Пуща Неполомице
Първа Лига
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Неполомице |
| Стадион: | Пуща |
| Капацитет: | 1 000 |
| Размери: | 105 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
01.05
Пуща Неполомице
1 - 0
Знич Прушков
2.13
3.15
3.11
18.04
Пуща Неполомице
2 - 1
Полония Битом
2.27
3.23
2.80
06.04
Пуща Неполомице
2 - 1
Полония Варшава
2.62
3.29
2.38
21.03
Пуща Неполомице
1 - 1
Шльонск Вроцлав
2.92
3.32
2.16
06.03
Пуща Неполомице
3 - 0
Погон Шедълце
1.98
3.23
3.41
22.02
Пуща Неполомице
4 - 1
Стал Жешув
2.24
3.30
2.78
08.02
Пуща Неполомице
2 - 1
Гурник Ленчна
2.00
3.25
3.35
21.11
Пуща Неполомице
1 - 3
Медж Легница
2.41
3.33
2.59
05.11
Пуща Неполомице
1 - 1
Стал Мелец
-
-
-
20.10
Пуща Неполомице
0 - 3
Висла Краков
5.03
3.99
1.53
27.09
Пуща Неполомице
1 - 1
Одра Ополе
2.36
3.10
2.77
31.08
Пуща Неполомице
0 - 0
Хробри Глогов
1.99
3.30
3.28
21.08
Пуща Неполомице
1 - 2
ГКС Тихи
2.33
3.27
2.68
11.08
Пуща Неполомице
0 - 1
Вечиста Краков
2.65
3.26
2.35
26.07
Пуща Неполомице
1 - 1
Погон Гр.Мазов.
1.99
3.35
3.33
21.07
Пуща Неполомице
1 - 1
Рух Хожов
2.44
3.21
2.59
Хронология
Мачове Домакин
| № | Отбор | Home |
|---|---|---|
| 1 | Висла Краков | 0 - 3 |
| 2 | Шльонск Вроцлав | 1 - 1 |
| 3 | Вечиста Краков | 0 - 1 |
| 4 | Хробри Глогов | 0 - 0 |
| 5 | ЛКС Лодз | |
| 6 | Полония Варшава | 2 - 1 |
| 7 | Рух Хожов | 1 - 1 |
| 8 | Медж Легница | 1 - 3 |
| 9 | Полония Битом | 2 - 1 |
| 10 | Пуща Неполомице | - |
| 11 | Одра Ополе | 1 - 1 |
| 12 | Погон Гр.Мазов. | 1 - 1 |
| 13 | Стал Жешув | 4 - 1 |
| 14 | Погон Шедълце | 3 - 0 |
| 15 | Стал Мелец | 1 - 1 |
| 16 | Гурник Ленчна | 2 - 1 |
| 17 | Знич Прушков | 1 - 0 |
| 18 | ГКС Тихи | 1 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 16 | |
| Победи | 6 | 38% |
| Равни | 6 | 38% |
| Загуби | 4 | 25% |
| Голове | 39 | 2.44 |
| Вкарани Голове | 21 | 1.31 |
| Получени Голове | 18 | 1.12 |
| Мачове Вкарал | 13 | 81% |
| Мачове Получил | 13 | 81% |
| Гол/Гол | 11 | 69% |
| Над 1.5 | 13 | 81% |
| Над 2.5 | 8 | 50% |
| Над 3.5 | 2 | 12% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 31.25% |
| 2 - 1 | 3 | 18.75% |
| 1 - 0 | 1 | 6.25% |
| 3 - 0 | 1 | 6.25% |
| 4 - 1 | 1 | 6.25% |
| 0 - 0 | 1 | 6.25% |
| 0 - 1 | 1 | 6.25% |
| 0 - 3 | 1 | 6.25% |
| 1 - 2 | 1 | 6.25% |
| 1 - 3 | 1 | 6.25% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 6 | 37.50% |
| 2 | 5 | 31.25% |
| 1 | 2 | 12.50% |
| 5 | 1 | 6.25% |
| 0 | 1 | 6.25% |
| 4 | 1 | 6.25% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 6 | 37.50% |
| +1 | 4 | 25.00% |
| +3 | 2 | 12.50% |
| -1 | 2 | 12.50% |
| -2 | 1 | 6.25% |
| -3 | 1 | 6.25% |