Веен
Трета Лига
Германия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Висбаден |
| Стадион: | Брита Арена |
| Капацитет: | 12 566 (5 954) |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
Енерги
2 - 1
Веен
1.41
4.56
5.27
25.04
Ерцгебирге
2 - 2
Веен
2.43
3.39
2.42
11.04
Виктория Кьолн
2 - 1
Веен
2.17
3.30
2.80
05.04
Алемания
3 - 0
Веен
2.14
3.38
2.80
14.03
Мюнхен 1860
0 - 0
Веен
1.89
3.42
3.37
04.03
Заарбюкен
2 - 0
Веен
1.95
3.42
3.17
21.02
Ян Регенсбург
2 - 1
Веен
2.42
3.30
2.60
01.02
РВ Есен
1 - 1
Веен
1.82
3.56
3.71
17.01
Улм 1846
0 - 1
Веен
2.51
3.39
2.46
21.12
Хофенхайм II
3 - 1
Веен
1.98
3.57
3.16
06.12
Оснабрюк
0 - 1
Веен
1.88
3.39
3.62
22.11
Валдхоф Манхайм
1 - 0
Веен
2.15
3.48
2.90
01.11
Хафелсе
0 - 2
Веен
3.40
3.71
1.88
18.10
Ханза
3 - 0
Веен
1.82
3.57
3.72
30.09
Щутгарт II
0 - 0
Веен
2.75
3.42
2.26
20.09
Инголщат
0 - 0
Веен
2.27
3.53
2.67
13.09
Дуисбург
3 - 1
Веен
2.26
3.46
2.70
31.08
Швайнфурт
0 - 1
Веен
3.07
3.49
2.04
09.08
Ферл
2 - 2
Веен
2.40
3.35
2.61
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Away |
|---|---|---|
| 1 | Оснабрюк | 0 - 1 |
| 2 | Енерги | 2 - 1 |
| 3 | РВ Есен | 1 - 1 |
| 4 | Дуисбург | 3 - 1 |
| 5 | Ханза | 3 - 0 |
| 6 | Ферл | 2 - 2 |
| 7 | Алемания | 3 - 0 |
| 8 | Мюнхен 1860 | 0 - 0 |
| 9 | Веен | - |
| 10 | Валдхоф Манхайм | 1 - 0 |
| 11 | Виктория Кьолн | 2 - 1 |
| 12 | Инголщат | 0 - 0 |
| 13 | Ян Регенсбург | 2 - 1 |
| 14 | Щутгарт II | 0 - 0 |
| 15 | Заарбюкен | 2 - 0 |
| 16 | Хофенхайм II | 3 - 1 |
| 17 | Хафелсе | 0 - 2 |
| 18 | Ерцгебирге | 2 - 2 |
| 19 | Улм 1846 | 0 - 1 |
| 20 | Швайнфурт | 0 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 19 | |
| Победи | 4 | 21% |
| Равни | 6 | 32% |
| Загуби | 9 | 47% |
| Голове | 41 | 2.16 |
| Вкарани Голове | 15 | 0.79 |
| Получени Голове | 26 | 1.37 |
| Мачове Вкарал | 12 | 63% |
| Мачове Получил | 12 | 63% |
| Гол/Гол | 8 | 42% |
| Над 1.5 | 12 | 63% |
| Над 2.5 | 9 | 47% |
| Над 3.5 | 4 | 21% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 3 | 15.79% |
| 0 - 0 | 3 | 15.79% |
| 1 - 2 | 3 | 15.79% |
| 2 - 2 | 2 | 10.53% |
| 0 - 3 | 2 | 10.53% |
| 1 - 3 | 2 | 10.53% |
| 2 - 0 | 1 | 5.26% |
| 1 - 1 | 1 | 5.26% |
| 0 - 1 | 1 | 5.26% |
| 0 - 2 | 1 | 5.26% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 5 | 26.32% |
| 1 | 4 | 21.05% |
| 4 | 4 | 21.05% |
| 0 | 3 | 15.79% |
| 2 | 3 | 15.79% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 6 | 31.58% |
| -1 | 4 | 21.05% |
| +1 | 3 | 15.79% |
| -2 | 3 | 15.79% |
| -3 | 2 | 10.53% |
| +2 | 1 | 5.26% |