Де Граафшап
Ерсте дивизие
Нидерландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Дутинхем |
| Стадион: | Де Вийверберг |
| Капацитет: | 12 600 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
24.04
Еммен
1 - 0
Де Граафшап
2.98
3.86
2.01
17.04
Де Граафшап
3 - 1
Камбуур
2.23
3.78
2.66
11.04
ВВВ Венло
3 - 3
Де Граафшап
2.86
3.89
2.06
06.04
Де Граафшап
5 - 0
Йонг АЗ
1.66
4.30
3.93
03.04
Айндховен
2 - 2
Де Граафшап
2.52
3.86
2.31
28.03
Вилем II
0 - 2
Де Граафшап
2.13
3.91
2.73
22.03
Де Граафшап
1 - 2
Адо Ден Хааг
2.87
3.75
2.10
14.03
Де Граафшап
2 - 1
Дордрехт
1.93
3.81
3.23
08.03
Де Граафшап
1 - 4
Витес
1.73
4.06
3.74
27.02
МВВ Маастрихт
3 - 3
Де Граафшап
4.10
4.25
1.64
20.02
Де Граафшап
1 - 0
Йонг Утрехт
1.65
4.19
4.10
13.02
Йонг ПСВ
1 - 2
Де Граафшап
2.62
3.94
2.19
06.02
Де Граафшап
4 - 0
Йонг Аякс
1.45
4.85
5.17
31.01
Хелмонд Спорт
0 - 0
Де Граафшап
2.59
3.74
2.28
26.01
Де Граафшап
1 - 1
Ден Бош
1.91
3.98
3.17
23.01
Де Граафшап
2 - 4
Валвийк
2.13
3.82
2.78
18.01
Алмере Сити
2 - 0
Де Граафшап
1.84
4.00
3.38
20.12
ТОП Ос
2 - 3
Де Граафшап
3.42
4.04
1.82
12.12
Де Граафшап
2 - 3
Рода
1.79
4.03
3.51
08.12
Йонг Утрехт
2 - 3
Де Граафшап
3.34
3.88
1.88
04.12
Витес
1 - 2
Де Граафшап
2.68
3.71
2.23
30.11
Де Граафшап
2 - 0
Айндховен
1.41
4.67
5.85
25.11
Адо Ден Хааг
3 - 2
Де Граафшап
1.45
4.80
5.21
21.11
Де Граафшап
3 - 1
Хелмонд Спорт
1.80
4.04
3.49
09.11
Валвийк
1 - 4
Де Граафшап
2.08
3.92
2.85
31.10
Ден Бош
1 - 2
Де Граафшап
2.74
3.86
2.15
24.10
Де Граафшап
3 - 2
Йонг ПСВ
1.51
4.67
4.73
18.10
Де Граафшап
1 - 1
ТОП Ос
1.38
4.97
6.23
11.10
Камбуур
2 - 0
Де Граафшап
1.93
3.96
3.18
03.10
Йонг Аякс
2 - 2
Де Граафшап
3.51
4.15
1.78
29.09
Де Граафшап
3 - 2
Алмере Сити
1.83
3.96
3.46
26.09
Дордрехт
1 - 1
Де Граафшап
2.59
3.68
2.32
22.09
Йонг АЗ
1 - 3
Де Граафшап
2.28
3.81
2.60
12.09
Де Граафшап
1 - 1
Вилем II
2.03
3.66
3.11
05.09
Де Граафшап
2 - 3
Еммен
1.55
4.21
4.95
22.08
Де Граафшап
0 - 1
МВВ Маастрихт
1.40
4.93
5.78
15.08
Рода
1 - 0
Де Граафшап
2.42
3.60
2.51
08.08
Де Граафшап
3 - 2
ВВВ Венло
1.56
4.26
4.80
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Адо Ден Хааг | 1 - 2 | 3 - 2 |
| 2 | Камбуур | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Вилем II | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 4 | Де Граафшап | - | - |
| 5 | Алмере Сити | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 6 | Валвийк | 2 - 4 | 1 - 4 |
| 7 | Йонг ПСВ | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 8 | Рода | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 9 | Ден Бош | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Дордрехт | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Айндховен | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 12 | Йонг Утрехт | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 13 | ВВВ Венло | 3 - 2 | 3 - 3 |
| 14 | Еммен | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 15 | Витес | 1 - 4 | 1 - 2 |
| 16 | ТОП Ос | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 17 | Йонг АЗ | 5 - 0 | 1 - 3 |
| 18 | Хелмонд Спорт | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 19 | МВВ Маастрихт | 0 - 1 | 3 - 3 |
| 20 | Йонг Аякс | 4 - 0 | 2 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 38 | |
| Победи | 18 | 47% |
| Равни | 9 | 24% |
| Загуби | 11 | 29% |
| Голове | 132 | 3.47 |
| Вкарани Голове | 74 | 1.95 |
| Получени Голове | 58 | 1.53 |
| Мачове Вкарал | 32 | 84% |
| Мачове Получил | 32 | 84% |
| Гол/Гол | 27 | 71% |
| Над 1.5 | 33 | 87% |
| Над 2.5 | 25 | 66% |
| Над 3.5 | 20 | 53% |
| Резултати | ||
| 3 - 2 | 5 | 13.16% |
| 2 - 1 | 4 | 10.53% |
| 1 - 1 | 4 | 10.53% |
| 3 - 1 | 3 | 7.89% |
| 0 - 1 | 3 | 7.89% |
| 2 - 3 | 3 | 7.89% |
| 2 - 0 | 2 | 5.26% |
| 2 - 2 | 2 | 5.26% |
| 3 - 3 | 2 | 5.26% |
| 0 - 2 | 2 | 5.26% |
| 1 - 0 | 1 | 2.63% |
| 4 - 0 | 1 | 2.63% |
| 4 - 1 | 1 | 2.63% |
| 5 - 0 | 1 | 2.63% |
| 0 - 0 | 1 | 2.63% |
| 1 - 2 | 1 | 2.63% |
| 1 - 4 | 1 | 2.63% |
| 2 - 4 | 1 | 2.63% |
| Общо Голове | ||
| 5 | 11 | 28.95% |
| 2 | 8 | 21.05% |
| 4 | 6 | 15.79% |
| 3 | 5 | 13.16% |
| 1 | 4 | 10.53% |
| 6 | 3 | 7.89% |
| 0 | 1 | 2.63% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 10 | 26.32% |
| 0 | 9 | 23.68% |
| -1 | 7 | 18.42% |
| +2 | 5 | 13.16% |
| -2 | 3 | 7.89% |
| +3 | 1 | 2.63% |
| +4 | 1 | 2.63% |
| +5 | 1 | 2.63% |
| -3 | 1 | 2.63% |