Висла Плок
Екстракласа
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Плоцк |
| Стадион: | Казимеж Гурский |
| Капацитет: | 10 978 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
16.05
Висла Плок
0 - 1
Гурник Забже
3.38
3.31
2.04
10.05
Висла Плок
0 - 4
Мотор Люблин
2.20
3.41
2.92
26.04
Висла Плок
0 - 1
Радомяк
2.39
3.25
2.75
10.04
Висла Плок
1 - 0
Лехия Гданск
2.70
3.34
2.40
09.03
Висла Плок
0 - 3
Арка Гдиня
1.90
3.22
3.98
14.02
Висла Плок
0 - 2
Видзев Лодз
3.14
3.07
2.25
01.02
Висла Плок
2 - 1
Ракув Ченст.
3.41
3.11
2.11
04.12
Висла Плок
0 - 0
Краковия
2.73
3.01
2.56
30.11
Висла Плок
0 - 0
Лех Познан
2.99
3.40
2.18
03.11
Висла Плок
2 - 0
Погон Шчечин
2.23
3.43
2.90
20.10
Висла Плок
3 - 1
Термалика
1.90
3.47
3.67
26.09
Висла Плок
1 - 1
ГКС Катовице
1.96
3.52
3.43
19.09
Висла Плок
0 - 1
Ягиелония
2.54
3.33
2.55
25.08
Висла Плок
2 - 1
Заглембе Любин
2.06
3.36
3.34
17.08
Висла Плок
1 - 0
Легия Варшава
3.13
3.43
2.11
01.08
Висла Плок
2 - 0
Пяст Гливице
2.44
3.19
2.78
19.07
Висла Плок
2 - 0
Корона Келце
2.35
3.26
2.81
Хронология
Мачове Домакин
| № | Отбор | Home |
|---|---|---|
| 1 | Лех Познан | 0 - 0 |
| 2 | Гурник Забже | 0 - 1 |
| 3 | Ягиелония | 0 - 1 |
| 4 | Ракув Ченст. | 2 - 1 |
| 5 | ГКС Катовице | 1 - 1 |
| 6 | Заглембе Любин | 2 - 1 |
| 7 | Легия Варшава | 1 - 0 |
| 8 | Висла Плок | - |
| 9 | Радомяк | 0 - 1 |
| 10 | Погон Шчечин | 2 - 0 |
| 11 | Мотор Люблин | 0 - 4 |
| 12 | Корона Келце | 2 - 0 |
| 13 | Пяст Гливице | 2 - 0 |
| 14 | Краковия | 0 - 0 |
| 15 | Видзев Лодз | 0 - 2 |
| 16 | Лехия Гданск | 1 - 0 |
| 17 | Арка Гдиня | 0 - 3 |
| 18 | Термалика | 3 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 17 | |
| Победи | 8 | 47% |
| Равни | 3 | 18% |
| Загуби | 6 | 35% |
| Голове | 32 | 1.88 |
| Вкарани Голове | 16 | 0.94 |
| Получени Голове | 16 | 0.94 |
| Мачове Вкарал | 9 | 53% |
| Мачове Получил | 10 | 59% |
| Гол/Гол | 4 | 24% |
| Над 1.5 | 10 | 59% |
| Над 2.5 | 5 | 29% |
| Над 3.5 | 2 | 12% |
| Резултати | ||
| 2 - 0 | 3 | 17.65% |
| 0 - 1 | 3 | 17.65% |
| 1 - 0 | 2 | 11.76% |
| 2 - 1 | 2 | 11.76% |
| 0 - 0 | 2 | 11.76% |
| 3 - 1 | 1 | 5.88% |
| 1 - 1 | 1 | 5.88% |
| 0 - 2 | 1 | 5.88% |
| 0 - 3 | 1 | 5.88% |
| 0 - 4 | 1 | 5.88% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 5 | 29.41% |
| 2 | 5 | 29.41% |
| 3 | 3 | 17.65% |
| 0 | 2 | 11.76% |
| 4 | 2 | 11.76% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 4 | 23.53% |
| +2 | 4 | 23.53% |
| 0 | 3 | 17.65% |
| -1 | 3 | 17.65% |
| -2 | 1 | 5.88% |
| -3 | 1 | 5.88% |
| -4 | 1 | 5.88% |