Пуща Неполомице
Първа Лига
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Неполомице |
| Стадион: | Пуща |
| Капацитет: | 1 000 |
| Размери: | 105 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
Стал Мелец
1 - 1
Пуща Неполомице
2.06
3.34
3.08
01.05
Пуща Неполомице
1 - 0
Знич Прушков
2.13
3.15
3.11
24.04
Висла Краков
2 - 2
Пуща Неполомице
1.51
3.84
5.40
18.04
Пуща Неполомице
2 - 1
Полония Битом
2.27
3.23
2.80
10.04
Одра Ополе
1 - 0
Пуща Неполомице
2.28
2.98
3.01
06.04
Пуща Неполомице
2 - 1
Полония Варшава
2.62
3.29
2.38
21.03
Пуща Неполомице
1 - 1
Шльонск Вроцлав
2.92
3.32
2.16
13.03
Хробри Глогов
1 - 2
Пуща Неполомице
2.14
3.09
3.13
06.03
Пуща Неполомице
3 - 0
Погон Шедълце
1.98
3.23
3.41
01.03
ГКС Тихи
1 - 2
Пуща Неполомице
1.98
3.35
3.25
22.02
Пуща Неполомице
4 - 1
Стал Жешув
2.24
3.30
2.78
15.02
Вечиста Краков
3 - 1
Пуща Неполомице
1.52
3.90
5.22
08.02
Пуща Неполомице
2 - 1
Гурник Ленчна
2.00
3.25
3.35
31.01
Подбескидзе
2 - 3
Пуща Неполомице
-
-
-
17.01
Пуща Неполомице
1 - 1
Рух Хожов
2.31
3.48
2.60
06.12
Погон Гр.Мазов.
1 - 1
Пуща Неполомице
1.94
3.38
3.36
29.11
Рух Хожов
2 - 0
Пуща Неполомице
2.02
3.22
3.32
21.11
Пуща Неполомице
1 - 3
Медж Легница
2.41
3.33
2.59
08.11
ЛКС Лодз
0 - 3
Пуща Неполомице
1.85
3.44
3.67
05.11
Пуща Неполомице
1 - 1
Стал Мелец
-
-
-
29.10
Пуща Неполомице
1 - 1
Лехия Гданск
3.50
3.31
1.91
24.10
Знич Прушков
0 - 3
Пуща Неполомице
2.45
3.22
2.58
20.10
Пуща Неполомице
0 - 3
Висла Краков
5.03
3.99
1.53
04.10
Полония Битом
1 - 1
Пуща Неполомице
1.74
3.51
4.06
27.09
Пуща Неполомице
1 - 1
Одра Ополе
2.36
3.10
2.77
23.09
Стал Мелец
1 - 2
Пуща Неполомице
2.72
3.26
2.30
20.09
Полония Варшава
1 - 2
Пуща Неполомице
1.91
3.43
3.47
13.09
Шльонск Вроцлав
2 - 0
Пуща Неполомице
1.72
3.61
4.09
06.09
Висла Краков
1 - 4
Пуща Неполомице
1.69
3.82
3.98
31.08
Пуща Неполомице
0 - 0
Хробри Глогов
1.99
3.30
3.28
24.08
Погон Шедълце
0 - 0
Пуща Неполомице
2.46
3.21
2.59
21.08
Пуща Неполомице
1 - 2
ГКС Тихи
2.33
3.27
2.68
16.08
Стал Жешув
2 - 2
Пуща Неполомице
2.38
3.33
2.61
11.08
Пуща Неполомице
0 - 1
Вечиста Краков
2.65
3.26
2.35
03.08
Гурник Ленчна
2 - 2
Пуща Неполомице
2.48
3.17
2.59
26.07
Пуща Неполомице
1 - 1
Погон Гр.Мазов.
1.99
3.35
3.33
21.07
Пуща Неполомице
1 - 1
Рух Хожов
2.44
3.21
2.59
14.07
Пуща Неполомице
5 - 0
М. Бней Райна
2.39
3.27
2.58
09.07
Рух Хожов
1 - 1
Пуща Неполомице
2.42
3.47
2.41
28.06
Висла Краков
1 - 1
Пуща Неполомице
1.78
3.62
3.68
21.06
Термалика
2 - 2
Пуща Неполомице
-
-
-
24.05
Пуща Неполомице
1 - 1
Шльонск Вроцлав
2.98
3.67
2.10
19.05
Видзев Лодз
2 - 0
Пуща Неполомице
1.57
4.01
5.12
12.05
Пуща Неполомице
2 - 3
Стал Мелец
2.51
3.26
2.63
03.05
Лех Познан
8 - 1
Пуща Неполомице
1.26
5.57
9.26
25.04
Пуща Неполомице
4 - 5
Погон Шчечин
4.59
3.93
1.64
21.04
Пуща Неполомице
2 - 2
Радомяк
2.75
3.23
2.43
12.04
ГКС Катовице
3 - 1
Пуща Неполомице
1.81
3.54
4.02
07.04
Пуща Неполомице
1 - 1
Ракув Ченст.
6.79
4.20
1.43
01.04
Пуща Неполомице
0 - 3
Погон Шчечин
4.04
3.49
1.72
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 50 | |
| Победи | 15 | 30% |
| Равни | 21 | 42% |
| Загуби | 14 | 28% |
| Голове | 151 | 3.02 |
| Вкарани Голове | 75 | 1.50 |
| Получени Голове | 76 | 1.52 |
| Мачове Вкарал | 41 | 82% |
| Мачове Получил | 43 | 86% |
| Гол/Гол | 36 | 72% |
| Над 1.5 | 45 | 90% |
| Над 2.5 | 28 | 56% |
| Над 3.5 | 15 | 30% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 14 | 28.00% |
| 2 - 1 | 7 | 14.00% |
| 2 - 2 | 5 | 10.00% |
| 3 - 0 | 3 | 6.00% |
| 0 - 2 | 3 | 6.00% |
| 1 - 3 | 3 | 6.00% |
| 4 - 1 | 2 | 4.00% |
| 0 - 0 | 2 | 4.00% |
| 0 - 1 | 2 | 4.00% |
| 0 - 3 | 2 | 4.00% |
| 1 - 0 | 1 | 2.00% |
| 3 - 2 | 1 | 2.00% |
| 5 - 0 | 1 | 2.00% |
| 1 - 2 | 1 | 2.00% |
| 1 - 8 | 1 | 2.00% |
| 2 - 3 | 1 | 2.00% |
| 4 - 5 | 1 | 2.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 17 | 34.00% |
| 3 | 13 | 26.00% |
| 4 | 8 | 16.00% |
| 5 | 5 | 10.00% |
| 1 | 3 | 6.00% |
| 0 | 2 | 4.00% |
| 9 | 2 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 21 | 42.00% |
| +1 | 9 | 18.00% |
| -2 | 6 | 12.00% |
| +3 | 5 | 10.00% |
| -1 | 5 | 10.00% |
| -3 | 2 | 4.00% |
| +5 | 1 | 2.00% |
| -7 | 1 | 2.00% |