Йънг Бойс
Суперлига
Швейцария
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Берн |
| Стадион: | Стад дьо Сюис |
| Капацитет: | 31 120 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
14.05
Тюн
3 - 8
Йънг Бойс
2.14
3.88
2.77
10.05
Йънг Бойс
3 - 0
Базел
1.94
3.97
3.12
03.05
Лугано
1 - 0
Йънг Бойс
2.17
3.71
2.81
26.04
Йънг Бойс
1 - 2
Санкт Гален
2.08
3.87
2.86
12.04
Йънг Бойс
1 - 1
Сервет
2.09
3.69
2.96
04.04
Базел
3 - 3
Йънг Бойс
2.40
3.73
2.49
22.03
Йънг Бойс
1 - 1
Лугано
1.94
3.65
3.36
15.03
Лозана
0 - 2
Йънг Бойс
2.36
3.71
2.54
08.03
Йънг Бойс
1 - 2
Тюн
2.31
3.76
2.57
04.03
Люцерн
1 - 2
Йънг Бойс
2.18
3.67
2.80
01.03
Йънг Бойс
3 - 0
Цюрих
1.58
4.20
4.61
22.02
Сион
3 - 1
Йънг Бойс
2.37
3.43
2.68
14.02
Йънг Бойс
6 - 1
Винтертур
1.36
4.97
6.71
11.02
Санкт Гален
2 - 1
Йънг Бойс
2.24
3.67
2.70
07.02
Грасхопър
1 - 1
Йънг Бойс
3.09
3.50
2.08
01.02
Йънг Бойс
3 - 0
Цюрих
1.67
3.91
4.30
25.01
Тюн
4 - 1
Йънг Бойс
1.88
3.77
3.43
17.01
Йънг Бойс
1 - 3
Лозана
2.09
3.46
3.13
21.12
Лугано
3 - 0
Йънг Бойс
2.06
3.53
3.15
17.12
Йънг Бойс
2 - 6
Грасхопър
1.54
4.24
4.93
14.12
Йънг Бойс
2 - 0
Люцерн
1.76
3.98
3.76
07.12
Сион
2 - 0
Йънг Бойс
2.62
3.48
2.39
30.11
Сервет
4 - 4
Йънг Бойс
2.47
3.54
2.49
22.11
Йънг Бойс
5 - 0
Винтертур
1.36
5.03
6.63
09.11
Санкт Гален
1 - 4
Йънг Бойс
2.24
3.60
2.76
02.11
Йънг Бойс
0 - 0
Базел
2.44
3.71
2.46
30.10
Грасхопър
3 - 3
Йънг Бойс
3.51
3.56
1.92
26.10
Цюрих
2 - 3
Йънг Бойс
2.65
3.57
2.31
19.10
Йънг Бойс
1 - 2
Санкт Гален
1.74
4.04
3.81
05.10
Лозана
5 - 0
Йънг Бойс
2.83
3.65
2.18
28.09
Йънг Бойс
4 - 2
Тюн
1.76
3.97
3.73
14.09
Люцерн
1 - 2
Йънг Бойс
2.82
3.60
2.21
31.08
Йънг Бойс
3 - 1
Лугано
1.90
3.69
3.50
10.08
Йънг Бойс
0 - 0
Сион
1.60
4.04
4.72
06.08
Базел
4 - 1
Йънг Бойс
2.13
3.77
2.82
02.08
Винтертур
1 - 1
Йънг Бойс
4.73
4.08
1.59
26.07
Йънг Бойс
3 - 1
Сервет
1.98
3.52
3.35
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Тюн | 1 - 2 | 4 - 1 |
| 2 | Санкт Гален | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | Лугано | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Сион | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 5 | Базел | 0 - 0 | 3 - 3 |
| 6 | Йънг Бойс | - | - |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Тюн | 1 - 2 | 4 - 1 |
| 2 | Санкт Гален | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | Лугано | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Базел | 0 - 0 | 3 - 3 |
| 5 | Сион | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 6 | Йънг Бойс | - | - |
| 7 | Люцерн | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | Сервет | 1 - 1 | 4 - 4 |
| 9 | Лозана | 1 - 3 | 0 - 2 |
| 10 | Цюрих | 3 - 0 | 2 - 3 |
| 11 | Грасхопър | 2 - 6 | 1 - 1 |
| 12 | Винтертур | 6 - 1 | 1 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 37 | |
| Победи | 15 | 41% |
| Равни | 9 | 24% |
| Загуби | 13 | 35% |
| Голове | 143 | 3.86 |
| Вкарани Голове | 77 | 2.08 |
| Получени Голове | 66 | 1.78 |
| Мачове Вкарал | 31 | 84% |
| Мачове Получил | 29 | 78% |
| Гол/Гол | 25 | 68% |
| Над 1.5 | 34 | 92% |
| Над 2.5 | 27 | 73% |
| Над 3.5 | 17 | 46% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 4 | 10.81% |
| 1 - 2 | 4 | 10.81% |
| 3 - 0 | 3 | 8.11% |
| 2 - 0 | 2 | 5.41% |
| 2 - 1 | 2 | 5.41% |
| 3 - 1 | 2 | 5.41% |
| 0 - 0 | 2 | 5.41% |
| 3 - 3 | 2 | 5.41% |
| 1 - 3 | 2 | 5.41% |
| 1 - 4 | 2 | 5.41% |
| 3 - 2 | 1 | 2.70% |
| 4 - 1 | 1 | 2.70% |
| 4 - 2 | 1 | 2.70% |
| 5 - 0 | 1 | 2.70% |
| 6 - 1 | 1 | 2.70% |
| 8 - 3 | 1 | 2.70% |
| 4 - 4 | 1 | 2.70% |
| 0 - 1 | 1 | 2.70% |
| 0 - 2 | 1 | 2.70% |
| 0 - 3 | 1 | 2.70% |
| 0 - 5 | 1 | 2.70% |
| 2 - 6 | 1 | 2.70% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 10 | 27.03% |
| 2 | 7 | 18.92% |
| 5 | 6 | 16.22% |
| 4 | 4 | 10.81% |
| 6 | 3 | 8.11% |
| 0 | 2 | 5.41% |
| 8 | 2 | 5.41% |
| 1 | 1 | 2.70% |
| 7 | 1 | 2.70% |
| 11 | 1 | 2.70% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 9 | 24.32% |
| +2 | 5 | 13.51% |
| -1 | 5 | 13.51% |
| +3 | 4 | 10.81% |
| +1 | 3 | 8.11% |
| +5 | 3 | 8.11% |
| -2 | 3 | 8.11% |
| -3 | 3 | 8.11% |
| -4 | 1 | 2.70% |
| -5 | 1 | 2.70% |