Фамаликао
Примейра Лига
Португалия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Вила Нова де Фамаликао |
| Стадион: | Ещадио Мунисипал |
| Капацитет: | 8 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
11.05
Ещрела
0 - 0
Фамаликао
3.46
3.39
2.04
02.05
Фамаликао
2 - 2
Бенфика
5.05
4.04
1.58
26.04
Ещорил
0 - 1
Фамаликао
3.42
3.64
1.96
19.04
Брага
2 - 2
Фамаликао
1.96
3.38
3.71
10.04
Фамаликао
1 - 1
Морейренсе
1.47
4.05
6.70
04.04
Порто
2 - 2
Фамаликао
1.42
4.24
7.33
21.03
Фамаликао
1 - 0
Насионал Пор
1.62
3.86
4.98
14.03
Вит. Гимараеш
1 - 2
Фамаликао
2.48
3.22
2.75
06.03
Фамаликао
1 - 0
Арука
1.72
3.62
4.57
01.03
Рио Аве
0 - 0
Фамаликао
3.92
3.52
1.87
23.02
Фамаликао
2 - 0
Каса Пиа
1.57
3.80
5.75
15.02
Сп. Лисабон
1 - 0
Фамаликао
1.30
5.02
9.16
09.02
Фамаликао
3 - 1
АВС
1.37
4.59
7.81
01.02
Жил Висенте
5 - 0
Фамаликао
2.75
3.01
2.63
25.01
Фамаликао
3 - 0
Тондела
1.55
3.86
5.71
18.01
Санта Клара
0 - 1
Фамаликао
2.99
2.99
2.47
04.01
Алверка
1 - 0
Фамаликао
3.55
3.23
2.07
27.12
Фамаликао
2 - 3
Ещрела
1.51
4.03
6.18
22.12
Бенфика
1 - 0
Фамаликао
1.32
4.87
8.65
14.12
Фамаликао
4 - 0
Ещорил
1.76
3.66
4.31
06.12
Фамаликао
1 - 2
Брага
3.32
3.32
2.12
29.11
Морейренсе
2 - 2
Фамаликао
3.32
3.23
2.16
09.11
Фамаликао
0 - 1
Порто
5.82
3.93
1.54
01.11
Насионал Пор
0 - 1
Фамаликао
3.18
3.35
2.17
26.10
Фамаликао
2 - 0
Вит. Гимараеш
1.94
3.21
4.03
05.10
Арука
1 - 1
Фамаликао
3.46
3.28
2.06
28.09
Фамаликао
0 - 0
Рио Аве
1.76
3.65
4.31
21.09
Каса Пиа
1 - 1
Фамаликао
3.40
3.08
2.19
13.09
Фамаликао
1 - 2
Сп. Лисабон
6.69
4.51
1.42
30.08
АВС
0 - 1
Фамаликао
4.37
3.44
1.80
24.08
Фамаликао
0 - 0
Жил Висенте
2.00
3.15
3.92
16.08
Тондела
0 - 1
Фамаликао
3.04
3.19
2.30
10.08
Фамаликао
3 - 0
Санта Клара
2.37
2.98
3.16
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Порто | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 2 | Сп. Лисабон | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Бенфика | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Брага | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 5 | Фамаликао | - | - |
| 6 | Жил Висенте | 0 - 0 | 5 - 0 |
| 7 | Морейренсе | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 8 | Вит. Гимараеш | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Ещорил | 4 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Алверка | 1 - 0 | |
| 11 | Арука | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Санта Клара | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | Рио Аве | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | Насионал Пор | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 15 | Ещрела | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 16 | Каса Пиа | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 17 | Тондела | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 18 | АВС | 3 - 1 | 0 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 33 | |
| Победи | 14 | 42% |
| Равни | 11 | 33% |
| Загуби | 8 | 24% |
| Голове | 70 | 2.12 |
| Вкарани Голове | 41 | 1.24 |
| Получени Голове | 29 | 0.88 |
| Мачове Вкарал | 24 | 73% |
| Мачове Получил | 17 | 52% |
| Гол/Гол | 12 | 36% |
| Над 1.5 | 18 | 55% |
| Над 2.5 | 13 | 39% |
| Над 3.5 | 8 | 24% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 7 | 21.21% |
| 0 - 0 | 4 | 12.12% |
| 2 - 2 | 4 | 12.12% |
| 0 - 1 | 4 | 12.12% |
| 1 - 1 | 3 | 9.09% |
| 2 - 0 | 2 | 6.06% |
| 3 - 0 | 2 | 6.06% |
| 1 - 2 | 2 | 6.06% |
| 2 - 1 | 1 | 3.03% |
| 3 - 1 | 1 | 3.03% |
| 4 - 0 | 1 | 3.03% |
| 0 - 5 | 1 | 3.03% |
| 2 - 3 | 1 | 3.03% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 11 | 33.33% |
| 4 | 6 | 18.18% |
| 2 | 5 | 15.15% |
| 3 | 5 | 15.15% |
| 0 | 4 | 12.12% |
| 5 | 2 | 6.06% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 11 | 33.33% |
| +1 | 8 | 24.24% |
| -1 | 7 | 21.21% |
| +2 | 3 | 9.09% |
| +3 | 2 | 6.06% |
| +4 | 1 | 3.03% |
| -5 | 1 | 3.03% |