КА Серо
Примера
Уругвай
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Монтевидео |
| Стадион: | Луис Троколи |
| Капацитет: | 27 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
29.08
Бостън Ривър
1 - 1
КА Серо
1.90
3.13
3.90
22.08
Ливърпул Уру
4 - 0
КА Серо
1.60
3.50
5.31
09.08
Данубио
0 - 1
КА Серо
1.95
3.04
3.87
04.08
Дефенсор Сп.
2 - 1
КА Серо
1.67
3.36
5.01
12.07
Ливърпул Уру
1 - 2
КА Серо
1.63
3.45
5.19
30.05
Серо Ларго
2 - 0
КА Серо
2.11
3.00
3.41
16.05
Бостън Ривър
4 - 1
КА Серо
2.05
3.09
3.50
11.05
Насионал Уру
4 - 0
КА Серо
1.35
4.51
7.48
26.04
Сентрал Есп.
3 - 1
КА Серо
2.08
3.06
3.42
11.04
Серо Ларго
1 - 1
КА Серо
2.15
2.94
3.38
28.03
Монтевидео Уонд
3 - 0
КА Серо
2.05
2.99
3.61
22.03
Пенярол
3 - 1
КА Серо
1.35
4.17
8.87
08.03
Расинг Клуб Уру
1 - 0
КА Серо
1.85
3.12
4.24
17.02
Албиън Монт.
3 - 0
КА Серо
2.15
2.93
3.43
15.01
Расинг Клуб Уру
2 - 1
КА Серо
1.90
3.31
3.62
18.10
Монтевидео Сити
1 - 2
КА Серо
1.61
3.60
5.06
05.10
Прогресо Монт.
2 - 0
КА Серо
2.18
3.10
3.21
27.09
Монтевидео Уонд
0 - 1
КА Серо
2.15
2.91
3.51
14.09
Данубио
5 - 1
КА Серо
2.03
3.09
3.59
31.08
Хувентуд де ЛП
1 - 0
КА Серо
1.81
3.43
3.98
17.08
Пласа Колония
0 - 2
КА Серо
2.16
3.04
3.33
02.08
Ривър Плейт Уру
0 - 0
КА Серо
2.24
3.03
3.15
28.06
Пенярол
2 - 0
КА Серо
1.25
4.95
11.05
23.06
Дефенсор Сп.
2 - 1
КА Серо
1.71
3.35
4.74
14.06
Пласа Колония
2 - 2
КА Серо
1.92
3.13
3.96
25.05
Ливърпул Уру
0 - 0
КА Серо
1.62
3.56
5.05
20.05
Бостън Ривър
0 - 0
КА Серо
1.92
3.13
3.83
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 27 | |
| Победи | 5 | 19% |
| Равни | 6 | 22% |
| Загуби | 16 | 59% |
| Голове | 68 | 2.52 |
| Вкарани Голове | 19 | 0.70 |
| Получени Голове | 49 | 1.81 |
| Мачове Вкарал | 15 | 56% |
| Мачове Получил | 21 | 78% |
| Гол/Гол | 12 | 44% |
| Над 1.5 | 20 | 74% |
| Над 2.5 | 14 | 52% |
| Над 3.5 | 7 | 26% |
| Резултати | ||
| 0 - 0 | 3 | 11.11% |
| 0 - 2 | 3 | 11.11% |
| 1 - 2 | 3 | 11.11% |
| 1 - 0 | 2 | 7.41% |
| 2 - 1 | 2 | 7.41% |
| 1 - 1 | 2 | 7.41% |
| 0 - 1 | 2 | 7.41% |
| 0 - 3 | 2 | 7.41% |
| 0 - 4 | 2 | 7.41% |
| 1 - 3 | 2 | 7.41% |
| 2 - 0 | 1 | 3.70% |
| 2 - 2 | 1 | 3.70% |
| 1 - 4 | 1 | 3.70% |
| 1 - 5 | 1 | 3.70% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 7 | 25.93% |
| 2 | 6 | 22.22% |
| 4 | 5 | 18.52% |
| 1 | 4 | 14.81% |
| 0 | 3 | 11.11% |
| 5 | 1 | 3.70% |
| 6 | 1 | 3.70% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 6 | 22.22% |
| -1 | 5 | 18.52% |
| -2 | 5 | 18.52% |
| +1 | 4 | 14.81% |
| -3 | 3 | 11.11% |
| -4 | 3 | 11.11% |
| +2 | 1 | 3.70% |