Стал Мелец
Първа Лига
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Мелец |
Мачове
09.05
Стал Мелец
1 - 1
Пуща Неполомице
2.06
3.34
3.08
02.05
Медж Легница
1 - 0
Стал Мелец
1.75
3.73
3.72
25.04
Стал Мелец
2 - 3
Шльонск Вроцлав
2.87
3.43
2.13
17.04
Хробри Глогов
2 - 1
Стал Мелец
2.35
3.32
2.64
11.04
Стал Мелец
3 - 1
Стал Жешув
2.08
3.58
2.86
06.04
Погон Гр.Мазов.
1 - 2
Стал Мелец
2.11
3.58
2.84
22.03
Стал Мелец
3 - 1
Вечиста Краков
3.42
3.65
1.84
14.03
Рух Хожов
2 - 1
Стал Мелец
1.91
3.47
3.36
06.03
Стал Мелец
4 - 0
ГКС Тихи
2.21
3.43
2.75
01.03
Одра Ополе
0 - 2
Стал Мелец
2.06
3.23
3.20
23.02
Стал Мелец
1 - 2
ЛКС Лодз
3.20
3.30
2.03
13.02
Гурник Ленчна
1 - 1
Стал Мелец
1.95
3.48
3.26
08.02
Полония Варшава
5 - 2
Стал Мелец
1.67
3.75
4.15
07.12
Стал Мелец
1 - 2
Знич Прушков
2.19
3.45
2.77
30.11
Висла Краков
3 - 0
Стал Мелец
1.23
5.53
8.96
22.11
Полония Битом
4 - 1
Стал Мелец
1.63
3.80
4.44
08.11
Стал Мелец
0 - 0
Погон Шедълце
2.26
3.39
2.74
05.11
Пуща Неполомице
1 - 1
Стал Мелец
-
-
-
26.10
Стал Мелец
1 - 2
Медж Легница
2.82
3.42
2.18
19.10
Шльонск Вроцлав
2 - 1
Стал Мелец
1.54
4.01
4.86
03.10
Стал Мелец
1 - 2
Хробри Глогов
2.17
3.39
2.84
27.09
Стал Жешув
3 - 2
Стал Мелец
2.14
3.55
2.79
19.09
Стал Мелец
1 - 2
Погон Гр.Мазов.
2.23
3.50
2.68
15.09
Вечиста Краков
2 - 0
Стал Мелец
1.49
4.17
5.23
31.08
Стал Мелец
2 - 2
Рух Хожов
2.71
3.25
2.32
25.08
ГКС Тихи
0 - 1
Стал Мелец
1.92
3.45
3.37
21.08
Стал Мелец
2 - 1
Одра Ополе
2.41
3.10
2.73
15.08
ЛКС Лодз
2 - 0
Стал Мелец
1.82
3.55
3.65
09.08
Стал Мелец
1 - 1
Гурник Ленчна
1.83
3.54
3.64
02.08
Стал Мелец
1 - 3
Полония Варшава
2.47
3.37
2.49
25.07
Знич Прушков
4 - 5
Стал Мелец
2.19
3.30
2.93
20.07
Стал Мелец
0 - 4
Висла Краков
3.50
3.41
1.90
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Висла Краков | 0 - 4 | 3 - 0 |
| 2 | Шльонск Вроцлав | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 3 | Вечиста Краков | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Хробри Глогов | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | ЛКС Лодз | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 6 | Полония Варшава | 1 - 3 | 5 - 2 |
| 7 | Рух Хожов | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 8 | Медж Легница | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 9 | Полония Битом | 4 - 1 | |
| 10 | Пуща Неполомице | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Погон Гр.Мазов. | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 12 | Стал Жешув | 3 - 1 | 3 - 2 |
| 13 | Одра Ополе | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 14 | Погон Шедълце | 0 - 0 | |
| 15 | Стал Мелец | - | - |
| 16 | Гурник Ленчна | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Знич Прушков | 1 - 2 | 4 - 5 |
| 18 | ГКС Тихи | 4 - 0 | 0 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 32 | |
| Победи | 8 | 25% |
| Равни | 6 | 19% |
| Загуби | 18 | 56% |
| Голове | 104 | 3.25 |
| Вкарани Голове | 44 | 1.38 |
| Получени Голове | 60 | 1.88 |
| Мачове Вкарал | 26 | 81% |
| Мачове Получил | 28 | 88% |
| Гол/Гол | 23 | 72% |
| Над 1.5 | 29 | 91% |
| Над 2.5 | 22 | 69% |
| Над 3.5 | 11 | 34% |
| Резултати | ||
| 1 - 2 | 8 | 25.00% |
| 1 - 1 | 4 | 12.50% |
| 2 - 1 | 2 | 6.25% |
| 3 - 1 | 2 | 6.25% |
| 0 - 2 | 2 | 6.25% |
| 2 - 3 | 2 | 6.25% |
| 1 - 0 | 1 | 3.12% |
| 2 - 0 | 1 | 3.12% |
| 4 - 0 | 1 | 3.12% |
| 5 - 4 | 1 | 3.12% |
| 0 - 0 | 1 | 3.12% |
| 2 - 2 | 1 | 3.12% |
| 0 - 1 | 1 | 3.12% |
| 0 - 3 | 1 | 3.12% |
| 0 - 4 | 1 | 3.12% |
| 1 - 3 | 1 | 3.12% |
| 1 - 4 | 1 | 3.12% |
| 2 - 5 | 1 | 3.12% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 11 | 34.38% |
| 2 | 7 | 21.88% |
| 4 | 6 | 18.75% |
| 5 | 3 | 9.38% |
| 1 | 2 | 6.25% |
| 9 | 1 | 3.12% |
| 0 | 1 | 3.12% |
| 7 | 1 | 3.12% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 11 | 34.38% |
| 0 | 6 | 18.75% |
| +1 | 4 | 12.50% |
| +2 | 3 | 9.38% |
| -2 | 3 | 9.38% |
| -3 | 3 | 9.38% |
| +4 | 1 | 3.12% |
| -4 | 1 | 3.12% |
Програма
15.05
Погон Шедълце
-
Стал Мелец
-
-
-
24.05
Стал Мелец
-
Полония Битом
-
-
-