Стрьомсгодсе
Първа Лига
Норвегия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Драмен |
| Стадион: | Мариенлюст |
| Капацитет: | 7 544 |
| Размери: | 106 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
01.11
Стрьомсгодсе
3 - 0
Мос
1.20
6.60
9.02
25.10
Стрьомен
1 - 0
Стрьомсгодсе
6.76
5.42
1.31
18.10
Стрьомсгодсе
5 - 0
Хаугесун
1.80
4.13
3.31
14.10
Стрьомсгодсе
5 - 1
Конгсвингер
1.74
4.21
3.48
11.10
Лин Осло
1 - 5
Стрьомсгодсе
4.59
4.58
1.51
03.10
Стрьомсгодсе
1 - 0
Осане
1.13
8.11
12.20
20.09
Рауфос
0 - 2
Стрьомсгодсе
7.70
5.75
1.26
13.09
Стрьомсгодсе
4 - 1
Саннес Улф
1.30
5.43
6.94
05.09
Одд БК
1 - 1
Стрьомсгодсе
3.10
4.00
1.89
30.08
Согндал
2 - 3
Стрьомсгодсе
4.72
4.72
1.48
26.08
Стрьомсгодсе
3 - 1
Хьод
1.22
6.03
9.15
15.08
Ренхайм
1 - 3
Стрьомсгодсе
3.85
4.37
1.64
09.08
Стрьомсгодсе
0 - 2
Егерсун
1.35
5.14
6.15
01.08
Брюне
0 - 2
Стрьомсгодсе
3.16
3.75
1.95
25.07
Стрьомсгодсе
1 - 1
Лин Осло
1.30
5.54
6.98
04.07
Хьод
4 - 3
Стрьомсгодсе
5.49
4.60
1.43
27.06
Стрьомсгодсе
2 - 2
Одд БК
1.55
4.32
4.58
21.06
Конгсвингер
4 - 4
Стрьомсгодсе
2.51
3.84
2.27
14.06
Стрьомсгодсе
6 - 1
Рауфос
1.20
6.37
9.60
31.05
Егерсун
0 - 5
Стрьомсгодсе
2.89
3.80
2.04
25.05
Стрьомсгодсе
1 - 0
Брюне
1.45
4.56
5.34
20.05
Мос
1 - 1
Стрьомсгодсе
3.61
4.10
1.74
16.05
Стрьомсгодсе
5 - 4
Ренхайм
1.59
4.24
4.37
10.05
Осане
0 - 3
Стрьомсгодсе
5.99
4.76
1.39
01.05
Стрьомсгодсе
3 - 0
Стрьомен
1.42
4.54
5.70
26.04
Саннес Улф
1 - 1
Стрьомсгодсе
3.89
4.01
1.69
18.04
Стрьомсгодсе
3 - 0
Согндал
1.55
4.35
4.60
11.04
Хаугесун
4 - 2
Стрьомсгодсе
2.53
3.55
2.38
05.04
Стрьомсгодсе
2 - 1
Стабек
1.92
3.82
3.19
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Хаугесун | 5 - 0 | 4 - 2 |
| 2 | Стрьомсгодсе | - | - |
| 3 | Конгсвингер | 5 - 1 | 4 - 4 |
| 4 | Стабек | 2 - 1 | |
| 5 | Одд БК | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Брюне | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 7 | Ренхайм | 5 - 4 | 1 - 3 |
| 8 | Егерсун | 0 - 2 | 0 - 5 |
| 9 | Хьод | 3 - 1 | 4 - 3 |
| 10 | Стрьомен | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Лин Осло | 1 - 1 | 1 - 5 |
| 12 | Согндал | 3 - 0 | 2 - 3 |
| 13 | Саннес Улф | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 14 | Мос | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Осане | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 16 | Рауфос | 6 - 1 | 0 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 29 | |
| Победи | 19 | 66% |
| Равни | 6 | 21% |
| Загуби | 4 | 14% |
| Голове | 113 | 3.90 |
| Вкарани Голове | 79 | 2.72 |
| Получени Голове | 34 | 1.17 |
| Мачове Вкарал | 27 | 93% |
| Мачове Получил | 19 | 66% |
| Гол/Гол | 17 | 59% |
| Над 1.5 | 26 | 90% |
| Над 2.5 | 19 | 66% |
| Над 3.5 | 14 | 48% |
| Резултати | ||
| 3 - 0 | 4 | 13.79% |
| 1 - 1 | 4 | 13.79% |
| 1 - 0 | 2 | 6.90% |
| 2 - 0 | 2 | 6.90% |
| 3 - 1 | 2 | 6.90% |
| 5 - 0 | 2 | 6.90% |
| 5 - 1 | 2 | 6.90% |
| 2 - 1 | 1 | 3.45% |
| 3 - 2 | 1 | 3.45% |
| 4 - 1 | 1 | 3.45% |
| 5 - 4 | 1 | 3.45% |
| 6 - 1 | 1 | 3.45% |
| 2 - 2 | 1 | 3.45% |
| 4 - 4 | 1 | 3.45% |
| 0 - 1 | 1 | 3.45% |
| 0 - 2 | 1 | 3.45% |
| 2 - 4 | 1 | 3.45% |
| 3 - 4 | 1 | 3.45% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 24.14% |
| 3 | 5 | 17.24% |
| 5 | 4 | 13.79% |
| 1 | 3 | 10.34% |
| 4 | 3 | 10.34% |
| 6 | 3 | 10.34% |
| 7 | 2 | 6.90% |
| 8 | 1 | 3.45% |
| 9 | 1 | 3.45% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 6 | 20.69% |
| +1 | 5 | 17.24% |
| +3 | 5 | 17.24% |
| +2 | 4 | 13.79% |
| +5 | 3 | 10.34% |
| +4 | 2 | 6.90% |
| -1 | 2 | 6.90% |
| -2 | 2 | 6.90% |