Гниляне
Суперлига
Косово
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Гниляне |
Мачове
09.05
Дреница
2 - 1
Гниляне
-
-
-
03.05
Гниляне
1 - 1
Феризай
1.86
3.24
3.65
29.04
Малишева
3 - 1
Гниляне
-
-
-
25.04
Прищина
1 - 1
Гниляне
1.96
3.20
3.38
19.04
Гниляне
2 - 3
Дукагини
2.02
3.01
3.46
12.04
Балкани
1 - 1
Гниляне
1.72
3.39
4.22
04.04
Прищина е Ре
1 - 2
Гниляне
2.94
3.12
2.19
22.03
Гниляне
0 - 1
Дрита Гиляни
2.79
3.00
2.34
18.03
Лапи
2 - 3
Гниляне
2.45
3.09
2.60
14.03
Гниляне
0 - 1
Дреница
1.66
3.45
4.47
09.03
Феризай
1 - 2
Гниляне
-
-
-
04.03
Балкани
2 - 1
Гниляне
-
-
-
28.02
Гниляне
2 - 1
Малишева
2.23
3.16
2.82
22.02
Гниляне
1 - 0
Прищина
2.39
3.10
2.67
15.02
Дукагини
1 - 1
Гниляне
-
-
-
12.02
Гниляне
2 - 1
Лирия
1.40
4.06
6.62
08.02
Гниляне
1 - 2
Балкани
2.56
3.13
2.47
20.01
Гниляне
1 - 2
ГКС Тихи
-
-
-
21.12
Гниляне
3 - 2
Прищина е Ре
2.01
3.17
3.33
14.12
Дрита Гиляни
1 - 1
Гниляне
1.68
3.43
4.32
07.12
Гниляне
3 - 0
Лапи
2.40
3.19
2.59
29.11
Дреница
0 - 1
Гниляне
2.34
3.13
2.73
23.11
Гниляне
2 - 2
Феризай
2.09
3.10
3.22
09.11
Малишева
1 - 2
Гниляне
2.11
3.19
3.07
01.11
Прищина
0 - 0
Гниляне
1.39
4.30
6.69
28.10
Гниляне
0 - 2
Дукагини
2.15
3.17
2.97
25.10
Балкани
1 - 1
Гниляне
1.50
3.76
5.41
18.10
Прищина е Ре
0 - 1
Гниляне
-
-
-
06.10
Гниляне
1 - 2
Дрита Гиляни
3.08
3.09
2.15
28.09
Лапи
4 - 1
Гниляне
-
-
-
25.09
Гниляне
0 - 1
Дреница
1.75
3.28
4.17
21.09
Феризай
0 - 1
Гниляне
-
-
-
14.09
Гниляне
1 - 3
Малишева
2.00
3.24
3.28
31.08
Гниляне
3 - 1
Прищина
-
-
-
24.08
Дукагини
2 - 0
Гниляне
-
-
-
18.08
Гниляне
1 - 1
Балкани
2.51
3.23
2.47
25.05
Феризай
2 - 2
Гниляне
-
-
-
17.05
Гниляне
0 - 0
Дрита Гиляни
-
-
-
11.05
Прищина
1 - 2
Гниляне
2.13
3.08
3.11
06.05
Гниляне
0 - 0
Малишева
-
-
-
02.05
Фероникели
2 - 3
Гниляне
-
-
-
26.04
Гниляне
3 - 0
Суха река
1.67
3.37
4.69
21.04
Гниляне
1 - 1
Дукагини
1.83
3.24
3.88
17.04
Балкани
1 - 0
Гниляне
1.46
3.73
6.37
13.04
Гниляне
2 - 3
Лапи
-
-
-
05.04
Гниляне
1 - 0
Феризай
1.82
3.34
3.80
27.03
Дрита Гиляни
4 - 0
Гниляне
1.65
3.34
4.84
15.03
Гниляне
1 - 1
Прищина
2.61
2.96
2.52
12.03
Малишева
4 - 1
Гниляне
1.93
3.09
3.71
09.03
Гниляне
1 - 0
Фероникели
1.46
3.84
6.00
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 50 | |
| Победи | 18 | 36% |
| Равни | 14 | 28% |
| Загуби | 18 | 36% |
| Голове | 130 | 2.60 |
| Вкарани Голове | 62 | 1.24 |
| Получени Голове | 68 | 1.36 |
| Мачове Вкарал | 40 | 80% |
| Мачове Получил | 39 | 78% |
| Гол/Гол | 32 | 64% |
| Над 1.5 | 37 | 74% |
| Над 2.5 | 26 | 52% |
| Над 3.5 | 13 | 26% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 9 | 18.00% |
| 1 - 0 | 6 | 12.00% |
| 2 - 1 | 6 | 12.00% |
| 1 - 2 | 5 | 10.00% |
| 0 - 1 | 4 | 8.00% |
| 3 - 2 | 3 | 6.00% |
| 0 - 0 | 3 | 6.00% |
| 3 - 0 | 2 | 4.00% |
| 2 - 2 | 2 | 4.00% |
| 0 - 2 | 2 | 4.00% |
| 1 - 3 | 2 | 4.00% |
| 1 - 4 | 2 | 4.00% |
| 2 - 3 | 2 | 4.00% |
| 3 - 1 | 1 | 2.00% |
| 0 - 4 | 1 | 2.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 13 | 26.00% |
| 2 | 11 | 22.00% |
| 1 | 10 | 20.00% |
| 5 | 7 | 14.00% |
| 4 | 6 | 12.00% |
| 0 | 3 | 6.00% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 15 | 30.00% |
| 0 | 14 | 28.00% |
| -1 | 11 | 22.00% |
| -2 | 4 | 8.00% |
| +3 | 2 | 4.00% |
| -3 | 2 | 4.00% |
| +2 | 1 | 2.00% |
| -4 | 1 | 2.00% |