Погон Гр.Мазов.
Първа Лига
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Гроджиск Мазовецки |
Мачове
30.10
Погон Гр.Мазов.
0 - 1
Стал Мелец
2.10
3.49
2.90
17.10
Погон Гр.Мазов.
0 - 1
Полония Варшава
2.95
3.47
2.08
19.09
Погон Гр.Мазов.
2 - 0
ЛКС Лодз
3.03
3.34
2.10
04.09
Погон Гр.Мазов.
1 - 0
Варта Познан
2.54
3.44
2.37
28.08
Погон Гр.Мазов.
2 - 2
Термалика
2.54
3.50
2.35
14.08
Погон Гр.Мазов.
1 - 1
Стал Жешув
1.74
3.78
3.80
02.08
Погон Гр.Мазов.
1 - 0
Пуща Неполомице
2.23
3.31
2.82
17.07
Погон Гр.Мазов.
0 - 2
Вигри Сувалки
1.21
5.93
8.30
11.07
Погон Гр.Мазов.
2 - 2
Погон Шедълце
1.93
3.44
3.32
07.07
Погон Гр.Мазов.
1 - 1
Тренчин
2.45
3.45
2.41
17.05
Погон Гр.Мазов.
0 - 0
ГКС Тихи
2.03
3.59
2.99
02.05
Погон Гр.Мазов.
1 - 4
Вечиста Краков
4.03
4.00
1.64
19.04
Погон Гр.Мазов.
0 - 2
Погон Шедълце
1.97
3.43
3.27
06.04
Погон Гр.Мазов.
1 - 2
Стал Мелец
2.11
3.58
2.84
14.03
Погон Гр.Мазов.
3 - 2
Полония Варшава
2.66
3.49
2.25
28.02
Погон Гр.Мазов.
2 - 1
Полония Битом
2.28
3.45
2.62
15.02
Погон Гр.Мазов.
1 - 1
Висла Краков
3.99
3.84
1.68
31.01
Погон Гр.Мазов.
2 - 2
Ол. Груджьондз
-
-
-
30.01
Погон Гр.Мазов.
1 - 1
Ресовия Жешув
-
-
-
06.12
Погон Гр.Мазов.
1 - 1
Пуща Неполомице
1.94
3.38
3.36
21.11
Погон Гр.Мазов.
2 - 2
Шльонск Вроцлав
2.63
3.47
2.30
03.11
Погон Гр.Мазов.
2 - 1
Одра Ополе
2.07
3.35
3.10
17.10
Погон Гр.Мазов.
2 - 2
Рух Хожов
2.30
3.36
2.69
29.09
Погон Гр.Мазов.
3 - 0
ЛКС Лодз
2.82
3.55
2.14
24.09
Погон Гр.Мазов.
0 - 1
Лехия Гданск
3.31
3.62
1.88
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 7 | 28% |
| Равни | 11 | 44% |
| Загуби | 7 | 28% |
| Голове | 63 | 2.52 |
| Вкарани Голове | 31 | 1.24 |
| Получени Голове | 32 | 1.28 |
| Мачове Вкарал | 19 | 76% |
| Мачове Получил | 20 | 80% |
| Гол/Гол | 15 | 60% |
| Над 1.5 | 19 | 76% |
| Над 2.5 | 11 | 44% |
| Над 3.5 | 7 | 28% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 20.00% |
| 2 - 2 | 5 | 20.00% |
| 0 - 1 | 3 | 12.00% |
| 1 - 0 | 2 | 8.00% |
| 2 - 1 | 2 | 8.00% |
| 0 - 2 | 2 | 8.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 0 | 1 | 4.00% |
| 1 - 2 | 1 | 4.00% |
| 1 - 4 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 32.00% |
| 1 | 5 | 20.00% |
| 4 | 5 | 20.00% |
| 3 | 4 | 16.00% |
| 5 | 2 | 8.00% |
| 0 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 11 | 44.00% |
| +1 | 5 | 20.00% |
| -1 | 4 | 16.00% |
| -2 | 2 | 8.00% |
| +2 | 1 | 4.00% |
| +3 | 1 | 4.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |