Тондела
Примейра Лига
Португалия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Тондела |
| Стадион: | Ещадио Жоао Кардосо |
| Капацитет: | 3 000 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
11.05
Тондела
2 - 0
Морейренсе
1.85
3.46
4.06
03.05
Каса Пиа
0 - 1
Тондела
2.28
3.15
3.13
29.04
Сп. Лисабон
2 - 2
Тондела
1.11
8.72
17.94
25.04
Тондела
0 - 2
Насионал Пор
2.74
3.30
2.43
19.04
Порто
2 - 0
Тондела
1.17
6.51
16.16
13.04
Тондела
2 - 2
Жил Висенте
3.96
3.18
1.96
03.04
Вит. Гимараеш
5 - 0
Тондела
1.80
3.43
4.31
21.03
Тондела
0 - 0
АВС
1.82
3.35
4.37
09.03
Тондела
0 - 1
Рио Аве
2.08
3.26
3.48
01.03
Тондела
2 - 2
Санта Клара
3.15
2.94
2.39
20.02
Ещрела
0 - 2
Тондела
2.64
3.04
2.72
13.02
Тондела
1 - 1
Алверка
2.49
3.02
2.92
07.02
Ещорил
2 - 2
Тондела
1.68
3.79
4.62
01.02
Тондела
0 - 0
Бенфика
9.55
5.04
1.30
25.01
Фамаликао
3 - 0
Тондела
1.55
3.86
5.71
18.01
Тондела
0 - 1
Брага
6.09
3.85
1.53
11.01
Морейренсе
1 - 0
Тондела
2.01
3.22
3.74
03.01
Тондела
3 - 1
Арука
2.17
3.22
3.30
21.12
Тондела
1 - 2
Каса Пиа
2.09
3.12
3.61
15.12
Насионал Пор
3 - 1
Тондела
2.30
3.14
3.09
07.12
Тондела
0 - 2
Порто
11.56
5.44
1.24
29.11
Жил Висенте
0 - 1
Тондела
1.60
3.67
5.58
08.11
Тондела
0 - 1
Вит. Гимараеш
2.72
3.11
2.58
02.11
АВС
2 - 2
Тондела
3.12
3.17
2.29
26.10
Тондела
0 - 3
Сп. Лисабон
10.02
5.71
1.25
05.10
Рио Аве
3 - 0
Тондела
2.29
3.34
2.94
27.09
Санта Клара
1 - 2
Тондела
1.70
3.38
5.21
21.09
Тондела
0 - 0
Ещрела
2.28
3.03
3.27
12.09
Алверка
1 - 0
Тондела
2.29
3.17
3.10
31.08
Тондела
2 - 2
Ещорил
2.89
3.11
2.46
23.08
Бенфика
3 - 0
Тондела
1.14
7.49
17.12
16.08
Тондела
0 - 1
Фамаликао
3.04
3.19
2.30
10.08
Брага
3 - 0
Тондела
1.38
4.49
7.57
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Порто | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Сп. Лисабон | 0 - 3 | 2 - 2 |
| 3 | Бенфика | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 4 | Брага | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 5 | Фамаликао | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 6 | Жил Висенте | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 7 | Морейренсе | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Вит. Гимараеш | 0 - 1 | 5 - 0 |
| 9 | Ещорил | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 10 | Алверка | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Арука | 3 - 1 | |
| 12 | Санта Клара | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 13 | Рио Аве | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 14 | Насионал Пор | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 15 | Ещрела | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 16 | Каса Пиа | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 17 | Тондела | - | - |
| 18 | АВС | 0 - 0 | 2 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 33 | |
| Победи | 6 | 18% |
| Равни | 10 | 30% |
| Загуби | 17 | 52% |
| Голове | 78 | 2.36 |
| Вкарани Голове | 26 | 0.79 |
| Получени Голове | 52 | 1.58 |
| Мачове Вкарал | 15 | 45% |
| Мачове Получил | 26 | 79% |
| Гол/Гол | 11 | 33% |
| Над 1.5 | 22 | 67% |
| Над 2.5 | 16 | 48% |
| Над 3.5 | 9 | 27% |
| Резултати | ||
| 2 - 2 | 6 | 18.18% |
| 0 - 1 | 6 | 18.18% |
| 0 - 3 | 5 | 15.15% |
| 0 - 0 | 3 | 9.09% |
| 0 - 2 | 3 | 9.09% |
| 1 - 0 | 2 | 6.06% |
| 2 - 0 | 2 | 6.06% |
| 2 - 1 | 1 | 3.03% |
| 3 - 1 | 1 | 3.03% |
| 1 - 1 | 1 | 3.03% |
| 0 - 5 | 1 | 3.03% |
| 1 - 2 | 1 | 3.03% |
| 1 - 3 | 1 | 3.03% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 8 | 24.24% |
| 4 | 8 | 24.24% |
| 3 | 7 | 21.21% |
| 2 | 6 | 18.18% |
| 0 | 3 | 9.09% |
| 5 | 1 | 3.03% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 10 | 30.30% |
| -1 | 7 | 21.21% |
| -3 | 5 | 15.15% |
| -2 | 4 | 12.12% |
| +1 | 3 | 9.09% |
| +2 | 3 | 9.09% |
| -5 | 1 | 3.03% |