12
Енерги
3 - 2
Дуисбург
2.27
3.39
2.73
29.11
Енерги
3 - 2
Виктория Кьолн
1.87
3.58
3.50
08.11
Енерги
0 - 1
Оснабрюк
2.15
3.48
2.90
28.10
Енерги
1 - 4
РБ Лайпциг
8.65
6.23
1.24
25.10
Енерги
4 - 3
Хафелсе
1.29
5.28
7.63
04.10
Енерги
3 - 2
Алемания
1.99
3.51
3.24
26.09
Енерги
5 - 0
Щутгарт II
1.79
3.71
3.74
17.09
Енерги
2 - 1
Ерцгебирге
1.84
3.72
3.49
30.08
Енерги
1 - 1
Инголщат
2.17
3.50
2.83
16.08
Енерги
1 - 0
Хановер 96
4.26
3.96
1.67
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 13 | 50% |
| Равни | 7 | 27% |
| Загуби | 6 | 23% |
| Голове | 95 | 3.65 |
| Вкарани Голове | 53 | 2.04 |
| Получени Голове | 42 | 1.62 |
| Мачове Вкарал | 22 | 85% |
| Мачове Получил | 21 | 81% |
| Гол/Гол | 19 | 73% |
| Над 1.5 | 22 | 85% |
| Над 2.5 | 17 | 65% |
| Над 3.5 | 13 | 50% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 4 | 15.38% |
| 2 - 1 | 3 | 11.54% |
| 3 - 2 | 3 | 11.54% |
| 3 - 1 | 2 | 7.69% |
| 0 - 0 | 2 | 7.69% |
| 2 - 4 | 2 | 7.69% |
| 1 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 0 | 1 | 3.85% |
| 4 - 3 | 1 | 3.85% |
| 5 - 0 | 1 | 3.85% |
| 5 - 3 | 1 | 3.85% |
| 2 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 1 | 1 | 3.85% |
| 0 - 2 | 1 | 3.85% |
| 1 - 4 | 1 | 3.85% |
| 3 - 4 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 5 | 19.23% |
| 5 | 5 | 19.23% |
| 3 | 4 | 15.38% |
| 4 | 3 | 11.54% |
| 0 | 2 | 7.69% |
| 1 | 2 | 7.69% |
| 6 | 2 | 7.69% |
| 7 | 2 | 7.69% |
| 8 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 8 | 30.77% |
| 0 | 7 | 26.92% |
| +2 | 3 | 11.54% |
| -2 | 3 | 11.54% |
| -1 | 2 | 7.69% |
| +3 | 1 | 3.85% |
| +5 | 1 | 3.85% |
| -3 | 1 | 3.85% |