Шаморин
2. Лига
Словакия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Шаморин |
| Стадион: | Помле |
| Капацитет: | 1 950 (750) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
05.10
Татран ЛМ
2 - 0
Шаморин
2.12
3.52
2.81
19.09
Татран Прешов
0 - 1
Шаморин
2.10
3.25
2.99
08.09
Рача
1 - 2
Шаморин
7.41
4.96
1.26
05.09
МФК Битча
1 - 2
Шаморин
6.68
4.40
1.35
22.08
Повашка Бистрица
1 - 4
Шаморин
2.08
3.38
2.94
09.08
Слован Бр. II
1 - 2
Шаморин
2.69
3.37
2.25
10.07
Спартак Търнава
2 - 2
Шаморин
1.90
3.60
3.10
20.06
ДАК Дун. Стреда
2 - 3
Шаморин
1.12
7.35
13.48
08.05
Малженице
2 - 3
Шаморин
1.74
3.47
3.97
25.04
Повашка Бистрица
1 - 1
Шаморин
1.97
3.39
3.13
17.04
Злате Моравце
1 - 2
Шаморин
1.57
3.74
4.70
03.04
Интер Бр.
0 - 2
Шаморин
1.91
3.28
3.43
22.03
Петржалка
3 - 0
Шаморин
1.89
3.40
3.39
06.03
Похроние
1 - 0
Шаморин
1.87
3.53
3.41
16.11
Славия ТУ
2 - 1
Шаморин
2.17
3.40
2.79
09.11
Жилина II
5 - 4
Шаморин
2.22
3.54
2.63
01.11
Зволен
1 - 3
Шаморин
1.86
3.55
3.37
19.10
Слован Бр. II
1 - 4
Шаморин
2.24
3.37
2.68
04.10
Татран ЛМ
2 - 1
Шаморин
1.38
4.32
6.14
19.09
Дукла ББ
3 - 1
Шаморин
1.28
4.89
7.78
06.09
Баник Лехота
2 - 1
Шаморин
3.55
3.47
1.86
23.08
Пухов
2 - 3
Шаморин
1.54
3.90
4.79
09.08
Любовня Редфокс
2 - 0
Шаморин
1.88
3.54
3.33
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 23 | |
| Победи | 12 | 52% |
| Равни | 2 | 9% |
| Загуби | 9 | 39% |
| Голове | 80 | 3.48 |
| Вкарани Голове | 42 | 1.83 |
| Получени Голове | 38 | 1.65 |
| Мачове Вкарал | 19 | 83% |
| Мачове Получил | 21 | 91% |
| Гол/Гол | 17 | 74% |
| Над 1.5 | 21 | 91% |
| Над 2.5 | 17 | 74% |
| Над 3.5 | 9 | 39% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 4 | 17.39% |
| 3 - 2 | 3 | 13.04% |
| 1 - 2 | 3 | 13.04% |
| 4 - 1 | 2 | 8.70% |
| 0 - 2 | 2 | 8.70% |
| 1 - 0 | 1 | 4.35% |
| 2 - 0 | 1 | 4.35% |
| 3 - 1 | 1 | 4.35% |
| 1 - 1 | 1 | 4.35% |
| 2 - 2 | 1 | 4.35% |
| 0 - 1 | 1 | 4.35% |
| 0 - 3 | 1 | 4.35% |
| 1 - 3 | 1 | 4.35% |
| 4 - 5 | 1 | 4.35% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 8 | 34.78% |
| 5 | 5 | 21.74% |
| 2 | 4 | 17.39% |
| 4 | 3 | 13.04% |
| 1 | 2 | 8.70% |
| 9 | 1 | 4.35% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 8 | 34.78% |
| -1 | 5 | 21.74% |
| -2 | 3 | 13.04% |
| +2 | 2 | 8.70% |
| +3 | 2 | 8.70% |
| 0 | 2 | 8.70% |
| -3 | 1 | 4.35% |