Самсунспор
Суперлига
Турция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Самсун |
| Стадион: | Самсун 19 Май |
| Капацитет: | 16 480 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
Ист. Башакшехир
3 - 0
Самсунспор
1.78
3.70
3.97
27.04
Аланияспор
2 - 3
Самсунспор
2.31
3.13
3.03
13.04
Еюпспор
1 - 2
Самсунспор
3.84
3.42
1.90
09.04
Ризеспор
4 - 1
Самсунспор
2.33
3.28
2.90
19.03
Райо Валекано
0 - 1
Самсунспор
1.64
3.76
5.12
08.03
Фенербахче
3 - 2
Самсунспор
1.41
4.38
6.84
05.03
Анталияспор
0 - 2
Самсунспор
8.44
4.80
1.33
22.02
Фатих Карагюм.
0 - 0
Самсунспор
3.33
3.22
2.12
19.02
Шкендия
0 - 1
Самсунспор
3.98
3.42
1.90
13.02
Анталияспор
3 - 1
Самсунспор
3.80
3.17
1.99
30.01
Касъмпаша
0 - 1
Самсунспор
2.98
3.11
2.36
18.01
Генчлербирлии
1 - 1
Самсунспор
2.63
3.07
2.70
06.01
Фенербахче
2 - 0
Самсунспор
1.72
3.56
4.43
21.12
Гьозтепе
2 - 0
Самсунспор
2.20
3.13
3.28
18.12
Майнц 05
2 - 0
Самсунспор
1.69
3.98
4.57
05.12
Галатасарай
3 - 2
Самсунспор
1.48
4.30
5.72
27.11
Брейдаблик
2 - 2
Самсунспор
5.12
4.30
1.57
23.11
Бешикташ
1 - 1
Самсунспор
1.95
3.56
3.55
02.11
Коняспор
1 - 3
Самсунспор
2.27
3.32
2.99
19.10
Кайсериспор
1 - 3
Самсунспор
2.96
3.40
2.24
02.10
Легия Варшава
0 - 1
Самсунспор
1.90
3.70
3.74
27.09
Газиантеп
2 - 2
Самсунспор
2.43
3.34
2.76
31.08
Трабзонспор
1 - 1
Самсунспор
1.72
3.67
4.44
21.08
Панатинайкос
2 - 1
Самсунспор
1.56
3.88
5.78
16.08
Коджаелиспор
0 - 1
Самсунспор
2.81
3.26
2.41
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 10 | 40% |
| Равни | 6 | 24% |
| Загуби | 9 | 36% |
| Голове | 68 | 2.72 |
| Вкарани Голове | 32 | 1.28 |
| Получени Голове | 36 | 1.44 |
| Мачове Вкарал | 20 | 80% |
| Мачове Получил | 18 | 72% |
| Гол/Гол | 14 | 56% |
| Над 1.5 | 19 | 76% |
| Над 2.5 | 12 | 48% |
| Над 3.5 | 9 | 36% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 5 | 20.00% |
| 1 - 1 | 3 | 12.00% |
| 0 - 2 | 3 | 12.00% |
| 3 - 1 | 2 | 8.00% |
| 2 - 2 | 2 | 8.00% |
| 2 - 3 | 2 | 8.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 1 | 1 | 4.00% |
| 3 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 0 | 1 | 4.00% |
| 0 - 3 | 1 | 4.00% |
| 1 - 2 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| 1 - 4 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 28.00% |
| 1 | 5 | 20.00% |
| 4 | 5 | 20.00% |
| 5 | 4 | 16.00% |
| 3 | 3 | 12.00% |
| 0 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 7 | 28.00% |
| 0 | 6 | 24.00% |
| -2 | 4 | 16.00% |
| +2 | 3 | 12.00% |
| -1 | 3 | 12.00% |
| -3 | 2 | 8.00% |