Гурник Забже
Екстракласа
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Забже |
| Стадион: | Ернест Пол |
| Капацитет: | 3 000 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
16.05
Висла Плок
0 - 1
Гурник Забже
3.38
3.31
2.04
13.05
Арка Гдиня
0 - 0
Гурник Забже
3.53
3.32
1.98
24.04
Ягиелония
1 - 2
Гурник Забже
2.22
3.36
2.95
11.04
Легия Варшава
1 - 1
Гурник Забже
2.09
3.30
3.26
08.04
Завиша Бидгошч
0 - 1
Гурник Забже
7.04
4.42
1.36
22.03
Видзев Лодз
0 - 0
Гурник Забже
2.28
3.14
3.02
08.03
Мотор Люблин
0 - 0
Гурник Забже
2.65
3.38
2.41
04.03
Лех Познан
0 - 1
Гурник Забже
1.80
3.55
3.78
28.02
ГКС Катовице
3 - 1
Гурник Забже
2.90
3.20
2.32
16.02
Термалика
1 - 1
Гурник Забже
3.39
3.43
1.99
10.01
Жилина
0 - 1
Гурник Забже
-
-
-
05.12
Лехия Гданск
5 - 2
Гурник Забже
2.35
3.42
2.71
02.12
Лехия Гданск
1 - 3
Гурник Забже
2.46
3.16
2.60
28.11
Радомяк
4 - 0
Гурник Забже
2.89
3.23
2.32
07.11
Заглембе Любин
2 - 0
Гурник Забже
2.93
3.40
2.23
30.10
Арка Гдиня
1 - 2
Гурник Забже
3.46
3.26
1.92
18.10
Корона Келце
1 - 1
Гурник Забже
2.51
3.20
2.68
27.09
Краковия
1 - 1
Гурник Забже
2.50
3.23
2.66
15.09
Ракув Ченст.
0 - 1
Гурник Забже
1.88
3.37
3.91
03.09
ГКС Катовице
2 - 1
Гурник Забже
-
-
-
17.08
Погон Шчечин
0 - 3
Гурник Забже
1.98
3.60
3.30
02.08
Лех Познан
2 - 1
Гурник Забже
1.73
3.84
4.14
26.07
Пяст Гливице
0 - 1
Гурник Забже
2.28
3.20
2.96
08.07
Виктория Пилзен
2 - 1
Гурник Забже
1.51
4.04
5.04
17.05
Пяст Гливице
2 - 0
Гурник Забже
2.26
3.29
2.95
04.05
Ягиелония
1 - 1
Гурник Забже
1.72
3.80
4.16
22.04
Стал Мелец
0 - 0
Гурник Забже
2.71
3.37
2.38
11.04
Заглембе Любин
2 - 1
Гурник Забже
2.52
3.31
2.59
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 28 | |
| Победи | 10 | 36% |
| Равни | 9 | 32% |
| Загуби | 9 | 32% |
| Голове | 60 | 2.14 |
| Вкарани Голове | 28 | 1.00 |
| Получени Голове | 32 | 1.14 |
| Мачове Вкарал | 21 | 75% |
| Мачове Получил | 17 | 61% |
| Гол/Гол | 14 | 50% |
| Над 1.5 | 18 | 64% |
| Над 2.5 | 11 | 39% |
| Над 3.5 | 4 | 14% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 6 | 21.43% |
| 1 - 1 | 5 | 17.86% |
| 0 - 0 | 4 | 14.29% |
| 1 - 2 | 4 | 14.29% |
| 2 - 1 | 2 | 7.14% |
| 0 - 2 | 2 | 7.14% |
| 3 - 0 | 1 | 3.57% |
| 3 - 1 | 1 | 3.57% |
| 0 - 4 | 1 | 3.57% |
| 1 - 3 | 1 | 3.57% |
| 2 - 5 | 1 | 3.57% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 25.00% |
| 3 | 7 | 25.00% |
| 1 | 6 | 21.43% |
| 0 | 4 | 14.29% |
| 4 | 3 | 10.71% |
| 7 | 1 | 3.57% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 9 | 32.14% |
| +1 | 8 | 28.57% |
| -1 | 4 | 14.29% |
| -2 | 3 | 10.71% |
| +2 | 1 | 3.57% |
| +3 | 1 | 3.57% |
| -3 | 1 | 3.57% |
| -4 | 1 | 3.57% |