Шаморин
2. Лига
Словакия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Шаморин |
| Стадион: | Помле |
| Капацитет: | 1 950 (750) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
24.10
Шаморин
2 - 1
Похроние
1.67
3.75
4.08
14.10
Шаморин
2 - 1
Хумене
1.31
4.63
6.75
11.10
Шаморин
1 - 1
Петржалка
2.40
3.24
2.58
26.09
Шаморин
3 - 1
Зволен
1.49
4.02
5.17
12.09
Шаморин
3 - 2
Слован Галанта
1.37
4.29
6.35
29.08
Шаморин
2 - 1
Жилина II
1.64
3.79
4.21
15.08
Шаморин
0 - 2
Баник Лехота
1.61
3.81
4.43
01.08
Шаморин
3 - 1
Хумене
1.65
3.69
4.29
27.07
Шаморин
2 - 0
Малженице
2.02
3.34
3.11
19.07
Шаморин
2 - 1
Ал-Гарафа
3.92
3.73
1.71
15.05
Шаморин
3 - 1
Зволен
3.04
3.60
1.97
02.05
Шаморин
1 - 1
Слован Бр. II
1.70
3.64
3.96
22.04
Шаморин
1 - 1
Татран ЛМ
2.10
3.50
2.81
11.04
Шаморин
0 - 2
Дукла ББ
3.19
3.54
1.91
28.03
Шаморин
0 - 1
Баник Лехота
1.85
3.60
3.42
14.03
Шаморин
0 - 0
Пухов
1.84
3.53
3.45
28.02
Шаморин
1 - 1
Любовня Редфокс
1.66
3.63
4.28
17.01
Шаморин
1 - 2
Татран Прешов
-
-
-
25.10
Шаморин
1 - 0
Малженице
1.76
3.52
3.75
22.10
Шаморин
1 - 1
Спартак Търнава
9.85
5.29
1.21
11.10
Шаморин
0 - 2
Повашка Бистрица
2.39
3.22
2.55
27.09
Шаморин
3 - 3
Злате Моравце
4.49
3.75
1.61
13.09
Шаморин
2 - 0
Интер Бр.
2.17
3.36
2.78
30.08
Шаморин
1 - 1
Петржалка
2.38
3.43
2.46
16.08
Шаморин
1 - 1
Похроние
2.24
3.11
2.91
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 11 | 44% |
| Равни | 9 | 36% |
| Загуби | 5 | 20% |
| Голове | 64 | 2.56 |
| Вкарани Голове | 36 | 1.44 |
| Получени Голове | 28 | 1.12 |
| Мачове Вкарал | 20 | 80% |
| Мачове Получил | 21 | 84% |
| Гол/Гол | 17 | 68% |
| Над 1.5 | 22 | 88% |
| Над 2.5 | 10 | 40% |
| Над 3.5 | 5 | 20% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 7 | 28.00% |
| 2 - 1 | 4 | 16.00% |
| 3 - 1 | 3 | 12.00% |
| 0 - 2 | 3 | 12.00% |
| 2 - 0 | 2 | 8.00% |
| 1 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 3 | 1 | 4.00% |
| 0 - 1 | 1 | 4.00% |
| 1 - 2 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 12 | 48.00% |
| 3 | 5 | 20.00% |
| 4 | 3 | 12.00% |
| 1 | 2 | 8.00% |
| 5 | 1 | 4.00% |
| 0 | 1 | 4.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 9 | 36.00% |
| +1 | 6 | 24.00% |
| +2 | 5 | 20.00% |
| -2 | 3 | 12.00% |
| -1 | 2 | 8.00% |