Гурник Забже
Екстракласа
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Забже |
| Стадион: | Ернест Пол |
| Капацитет: | 3 000 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
16.05
Висла Плок
0 - 1
Гурник Забже
3.38
3.31
2.04
13.05
Арка Гдиня
0 - 0
Гурник Забже
3.53
3.32
1.98
24.04
Ягиелония
1 - 2
Гурник Забже
2.22
3.36
2.95
11.04
Легия Варшава
1 - 1
Гурник Забже
2.09
3.30
3.26
22.03
Видзев Лодз
0 - 0
Гурник Забже
2.28
3.14
3.02
08.03
Мотор Люблин
0 - 0
Гурник Забже
2.65
3.38
2.41
28.02
ГКС Катовице
3 - 1
Гурник Забже
2.90
3.20
2.32
16.02
Термалика
1 - 1
Гурник Забже
3.39
3.43
1.99
05.12
Лехия Гданск
5 - 2
Гурник Забже
2.35
3.42
2.71
28.11
Радомяк
4 - 0
Гурник Забже
2.89
3.23
2.32
07.11
Заглембе Любин
2 - 0
Гурник Забже
2.93
3.40
2.23
18.10
Корона Келце
1 - 1
Гурник Забже
2.51
3.20
2.68
27.09
Краковия
1 - 1
Гурник Забже
2.50
3.23
2.66
15.09
Ракув Ченст.
0 - 1
Гурник Забже
1.88
3.37
3.91
17.08
Погон Шчечин
0 - 3
Гурник Забже
1.98
3.60
3.30
02.08
Лех Познан
2 - 1
Гурник Забже
1.73
3.84
4.14
26.07
Пяст Гливице
0 - 1
Гурник Забже
2.28
3.20
2.96
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Away |
|---|---|---|
| 1 | Лех Познан | 2 - 1 |
| 2 | Гурник Забже | - |
| 3 | Ягиелония | 1 - 2 |
| 4 | Ракув Ченст. | 0 - 1 |
| 5 | ГКС Катовице | 3 - 1 |
| 6 | Заглембе Любин | 2 - 0 |
| 7 | Легия Варшава | 1 - 1 |
| 8 | Висла Плок | 0 - 1 |
| 9 | Радомяк | 4 - 0 |
| 10 | Погон Шчечин | 0 - 3 |
| 11 | Мотор Люблин | 0 - 0 |
| 12 | Корона Келце | 1 - 1 |
| 13 | Пяст Гливице | 0 - 1 |
| 14 | Краковия | 1 - 1 |
| 15 | Видзев Лодз | 0 - 0 |
| 16 | Лехия Гданск | 5 - 2 |
| 17 | Арка Гдиня | 0 - 0 |
| 18 | Термалика | 1 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 17 | |
| Победи | 5 | 29% |
| Равни | 7 | 41% |
| Загуби | 5 | 29% |
| Голове | 37 | 2.18 |
| Вкарани Голове | 16 | 0.94 |
| Получени Голове | 21 | 1.24 |
| Мачове Вкарал | 12 | 71% |
| Мачове Получил | 10 | 59% |
| Гол/Гол | 8 | 47% |
| Над 1.5 | 11 | 65% |
| Над 2.5 | 6 | 35% |
| Над 3.5 | 3 | 18% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 4 | 23.53% |
| 1 - 0 | 3 | 17.65% |
| 0 - 0 | 3 | 17.65% |
| 2 - 1 | 1 | 5.88% |
| 3 - 0 | 1 | 5.88% |
| 0 - 2 | 1 | 5.88% |
| 0 - 4 | 1 | 5.88% |
| 1 - 2 | 1 | 5.88% |
| 1 - 3 | 1 | 5.88% |
| 2 - 5 | 1 | 5.88% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 5 | 29.41% |
| 1 | 3 | 17.65% |
| 0 | 3 | 17.65% |
| 3 | 3 | 17.65% |
| 4 | 2 | 11.76% |
| 7 | 1 | 5.88% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 41.18% |
| +1 | 4 | 23.53% |
| -2 | 2 | 11.76% |
| +3 | 1 | 5.88% |
| -1 | 1 | 5.88% |
| -3 | 1 | 5.88% |
| -4 | 1 | 5.88% |