Йънг Бойс
Суперлига
Швейцария
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Берн |
| Стадион: | Стад дьо Сюис |
| Капацитет: | 31 120 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.05
Йънг Бойс
3 - 3
Сион
2.51
3.75
2.37
10.05
Йънг Бойс
3 - 0
Базел
1.94
3.97
3.12
26.04
Йънг Бойс
1 - 2
Санкт Гален
2.08
3.87
2.86
12.04
Йънг Бойс
1 - 1
Сервет
2.09
3.69
2.96
22.03
Йънг Бойс
1 - 1
Лугано
1.94
3.65
3.36
08.03
Йънг Бойс
1 - 2
Тюн
2.31
3.76
2.57
01.03
Йънг Бойс
3 - 0
Цюрих
1.58
4.20
4.61
14.02
Йънг Бойс
6 - 1
Винтертур
1.36
4.97
6.71
01.02
Йънг Бойс
3 - 0
Цюрих
1.67
3.91
4.30
22.01
Йънг Бойс
0 - 1
Лион
4.50
3.85
1.72
17.01
Йънг Бойс
1 - 3
Лозана
2.09
3.46
3.13
07.01
Йънг Бойс
0 - 2
Динамо Букурещ
1.86
3.55
3.46
17.12
Йънг Бойс
2 - 6
Грасхопър
1.54
4.24
4.93
14.12
Йънг Бойс
2 - 0
Люцерн
1.76
3.98
3.76
11.12
Йънг Бойс
1 - 0
Лил
4.99
4.26
1.59
22.11
Йънг Бойс
5 - 0
Винтертур
1.36
5.03
6.63
02.11
Йънг Бойс
0 - 0
Базел
2.44
3.71
2.46
23.10
Йънг Бойс
3 - 2
Лудогорец
1.81
3.62
4.23
19.10
Йънг Бойс
1 - 2
Санкт Гален
1.74
4.04
3.81
28.09
Йънг Бойс
4 - 2
Тюн
1.76
3.97
3.73
25.09
Йънг Бойс
1 - 4
Панатинайкос
2.25
3.50
2.98
31.08
Йънг Бойс
3 - 1
Лугано
1.90
3.69
3.50
28.08
Йънг Бойс
3 - 2
Слован Бр.
1.76
3.93
3.98
10.08
Йънг Бойс
0 - 0
Сион
1.60
4.04
4.72
26.07
Йънг Бойс
3 - 1
Сервет
1.98
3.52
3.35
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 12 | 48% |
| Равни | 5 | 20% |
| Загуби | 8 | 32% |
| Голове | 87 | 3.48 |
| Вкарани Голове | 51 | 2.04 |
| Получени Голове | 36 | 1.44 |
| Мачове Вкарал | 21 | 84% |
| Мачове Получил | 17 | 68% |
| Гол/Гол | 15 | 60% |
| Над 1.5 | 21 | 84% |
| Над 2.5 | 17 | 68% |
| Над 3.5 | 11 | 44% |
| Резултати | ||
| 3 - 0 | 3 | 12.00% |
| 1 - 2 | 3 | 12.00% |
| 3 - 1 | 2 | 8.00% |
| 3 - 2 | 2 | 8.00% |
| 0 - 0 | 2 | 8.00% |
| 1 - 1 | 2 | 8.00% |
| 1 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 4 - 2 | 1 | 4.00% |
| 5 - 0 | 1 | 4.00% |
| 6 - 1 | 1 | 4.00% |
| 3 - 3 | 1 | 4.00% |
| 0 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| 1 - 4 | 1 | 4.00% |
| 2 - 6 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 6 | 24.00% |
| 2 | 4 | 16.00% |
| 5 | 4 | 16.00% |
| 4 | 3 | 12.00% |
| 0 | 2 | 8.00% |
| 1 | 2 | 8.00% |
| 6 | 2 | 8.00% |
| 7 | 1 | 4.00% |
| 8 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 5 | 20.00% |
| +2 | 4 | 16.00% |
| -1 | 4 | 16.00% |
| +1 | 3 | 12.00% |
| +3 | 3 | 12.00% |
| +5 | 2 | 8.00% |
| -2 | 2 | 8.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |
| -4 | 1 | 4.00% |