Погон Гр.Мазов.
Първа Лига
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Гроджиск Мазовецки |
Мачове
08.11
Погон Шедълце
2 - 1
Погон Гр.Мазов.
2.13
3.35
2.96
25.10
Рух Хожов
2 - 0
Погон Гр.Мазов.
1.60
3.88
4.52
10.10
Хробри Глогов
0 - 4
Погон Гр.Мазов.
2.13
3.36
2.94
02.10
Радомяк
7 - 2
Погон Гр.Мазов.
-
-
-
13.09
Уния Скерневице
3 - 2
Погон Гр.Мазов.
2.09
3.52
2.91
22.08
Полония Битом
2 - 2
Погон Гр.Мазов.
1.94
3.57
3.24
08.08
Медж Легница
0 - 1
Погон Гр.Мазов.
2.04
3.49
3.04
25.07
Лехия Гданск
0 - 3
Погон Гр.Мазов.
2.82
3.39
2.19
18.07
Легия Варшава
2 - 1
Погон Гр.Мазов.
1.43
4.15
6.04
24.05
Шльонск Вроцлав
0 - 0
Погон Гр.Мазов.
1.55
4.23
4.46
11.05
Одра Ополе
3 - 1
Погон Гр.Мазов.
2.08
3.32
3.04
07.05
ЛКС Лодз
3 - 2
Погон Гр.Мазов.
1.57
3.91
4.64
27.04
Рух Хожов
2 - 2
Погон Гр.Мазов.
1.72
3.73
3.88
20.03
Гурник Ленчна
3 - 0
Погон Гр.Мазов.
2.43
3.42
2.48
07.03
Хробри Глогов
3 - 0
Погон Гр.Мазов.
2.11
3.31
3.00
21.02
Знич Прушков
0 - 0
Погон Гр.Мазов.
2.54
3.48
2.35
07.02
Медж Легница
1 - 1
Погон Гр.Мазов.
1.70
3.83
3.90
21.01
Стал Жешув
1 - 1
Погон Гр.Мазов.
-
-
-
09.01
Легия Варшава
3 - 2
Погон Гр.Мазов.
-
-
-
01.12
Стал Жешув
1 - 0
Погон Гр.Мазов.
2.27
3.62
2.58
14.11
Ягиелония
5 - 1
Погон Гр.Мазов.
-
-
-
09.11
ГКС Тихи
1 - 2
Погон Гр.Мазов.
2.20
3.54
2.72
27.10
Вечиста Краков
2 - 3
Погон Гр.Мазов.
1.62
3.97
4.23
04.10
Погон Шедълце
1 - 2
Погон Гр.Мазов.
2.43
3.38
2.51
19.09
Стал Мелец
1 - 2
Погон Гр.Мазов.
2.23
3.50
2.68
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 7 | 28% |
| Равни | 6 | 24% |
| Загуби | 12 | 48% |
| Голове | 83 | 3.32 |
| Вкарани Голове | 35 | 1.40 |
| Получени Голове | 48 | 1.92 |
| Мачове Вкарал | 19 | 76% |
| Мачове Получил | 20 | 80% |
| Гол/Гол | 16 | 64% |
| Над 1.5 | 21 | 84% |
| Над 2.5 | 18 | 72% |
| Над 3.5 | 10 | 40% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 3 | 12.00% |
| 2 - 3 | 3 | 12.00% |
| 0 - 0 | 2 | 8.00% |
| 1 - 1 | 2 | 8.00% |
| 2 - 2 | 2 | 8.00% |
| 0 - 3 | 2 | 8.00% |
| 1 - 2 | 2 | 8.00% |
| 1 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 2 | 1 | 4.00% |
| 4 - 0 | 1 | 4.00% |
| 0 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| 1 - 5 | 1 | 4.00% |
| 2 - 7 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 8 | 32.00% |
| 4 | 4 | 16.00% |
| 5 | 4 | 16.00% |
| 2 | 3 | 12.00% |
| 0 | 2 | 8.00% |
| 1 | 2 | 8.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| 9 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 6 | 24.00% |
| -1 | 6 | 24.00% |
| +1 | 5 | 20.00% |
| -2 | 2 | 8.00% |
| -3 | 2 | 8.00% |
| +3 | 1 | 4.00% |
| +4 | 1 | 4.00% |
| -4 | 1 | 4.00% |
| -5 | 1 | 4.00% |