Тондела
Примейра Лига
Португалия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Тондела |
| Стадион: | Ещадио Жоао Кардосо |
| Капацитет: | 3 000 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
11.05
Тондела
2 - 0
Морейренсе
1.85
3.46
4.06
25.04
Тондела
0 - 2
Насионал Пор
2.74
3.30
2.43
13.04
Тондела
2 - 2
Жил Висенте
3.96
3.18
1.96
21.03
Тондела
0 - 0
АВС
1.82
3.35
4.37
09.03
Тондела
0 - 1
Рио Аве
2.08
3.26
3.48
01.03
Тондела
2 - 2
Санта Клара
3.15
2.94
2.39
13.02
Тондела
1 - 1
Алверка
2.49
3.02
2.92
01.02
Тондела
0 - 0
Бенфика
9.55
5.04
1.30
18.01
Тондела
0 - 1
Брага
6.09
3.85
1.53
03.01
Тондела
3 - 1
Арука
2.17
3.22
3.30
21.12
Тондела
1 - 2
Каса Пиа
2.09
3.12
3.61
07.12
Тондела
0 - 2
Порто
11.56
5.44
1.24
08.11
Тондела
0 - 1
Вит. Гимараеш
2.72
3.11
2.58
26.10
Тондела
0 - 3
Сп. Лисабон
10.02
5.71
1.25
21.09
Тондела
0 - 0
Ещрела
2.28
3.03
3.27
31.08
Тондела
2 - 2
Ещорил
2.89
3.11
2.46
16.08
Тондела
0 - 1
Фамаликао
3.04
3.19
2.30
11.05
Тондела
1 - 2
Алверка
2.08
3.12
3.28
04.05
Тондела
2 - 1
Шавеш
2.15
3.00
3.26
20.04
Тондела
0 - 1
Визела
2.75
2.71
2.64
05.04
Тондела
2 - 1
Фейренсе
1.74
3.27
4.42
16.03
Тондела
2 - 1
Бенфика II
1.95
3.24
3.51
01.03
Тондела
2 - 2
Торенсе
1.85
3.19
3.96
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 23 | |
| Победи | 5 | 22% |
| Равни | 8 | 35% |
| Загуби | 10 | 43% |
| Голове | 51 | 2.22 |
| Вкарани Голове | 22 | 0.96 |
| Получени Голове | 29 | 1.26 |
| Мачове Вкарал | 12 | 52% |
| Мачове Получил | 19 | 83% |
| Гол/Гол | 11 | 48% |
| Над 1.5 | 15 | 65% |
| Над 2.5 | 11 | 48% |
| Над 3.5 | 5 | 22% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 5 | 21.74% |
| 2 - 2 | 4 | 17.39% |
| 2 - 1 | 3 | 13.04% |
| 0 - 0 | 3 | 13.04% |
| 0 - 2 | 2 | 8.70% |
| 1 - 2 | 2 | 8.70% |
| 2 - 0 | 1 | 4.35% |
| 3 - 1 | 1 | 4.35% |
| 1 - 1 | 1 | 4.35% |
| 0 - 3 | 1 | 4.35% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 6 | 26.09% |
| 1 | 5 | 21.74% |
| 4 | 5 | 21.74% |
| 2 | 4 | 17.39% |
| 0 | 3 | 13.04% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 34.78% |
| -1 | 7 | 30.43% |
| +1 | 3 | 13.04% |
| +2 | 2 | 8.70% |
| -2 | 2 | 8.70% |
| -3 | 1 | 4.35% |