Веен
Трета Лига
Германия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Висбаден |
| Стадион: | Брита Арена |
| Капацитет: | 12 566 (5 954) |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
16.05
Веен
2 - 0
Хофенхайм II
1.85
3.69
3.23
03.05
Веен
2 - 3
Оснабрюк
3.25
3.39
1.93
19.04
Веен
3 - 3
Валдхоф Манхайм
2.04
3.42
2.98
08.04
Веен
1 - 4
Хафелсе
1.49
4.08
4.93
20.03
Веен
0 - 1
Ханза
2.81
3.32
2.16
07.03
Веен
2 - 1
Щутгарт II
2.12
3.45
2.79
28.02
Веен
2 - 1
Инголщат
2.22
3.37
2.69
14.02
Веен
6 - 1
Дуисбург
2.52
3.21
2.55
07.02
Веен
2 - 0
Швайнфурт
1.54
4.01
4.99
25.01
Веен
2 - 1
Ферл
2.92
3.38
2.16
14.12
Веен
3 - 1
Енерги
2.44
3.44
2.50
28.11
Веен
3 - 1
Ерцгебирге
1.93
3.46
3.37
09.11
Веен
0 - 1
Виктория Кьолн
2.19
3.42
2.88
24.10
Веен
1 - 2
Алемания
1.93
3.52
3.40
05.10
Веен
1 - 0
Мюнхен 1860
2.36
3.47
2.59
27.09
Веен
1 - 1
Заарбюкен
2.18
3.47
2.85
16.09
Веен
2 - 0
Ян Регенсбург
1.94
3.47
3.37
22.08
Веен
3 - 4
РВ Есен
2.66
3.32
2.35
03.08
Веен
3 - 1
Улм 1846
2.42
3.31
2.59
Хронология
Мачове Домакин
| № | Отбор | Home |
|---|---|---|
| 1 | Оснабрюк | 2 - 3 |
| 2 | Енерги | 3 - 1 |
| 3 | РВ Есен | 3 - 4 |
| 4 | Дуисбург | 6 - 1 |
| 5 | Ханза | 0 - 1 |
| 6 | Ферл | 2 - 1 |
| 7 | Алемания | 1 - 2 |
| 8 | Мюнхен 1860 | 1 - 0 |
| 9 | Веен | - |
| 10 | Валдхоф Манхайм | 3 - 3 |
| 11 | Виктория Кьолн | 0 - 1 |
| 12 | Инголщат | 2 - 1 |
| 13 | Ян Регенсбург | 2 - 0 |
| 14 | Щутгарт II | 2 - 1 |
| 15 | Заарбюкен | 1 - 1 |
| 16 | Хофенхайм II | 2 - 0 |
| 17 | Хафелсе | 1 - 4 |
| 18 | Ерцгебирге | 3 - 1 |
| 19 | Улм 1846 | 3 - 1 |
| 20 | Швайнфурт | 2 - 0 |
Статистика мачове
| Мачове | 19 | |
| Победи | 11 | 58% |
| Равни | 2 | 11% |
| Загуби | 6 | 32% |
| Голове | 65 | 3.42 |
| Вкарани Голове | 39 | 2.05 |
| Получени Голове | 26 | 1.37 |
| Мачове Вкарал | 17 | 89% |
| Мачове Получил | 15 | 79% |
| Гол/Гол | 13 | 68% |
| Над 1.5 | 16 | 84% |
| Над 2.5 | 12 | 63% |
| Над 3.5 | 8 | 42% |
| Резултати | ||
| 2 - 0 | 3 | 15.79% |
| 2 - 1 | 3 | 15.79% |
| 3 - 1 | 3 | 15.79% |
| 0 - 1 | 2 | 10.53% |
| 1 - 0 | 1 | 5.26% |
| 6 - 1 | 1 | 5.26% |
| 1 - 1 | 1 | 5.26% |
| 3 - 3 | 1 | 5.26% |
| 1 - 2 | 1 | 5.26% |
| 1 - 4 | 1 | 5.26% |
| 2 - 3 | 1 | 5.26% |
| 3 - 4 | 1 | 5.26% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 4 | 21.05% |
| 3 | 4 | 21.05% |
| 1 | 3 | 15.79% |
| 4 | 3 | 15.79% |
| 5 | 2 | 10.53% |
| 7 | 2 | 10.53% |
| 6 | 1 | 5.26% |
| Голова Разлика | ||
| +2 | 6 | 31.58% |
| -1 | 5 | 26.32% |
| +1 | 4 | 21.05% |
| 0 | 2 | 10.53% |
| +5 | 1 | 5.26% |
| -3 | 1 | 5.26% |