Стрьомсгодсе
Първа Лига
Норвегия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Драмен |
| Стадион: | Мариенлюст |
| Капацитет: | 7 544 |
| Размери: | 106 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
01.11
Стрьомсгодсе
3 - 0
Мос
1.20
6.60
9.02
18.10
Стрьомсгодсе
5 - 0
Хаугесун
1.80
4.13
3.31
14.10
Стрьомсгодсе
5 - 1
Конгсвингер
1.74
4.21
3.48
03.10
Стрьомсгодсе
1 - 0
Осане
1.13
8.11
12.20
13.09
Стрьомсгодсе
4 - 1
Саннес Улф
1.30
5.43
6.94
26.08
Стрьомсгодсе
3 - 1
Хьод
1.22
6.03
9.15
09.08
Стрьомсгодсе
0 - 2
Егерсун
1.35
5.14
6.15
25.07
Стрьомсгодсе
1 - 1
Лин Осло
1.30
5.54
6.98
27.06
Стрьомсгодсе
2 - 2
Одд БК
1.55
4.32
4.58
14.06
Стрьомсгодсе
6 - 1
Рауфос
1.20
6.37
9.60
25.05
Стрьомсгодсе
1 - 0
Брюне
1.45
4.56
5.34
16.05
Стрьомсгодсе
5 - 4
Ренхайм
1.59
4.24
4.37
01.05
Стрьомсгодсе
3 - 0
Стрьомен
1.42
4.54
5.70
18.04
Стрьомсгодсе
3 - 0
Согндал
1.55
4.35
4.60
05.04
Стрьомсгодсе
2 - 1
Стабек
1.92
3.82
3.19
27.03
Стрьомсгодсе
2 - 2
Санефьор
2.83
3.77
2.04
20.03
Стрьомсгодсе
3 - 1
Хьонефос
-
-
-
13.03
Стрьомсгодсе
1 - 1
Мьондален
1.44
4.34
5.48
22.11
Стрьомсгодсе
2 - 6
Санефьор
3.00
3.68
2.08
02.11
Стрьомсгодсе
1 - 2
Викинг
5.88
4.80
1.42
19.10
Стрьомсгодсе
0 - 3
Фредрикста
2.29
3.44
2.78
05.10
Стрьомсгодсе
1 - 1
КФУМ
3.03
3.34
2.20
24.09
Стрьомсгодсе
1 - 1
Молде
2.71
3.47
2.26
21.09
Стрьомсгодсе
2 - 1
Сарпсборг
2.26
3.71
2.67
31.08
Стрьомсгодсе
3 - 1
Молде
3.54
3.79
1.85
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 15 | 60% |
| Равни | 6 | 24% |
| Загуби | 4 | 16% |
| Голове | 93 | 3.72 |
| Вкарани Голове | 60 | 2.40 |
| Получени Голове | 33 | 1.32 |
| Мачове Вкарал | 23 | 92% |
| Мачове Получил | 19 | 76% |
| Гол/Гол | 17 | 68% |
| Над 1.5 | 23 | 92% |
| Над 2.5 | 18 | 72% |
| Над 3.5 | 11 | 44% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 4 | 16.00% |
| 3 - 0 | 3 | 12.00% |
| 3 - 1 | 3 | 12.00% |
| 1 - 0 | 2 | 8.00% |
| 2 - 1 | 2 | 8.00% |
| 2 - 2 | 2 | 8.00% |
| 4 - 1 | 1 | 4.00% |
| 5 - 0 | 1 | 4.00% |
| 5 - 1 | 1 | 4.00% |
| 5 - 4 | 1 | 4.00% |
| 6 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 3 | 1 | 4.00% |
| 1 - 2 | 1 | 4.00% |
| 2 - 6 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 7 | 28.00% |
| 2 | 5 | 20.00% |
| 4 | 5 | 20.00% |
| 1 | 2 | 8.00% |
| 5 | 2 | 8.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| 7 | 1 | 4.00% |
| 8 | 1 | 4.00% |
| 9 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 6 | 24.00% |
| +1 | 5 | 20.00% |
| +3 | 4 | 16.00% |
| +2 | 3 | 12.00% |
| +5 | 2 | 8.00% |
| +4 | 1 | 4.00% |
| -1 | 1 | 4.00% |
| -2 | 1 | 4.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |
| -4 | 1 | 4.00% |