Афтурелдинг
Първа Лига
Исландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Мосфелсбаер |
Мачове
08.05
Лейкнир Р.
0 - 3
Афтурелдинг
3.32
3.70
1.86
29.03
ИР Рейкявик
2 - 3
Афтурелдинг
2.09
3.79
2.68
21.02
Валур
4 - 0
Афтурелдинг
1.40
4.40
5.73
29.01
ИА Акранес
1 - 2
Афтурелдинг
1.34
5.17
6.27
25.10
ИА Акранес
1 - 0
Афтурелдинг
2.35
3.48
2.45
04.10
КР Рейкявик
2 - 2
Афтурелдинг
1.75
3.96
3.38
21.09
ИБВ Вестманаея
1 - 1
Афтурелдинг
1.82
3.54
3.44
15.09
ИА Акранес
3 - 1
Афтурелдинг
2.18
3.54
2.64
26.08
Валур
4 - 3
Афтурелдинг
1.42
4.45
5.26
11.08
КР Рейкявик
2 - 1
Афтурелдинг
1.69
3.95
3.65
28.07
Стярнан
4 - 1
Афтурелдинг
1.67
3.87
3.85
29.06
Викингур
2 - 1
Афтурелдинг
1.29
4.98
6.85
23.06
ИБВ Вестманаея
1 - 2
Афтурелдинг
1.94
3.44
3.18
01.06
Хафнарфьордур
0 - 0
Афтурелдинг
1.67
3.82
3.87
24.05
КА Акурейри
1 - 0
Афтурелдинг
1.87
3.74
3.40
14.05
ИА Акранес
0 - 1
Афтурелдинг
2.22
3.58
2.57
10.05
Вестри
2 - 0
Афтурелдинг
2.42
3.47
2.52
28.04
Фрам Рейкявик
3 - 0
Афтурелдинг
1.74
3.95
3.68
05.04
Брейдаблик
2 - 0
Афтурелдинг
1.25
5.79
7.68
21.02
ИР Рейкявик
3 - 1
Афтурелдинг
4.69
4.84
1.45
14.02
Хафнарфьордур
3 - 6
Афтурелдинг
1.98
3.75
2.91
28.09
Кефлавик
0 - 1
Афтурелдинг
2.51
3.40
2.39
23.09
Фьолнир
0 - 0
Афтурелдинг
2.56
3.79
2.17
08.09
Фьолнир
2 - 0
Афтурелдинг
2.73
3.57
2.14
24.08
ИБВ Вестманаея
2 - 3
Афтурелдинг
1.60
4.05
4.14
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 8 | 32% |
| Равни | 4 | 16% |
| Загуби | 13 | 52% |
| Голове | 77 | 3.08 |
| Вкарани Голове | 32 | 1.28 |
| Получени Голове | 45 | 1.80 |
| Мачове Вкарал | 16 | 64% |
| Мачове Получил | 20 | 80% |
| Гол/Гол | 13 | 52% |
| Над 1.5 | 19 | 76% |
| Над 2.5 | 15 | 60% |
| Над 3.5 | 9 | 36% |
| Резултати | ||
| 0 - 2 | 3 | 12.00% |
| 1 - 0 | 2 | 8.00% |
| 2 - 1 | 2 | 8.00% |
| 3 - 2 | 2 | 8.00% |
| 0 - 0 | 2 | 8.00% |
| 0 - 1 | 2 | 8.00% |
| 1 - 2 | 2 | 8.00% |
| 1 - 3 | 2 | 8.00% |
| 3 - 0 | 1 | 4.00% |
| 6 - 3 | 1 | 4.00% |
| 1 - 1 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 3 | 1 | 4.00% |
| 0 - 4 | 1 | 4.00% |
| 1 - 4 | 1 | 4.00% |
| 3 - 4 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 6 | 24.00% |
| 1 | 4 | 16.00% |
| 2 | 4 | 16.00% |
| 4 | 4 | 16.00% |
| 5 | 3 | 12.00% |
| 0 | 2 | 8.00% |
| 7 | 1 | 4.00% |
| 9 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 6 | 24.00% |
| -1 | 5 | 20.00% |
| -2 | 5 | 20.00% |
| 0 | 4 | 16.00% |
| +3 | 2 | 8.00% |
| -3 | 2 | 8.00% |
| -4 | 1 | 4.00% |