Емполи
Серия Б
Италия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Емполи |
| Стадион: | Карло Кастелани |
| Капацитет: | 16 800 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
01.05
Емполи
1 - 0
Авелино
2.11
3.19
3.34
19.04
Емполи
1 - 1
Виртус Ентела
2.05
3.09
3.63
22.03
Емполи
4 - 2
Пескара
1.97
3.47
3.39
14.03
Емполи
2 - 2
Мантова
2.00
3.27
3.53
28.02
Емполи
1 - 1
Чезена
2.37
3.12
2.90
15.02
Емполи
1 - 1
Реджиана 1919
1.96
3.15
3.85
11.02
Емполи
1 - 2
Юве Стабия
2.46
2.88
3.00
31.01
Емполи
0 - 0
Модена
3.26
3.14
2.16
17.01
Емполи
0 - 1
Судтирол
2.29
3.00
3.14
27.12
Емполи
1 - 1
Фрозиноне
2.62
3.08
2.61
07.12
Емполи
1 - 3
Палермо
3.02
3.07
2.33
29.11
Емполи
5 - 0
Бари
2.08
3.11
3.51
08.11
Емполи
1 - 0
Катанзаро
2.37
3.00
3.05
28.10
Емполи
1 - 1
Сампдория
2.34
2.97
3.11
19.10
Емполи
1 - 1
Венеция
2.87
3.03
2.44
01.10
Емполи
1 - 1
Монца
2.77
2.90
2.62
28.09
Емполи
2 - 2
Карарезе
2.11
3.10
3.43
14.09
Емполи
1 - 1
Специа
2.27
2.97
3.22
23.08
Емполи
3 - 1
Падова
1.90
3.35
3.83
Хронология
Мачове Домакин
| № | Отбор | Home |
|---|---|---|
| 1 | Венеция | 1 - 1 |
| 2 | Фрозиноне | 1 - 1 |
| 3 | Монца | 1 - 1 |
| 4 | Палермо | 1 - 3 |
| 5 | Катанзаро | 1 - 0 |
| 6 | Модена | 0 - 0 |
| 7 | Юве Стабия | 1 - 2 |
| 8 | Авелино | 1 - 0 |
| 9 | Мантова | 2 - 2 |
| 10 | Падова | 3 - 1 |
| 11 | Чезена | 1 - 1 |
| 12 | Карарезе | 2 - 2 |
| 13 | Сампдория | 1 - 1 |
| 14 | Виртус Ентела | 1 - 1 |
| 15 | Емполи | - |
| 16 | Судтирол | 0 - 1 |
| 17 | Бари | 5 - 0 |
| 18 | Реджиана 1919 | 1 - 1 |
| 19 | Специа | 1 - 1 |
| 20 | Пескара | 4 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 19 | |
| Победи | 5 | 26% |
| Равни | 11 | 58% |
| Загуби | 3 | 16% |
| Голове | 49 | 2.58 |
| Вкарани Голове | 28 | 1.47 |
| Получени Голове | 21 | 1.11 |
| Мачове Вкарал | 17 | 89% |
| Мачове Получил | 15 | 79% |
| Гол/Гол | 14 | 74% |
| Над 1.5 | 15 | 79% |
| Над 2.5 | 7 | 37% |
| Над 3.5 | 6 | 32% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 8 | 42.11% |
| 1 - 0 | 2 | 10.53% |
| 2 - 2 | 2 | 10.53% |
| 3 - 1 | 1 | 5.26% |
| 4 - 2 | 1 | 5.26% |
| 5 - 0 | 1 | 5.26% |
| 0 - 0 | 1 | 5.26% |
| 0 - 1 | 1 | 5.26% |
| 1 - 2 | 1 | 5.26% |
| 1 - 3 | 1 | 5.26% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 42.11% |
| 4 | 4 | 21.05% |
| 1 | 3 | 15.79% |
| 3 | 1 | 5.26% |
| 5 | 1 | 5.26% |
| 6 | 1 | 5.26% |
| 0 | 1 | 5.26% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 11 | 57.89% |
| +1 | 2 | 10.53% |
| +2 | 2 | 10.53% |
| -1 | 2 | 10.53% |
| +5 | 1 | 5.26% |
| -2 | 1 | 5.26% |