Висла Плок
Екстракласа
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Плоцк |
| Стадион: | Казимеж Гурский |
| Капацитет: | 10 978 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
03.05
Погон Шчечин
3 - 0
Висла Плок
1.88
3.50
3.68
19.04
Термалика
1 - 3
Висла Плок
2.43
3.36
2.65
04.04
ГКС Катовице
1 - 0
Висла Плок
1.91
3.41
3.70
21.03
Ягиелония
1 - 2
Висла Плок
1.58
3.85
5.08
14.03
Краковия
1 - 2
Висла Плок
1.99
3.22
3.64
02.03
Заглембе Любин
2 - 0
Висла Плок
2.45
3.05
2.82
21.02
Легия Варшава
2 - 1
Висла Плок
1.68
3.56
4.75
09.02
Пяст Гливице
1 - 0
Висла Плок
2.11
3.11
3.39
08.12
Корона Келце
1 - 1
Висла Плок
2.07
3.16
3.48
21.11
Гурник Забже
1 - 1
Висла Плок
1.62
3.80
4.92
08.11
Мотор Люблин
1 - 1
Висла Плок
2.25
3.38
2.89
27.10
Радомяк
1 - 1
Висла Плок
2.30
3.24
2.92
03.10
Лехия Гданск
1 - 1
Висла Плок
2.40
3.20
2.80
23.09
ГКС Катовице
2 - 2
Висла Плок
2.11
3.25
3.04
29.08
Арка Гдиня
1 - 0
Висла Плок
2.58
3.25
2.56
09.08
Видзев Лодз
1 - 1
Висла Плок
1.93
3.37
3.70
27.07
Ракув Ченст.
1 - 2
Висла Плок
1.52
4.04
6.05
11.07
Мотор Люблин
2 - 2
Висла Плок
1.98
3.61
3.19
04.07
Медж Легница
1 - 2
Висла Плок
2.88
3.46
2.10
29.06
Заглембе Любин
0 - 2
Висла Плок
2.03
3.43
3.06
25.06
Хробри Глогов
1 - 1
Висла Плок
3.55
3.83
1.78
21.06
Легия Варшава
2 - 3
Висла Плок
1.43
4.52
5.53
17.05
Гурник Ленчна
2 - 2
Висла Плок
3.26
3.29
2.04
02.05
Висла Краков
1 - 3
Висла Плок
1.58
3.91
4.67
19.04
Полония Варшава
0 - 0
Висла Плок
2.41
3.29
2.60
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 8 | 32% |
| Равни | 11 | 44% |
| Загуби | 6 | 24% |
| Голове | 64 | 2.56 |
| Вкарани Голове | 33 | 1.32 |
| Получени Голове | 31 | 1.24 |
| Мачове Вкарал | 19 | 76% |
| Мачове Получил | 23 | 92% |
| Гол/Гол | 18 | 72% |
| Над 1.5 | 21 | 84% |
| Над 2.5 | 12 | 48% |
| Над 3.5 | 6 | 24% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 7 | 28.00% |
| 2 - 1 | 4 | 16.00% |
| 2 - 2 | 3 | 12.00% |
| 0 - 1 | 3 | 12.00% |
| 3 - 1 | 2 | 8.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 0 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 3 | 1 | 4.00% |
| 1 - 2 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 9 | 36.00% |
| 3 | 6 | 24.00% |
| 4 | 5 | 20.00% |
| 1 | 3 | 12.00% |
| 5 | 1 | 4.00% |
| 0 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 11 | 44.00% |
| +1 | 5 | 20.00% |
| -1 | 4 | 16.00% |
| +2 | 3 | 12.00% |
| -2 | 1 | 4.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |