Де Граафшап
Ерсте дивизие
Нидерландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Дутинхем |
| Стадион: | Де Вийверберг |
| Капацитет: | 12 600 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
06.05
Алмере Сити
3 - 1
Де Граафшап
2.11
3.91
2.80
24.04
Еммен
1 - 0
Де Граафшап
2.98
3.86
2.01
11.04
ВВВ Венло
3 - 3
Де Граафшап
2.86
3.89
2.06
03.04
Айндховен
2 - 2
Де Граафшап
2.52
3.86
2.31
28.03
Вилем II
0 - 2
Де Граафшап
2.13
3.91
2.73
27.02
МВВ Маастрихт
3 - 3
Де Граафшап
4.10
4.25
1.64
13.02
Йонг ПСВ
1 - 2
Де Граафшап
2.62
3.94
2.19
31.01
Хелмонд Спорт
0 - 0
Де Граафшап
2.59
3.74
2.28
18.01
Алмере Сити
2 - 0
Де Граафшап
1.84
4.00
3.38
20.12
ТОП Ос
2 - 3
Де Граафшап
3.42
4.04
1.82
08.12
Йонг Утрехт
2 - 3
Де Граафшап
3.34
3.88
1.88
04.12
Витес
1 - 2
Де Граафшап
2.68
3.71
2.23
25.11
Адо Ден Хааг
3 - 2
Де Граафшап
1.45
4.80
5.21
09.11
Валвийк
1 - 4
Де Граафшап
2.08
3.92
2.85
31.10
Ден Бош
1 - 2
Де Граафшап
2.74
3.86
2.15
11.10
Камбуур
2 - 0
Де Граафшап
1.93
3.96
3.18
03.10
Йонг Аякс
2 - 2
Де Граафшап
3.51
4.15
1.78
26.09
Дордрехт
1 - 1
Де Граафшап
2.59
3.68
2.32
22.09
Йонг АЗ
1 - 3
Де Граафшап
2.28
3.81
2.60
15.08
Рода
1 - 0
Де Граафшап
2.42
3.60
2.51
18.07
Спарта Ротердам
3 - 3
Де Граафшап
1.72
3.81
3.83
17.05
Дордрехт
2 - 0
Де Граафшап
2.18
3.72
2.87
09.05
Хелмонд Спорт
1 - 4
Де Граафшап
2.80
3.84
2.13
28.04
ВВВ Венло
3 - 1
Де Граафшап
3.43
3.77
1.88
11.04
Айндховен
1 - 0
Де Граафшап
3.38
3.53
1.96
28.03
Камбуур
3 - 2
Де Граафшап
1.59
3.98
4.77
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 9 | 35% |
| Равни | 7 | 27% |
| Загуби | 10 | 38% |
| Голове | 90 | 3.46 |
| Вкарани Голове | 45 | 1.73 |
| Получени Голове | 45 | 1.73 |
| Мачове Вкарал | 19 | 73% |
| Мачове Получил | 24 | 92% |
| Гол/Гол | 18 | 69% |
| Над 1.5 | 22 | 85% |
| Над 2.5 | 17 | 65% |
| Над 3.5 | 14 | 54% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 3 | 11.54% |
| 3 - 3 | 3 | 11.54% |
| 0 - 1 | 3 | 11.54% |
| 0 - 2 | 3 | 11.54% |
| 3 - 2 | 2 | 7.69% |
| 4 - 1 | 2 | 7.69% |
| 2 - 2 | 2 | 7.69% |
| 1 - 3 | 2 | 7.69% |
| 2 - 3 | 2 | 7.69% |
| 2 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 1 | 1 | 3.85% |
| 0 - 0 | 1 | 3.85% |
| 1 - 1 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 5 | 6 | 23.08% |
| 2 | 5 | 19.23% |
| 4 | 5 | 19.23% |
| 1 | 3 | 11.54% |
| 3 | 3 | 11.54% |
| 6 | 3 | 11.54% |
| 0 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 26.92% |
| +1 | 5 | 19.23% |
| -1 | 5 | 19.23% |
| -2 | 5 | 19.23% |
| +2 | 2 | 7.69% |
| +3 | 2 | 7.69% |