Гниляне
Суперлига
Косово
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Гниляне |
Мачове
23.10
Гниляне
1 - 1
Лапи
1.38
4.08
6.76
18.10
Гниляне
1 - 0
Фероникели
1.48
3.84
5.59
13.10
Гниляне
3 - 0
Дреница
1.84
3.27
3.66
04.10
Гниляне
3 - 0
Башкими
-
-
-
18.09
Гниляне
1 - 2
Прищина
2.64
3.25
2.33
09.09
Гниляне
1 - 0
Балкани
3.56
3.34
1.85
29.08
Гниляне
2 - 2
Дукагини
2.12
3.13
3.08
31.05
Гниляне
3 - 2
Прищина е Ре
1.69
3.60
4.10
17.05
Гниляне
1 - 2
Лапи
-
-
-
03.05
Гниляне
1 - 1
Феризай
1.86
3.24
3.65
19.04
Гниляне
2 - 3
Дукагини
2.02
3.01
3.46
22.03
Гниляне
0 - 1
Дрита Гиляни
2.79
3.00
2.34
14.03
Гниляне
0 - 1
Дреница
1.66
3.45
4.47
28.02
Гниляне
2 - 1
Малишева
2.23
3.16
2.82
22.02
Гниляне
1 - 0
Прищина
2.39
3.10
2.67
12.02
Гниляне
2 - 1
Лирия
1.40
4.06
6.62
08.02
Гниляне
1 - 2
Балкани
2.56
3.13
2.47
20.01
Гниляне
1 - 2
ГКС Тихи
-
-
-
21.12
Гниляне
3 - 2
Прищина е Ре
2.01
3.17
3.33
07.12
Гниляне
3 - 0
Лапи
2.40
3.19
2.59
23.11
Гниляне
2 - 2
Феризай
2.09
3.10
3.22
28.10
Гниляне
0 - 2
Дукагини
2.15
3.17
2.97
06.10
Гниляне
1 - 2
Дрита Гиляни
3.08
3.09
2.15
25.09
Гниляне
0 - 1
Дреница
1.75
3.28
4.17
14.09
Гниляне
1 - 3
Малишева
2.00
3.24
3.28
31.08
Гниляне
3 - 1
Прищина
-
-
-
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 11 | 42% |
| Равни | 4 | 15% |
| Загуби | 11 | 42% |
| Голове | 73 | 2.81 |
| Вкарани Голове | 39 | 1.50 |
| Получени Голове | 34 | 1.31 |
| Мачове Вкарал | 22 | 85% |
| Мачове Получил | 20 | 77% |
| Гол/Гол | 16 | 62% |
| Над 1.5 | 20 | 77% |
| Над 2.5 | 17 | 65% |
| Над 3.5 | 7 | 27% |
| Резултати | ||
| 1 - 2 | 5 | 19.23% |
| 1 - 0 | 3 | 11.54% |
| 3 - 0 | 3 | 11.54% |
| 0 - 1 | 3 | 11.54% |
| 2 - 1 | 2 | 7.69% |
| 3 - 2 | 2 | 7.69% |
| 1 - 1 | 2 | 7.69% |
| 2 - 2 | 2 | 7.69% |
| 3 - 1 | 1 | 3.85% |
| 0 - 2 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| 2 - 3 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 10 | 38.46% |
| 1 | 6 | 23.08% |
| 4 | 4 | 15.38% |
| 2 | 3 | 11.54% |
| 5 | 3 | 11.54% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 9 | 34.62% |
| +1 | 7 | 26.92% |
| 0 | 4 | 15.38% |
| +3 | 3 | 11.54% |
| -2 | 2 | 7.69% |
| +2 | 1 | 3.85% |