Афтурелдинг
Първа Лига
Исландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Мосфелсбаер |
Мачове
13.05
Афтурелдинг
5 - 2
Нярдвик
1.98
3.67
2.97
01.05
Афтурелдинг
0 - 0
Волсунгур
1.16
6.89
10.42
24.04
Афтурелдинг
4 - 7
ИР Рейкявик
1.87
3.72
3.30
25.02
Афтурелдинг
0 - 5
Тор Акурейри
2.35
3.99
2.73
06.02
Афтурелдинг
2 - 0
Грота
1.45
4.42
4.99
19.10
Афтурелдинг
1 - 1
Вестри
2.11
3.36
2.84
28.09
Афтурелдинг
3 - 2
КА Акурейри
2.72
3.58
2.12
31.08
Афтурелдинг
1 - 2
Хафнарфьордур
3.02
3.61
1.93
17.08
Афтурелдинг
3 - 3
КА Акурейри
2.80
3.44
2.12
06.08
Афтурелдинг
1 - 1
Вестри
1.91
3.37
3.33
17.07
Афтурелдинг
1 - 1
Фрам Рейкявик
2.56
3.35
2.32
03.07
Афтурелдинг
2 - 2
Брейдаблик
3.84
3.79
1.68
19.06
Афтурелдинг
0 - 1
Фрам Рейкявик
2.44
3.51
2.37
15.06
Афтурелдинг
4 - 1
ИА Акранес
2.35
3.53
2.42
29.05
Афтурелдинг
0 - 2
Валур
4.23
4.18
1.54
18.05
Афтурелдинг
4 - 3
КР Рейкявик
2.84
3.76
2.08
05.05
Афтурелдинг
3 - 0
Стярнан
2.87
3.64
2.11
24.04
Афтурелдинг
1 - 0
Викингур
4.56
4.12
1.57
13.04
Афтурелдинг
0 - 0
ИБВ Вестманаея
2.17
3.47
2.84
09.03
Афтурелдинг
1 - 2
Коупавогюр
1.29
5.20
6.77
08.02
Афтурелдинг
4 - 0
Тор Акурейри
1.79
3.88
3.24
19.09
Афтурелдинг
3 - 1
Фьолнир
1.61
4.15
3.97
14.09
Афтурелдинг
3 - 0
ИР Рейкявик
1.85
3.72
3.27
30.08
Афтурелдинг
4 - 1
Нярдвик
1.75
3.92
3.47
19.08
Афтурелдинг
1 - 0
Тротур
1.74
3.77
3.67
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 12 | 48% |
| Равни | 7 | 28% |
| Загуби | 6 | 24% |
| Голове | 88 | 3.52 |
| Вкарани Голове | 51 | 2.04 |
| Получени Голове | 37 | 1.48 |
| Мачове Вкарал | 20 | 80% |
| Мачове Получил | 17 | 68% |
| Гол/Гол | 14 | 56% |
| Над 1.5 | 20 | 80% |
| Над 2.5 | 15 | 60% |
| Над 3.5 | 11 | 44% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 3 | 12.00% |
| 1 - 0 | 2 | 8.00% |
| 3 - 0 | 2 | 8.00% |
| 4 - 1 | 2 | 8.00% |
| 0 - 0 | 2 | 8.00% |
| 1 - 2 | 2 | 8.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 1 | 1 | 4.00% |
| 3 - 2 | 1 | 4.00% |
| 4 - 0 | 1 | 4.00% |
| 4 - 3 | 1 | 4.00% |
| 5 - 2 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 3 - 3 | 1 | 4.00% |
| 0 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 5 | 1 | 4.00% |
| 4 - 7 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 5 | 20.00% |
| 3 | 4 | 16.00% |
| 5 | 4 | 16.00% |
| 1 | 3 | 12.00% |
| 4 | 3 | 12.00% |
| 0 | 2 | 8.00% |
| 7 | 2 | 8.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| 11 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 28.00% |
| +3 | 5 | 20.00% |
| +1 | 4 | 16.00% |
| -1 | 3 | 12.00% |
| +2 | 2 | 8.00% |
| +4 | 1 | 4.00% |
| -2 | 1 | 4.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |
| -5 | 1 | 4.00% |