Емполи
Серия Б
Италия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Емполи |
| Стадион: | Карло Кастелани |
| Капацитет: | 16 800 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
08.05
Монца
2 - 2
Емполи
1.65
3.84
4.50
25.04
Венеция
2 - 0
Емполи
1.37
4.71
6.97
12.04
Падова
1 - 0
Емполи
3.04
3.15
2.26
06.04
Сампдория
1 - 0
Емполи
2.30
3.09
3.00
17.03
Специа
1 - 1
Емполи
2.51
2.84
2.93
08.03
Катанзаро
3 - 2
Емполи
2.19
3.16
3.17
04.03
Бари
2 - 1
Емполи
2.97
3.14
2.32
20.02
Фрозиноне
2 - 2
Емполи
1.88
3.44
3.77
07.02
Палермо
3 - 2
Емполи
1.61
3.65
5.16
23.01
Карарезе
3 - 0
Емполи
2.30
3.02
3.12
10.01
Чезена
0 - 1
Емполи
2.02
3.15
3.65
21.12
Мантова
0 - 1
Емполи
2.59
3.13
2.61
13.12
Юве Стабия
2 - 0
Емполи
2.22
3.00
3.29
22.11
Авелино
0 - 3
Емполи
2.37
3.06
2.96
01.11
Виртус Ентела
1 - 0
Емполи
2.34
3.03
3.05
24.10
Модена
2 - 1
Емполи
1.74
3.39
4.62
05.10
Судтирол
1 - 2
Емполи
2.23
3.02
3.24
21.09
Пескара
4 - 0
Емполи
3.33
3.10
2.15
29.08
Реджиана 1919
3 - 1
Емполи
3.31
3.01
2.21
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Away |
|---|---|---|
| 1 | Венеция | 2 - 0 |
| 2 | Фрозиноне | 2 - 2 |
| 3 | Монца | 2 - 2 |
| 4 | Палермо | 3 - 2 |
| 5 | Катанзаро | 3 - 2 |
| 6 | Модена | 2 - 1 |
| 7 | Юве Стабия | 2 - 0 |
| 8 | Авелино | 0 - 3 |
| 9 | Мантова | 0 - 1 |
| 10 | Падова | 1 - 0 |
| 11 | Чезена | 0 - 1 |
| 12 | Карарезе | 3 - 0 |
| 13 | Сампдория | 1 - 0 |
| 14 | Виртус Ентела | 1 - 0 |
| 15 | Емполи | - |
| 16 | Судтирол | 1 - 2 |
| 17 | Бари | 2 - 1 |
| 18 | Реджиана 1919 | 3 - 1 |
| 19 | Специа | 1 - 1 |
| 20 | Пескара | 4 - 0 |
Статистика мачове
| Мачове | 19 | |
| Победи | 4 | 21% |
| Равни | 3 | 16% |
| Загуби | 12 | 63% |
| Голове | 52 | 2.74 |
| Вкарани Голове | 19 | 1.00 |
| Получени Голове | 33 | 1.74 |
| Мачове Вкарал | 12 | 63% |
| Мачове Получил | 16 | 84% |
| Гол/Гол | 9 | 47% |
| Над 1.5 | 14 | 74% |
| Над 2.5 | 11 | 58% |
| Над 3.5 | 6 | 32% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 3 | 15.79% |
| 1 - 0 | 2 | 10.53% |
| 2 - 2 | 2 | 10.53% |
| 0 - 2 | 2 | 10.53% |
| 1 - 2 | 2 | 10.53% |
| 2 - 3 | 2 | 10.53% |
| 2 - 1 | 1 | 5.26% |
| 3 - 0 | 1 | 5.26% |
| 1 - 1 | 1 | 5.26% |
| 0 - 3 | 1 | 5.26% |
| 0 - 4 | 1 | 5.26% |
| 1 - 3 | 1 | 5.26% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 5 | 26.32% |
| 3 | 5 | 26.32% |
| 4 | 4 | 21.05% |
| 2 | 3 | 15.79% |
| 5 | 2 | 10.53% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 7 | 36.84% |
| +1 | 3 | 15.79% |
| -2 | 3 | 15.79% |
| 0 | 3 | 15.79% |
| +3 | 1 | 5.26% |
| -3 | 1 | 5.26% |
| -4 | 1 | 5.26% |