Самсунспор
Суперлига
Турция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Самсун |
| Стадион: | Самсун 19 Май |
| Капацитет: | 16 480 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
16.05
Самсунспор
3 - 0
Гьозтепе
2.41
3.46
2.64
02.05
Самсунспор
4 - 1
Галатасарай
4.43
4.01
1.65
23.04
Самсунспор
0 - 0
Трабзонспор
2.59
3.41
2.38
19.04
Самсунспор
2 - 1
Бешикташ
3.29
3.53
2.03
05.04
Самсунспор
2 - 2
Коняспор
2.27
3.17
3.10
15.03
Самсунспор
2 - 1
Кайсериспор
1.92
3.35
3.82
12.03
Самсунспор
1 - 3
Райо Валекано
3.57
3.15
2.10
01.03
Самсунспор
0 - 0
Газиантеп
1.84
3.46
4.02
26.02
Самсунспор
4 - 0
Шкендия
1.29
5.25
9.81
07.02
Самсунспор
0 - 3
Трабзонспор
2.42
3.21
2.79
03.02
Самсунспор
2 - 0
Бодрум
1.43
4.38
6.03
24.01
Самсунспор
0 - 0
Коджаелиспор
2.15
3.07
3.50
24.12
Самсунспор
2 - 1
Еюпспор
1.72
3.82
4.64
14.12
Самсунспор
0 - 2
Ист. Башакшехир
1.99
3.42
3.52
11.12
Самсунспор
1 - 2
АЕК Атина
2.64
3.25
2.64
01.12
Самсунспор
1 - 1
Аланияспор
1.81
3.50
4.14
09.11
Самсунспор
1 - 0
Еюпспор
1.76
3.60
4.10
06.11
Самсунспор
3 - 0
Хамрън Спартанс
1.19
6.90
13.25
27.10
Самсунспор
1 - 1
Ризеспор
1.82
3.43
4.19
23.10
Самсунспор
3 - 0
Динамо Киев
1.95
3.44
3.85
05.10
Самсунспор
0 - 0
Фенербахче
5.02
3.94
1.60
21.09
Самсунспор
3 - 2
Фатих Карагюм.
1.70
3.61
4.62
17.09
Самсунспор
0 - 0
Касъмпаша
1.88
3.49
3.89
13.09
Самсунспор
1 - 2
Анталияспор
1.72
3.48
4.82
28.08
Самсунспор
0 - 0
Панатинайкос
2.47
3.33
2.71
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 11 | 44% |
| Равни | 9 | 36% |
| Загуби | 5 | 20% |
| Голове | 58 | 2.32 |
| Вкарани Голове | 36 | 1.44 |
| Получени Голове | 22 | 0.88 |
| Мачове Вкарал | 17 | 68% |
| Мачове Получил | 13 | 52% |
| Гол/Гол | 11 | 44% |
| Над 1.5 | 18 | 72% |
| Над 2.5 | 14 | 56% |
| Над 3.5 | 5 | 20% |
| Резултати | ||
| 0 - 0 | 6 | 24.00% |
| 2 - 1 | 3 | 12.00% |
| 3 - 0 | 3 | 12.00% |
| 1 - 1 | 2 | 8.00% |
| 1 - 2 | 2 | 8.00% |
| 1 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 2 | 1 | 4.00% |
| 4 - 0 | 1 | 4.00% |
| 4 - 1 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 3 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 9 | 36.00% |
| 0 | 6 | 24.00% |
| 2 | 4 | 16.00% |
| 4 | 3 | 12.00% |
| 5 | 2 | 8.00% |
| 1 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 9 | 36.00% |
| +1 | 5 | 20.00% |
| +3 | 4 | 16.00% |
| -1 | 2 | 8.00% |
| -2 | 2 | 8.00% |
| +2 | 1 | 4.00% |
| +4 | 1 | 4.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |